ATP Challengers: Somdev, Amritraj vypadli v prvním koleIndie Somdev Devvarman uklouzl v prvním kole antukového turnaje ATP Tallahassee Challenger, který se hraje v tenisovém komplexu Forest Meadows v Tallahassee na Floridě v USA.

Nejlépe umístěný mužský singlista prohrával ve dvou setech s 20letým Američanem Denisem Kudlou 6-7 (4), 4-6.Somdev odehrál strhující úvodní set proti 142. Američance v žebříčku, ale ten se naposledy smál v tie-breaku.

184. indický hráč z druhého setu se ve druhém setu stále odpaloval, ale Kudla ze sedmé nasazené posloužil solidně a přerušil podání prvního, když záleželo na výhře setu 6: 4, aby se dostal do čtvrtfinále.

Pro Kudla to bylo třetí vítězství nad Somdevem ve čtyřech vzájemných setkáních.Američan dříve porazil Somdeva na turnaji Legg Mason Tennis Classic 2012 a také na Charlottesville ATP Challenger 2011, když indický důchodce ve třetím setu zranil.

Somdevova jediná výhra nad Kudlou přišla na turnaji ATP Charlottesville Challenger 2010.

Je na místě zmínit, že Somdev v posledních týdnech stoupl o jednadvacet míst po chvályhodném semifinále na antukovém tenisovém turnaji ATP Sarasota Challenger, který se konal na americké Floridě.taktika stolního tenisu

Somdev se prosadil ze dvou výše postavených hráčů na cestě do semifinále dvouhry mužů, kde mu předváděcí dveře šampionátu ukázal případný šampion Američan Alex Kuznetsov z USA.

Indián v prvním kole pokořil 93. kanadský Jesse Levine, než ve čtvrtfinále obsadil 152. německou Mischu Zverev.

Ind, který vstoupil do ATP Sarasota Challenger s hodnocením ATP 205, se vrací na scénu poté, co ho vážné zranění ramene vyřadilo z činnosti na více než devět měsíců v roce 2012.

Sondev se pravidelně účastní akcí ATP pouze od konce loňského roku. V červenci 2011 dosáhl kariérně vysokého žebříčku ATP 62.

Nedávno zamkl rohy světovou jedničkou Novakem Djokovičem ve třetím kole Miami Masters a prohrál ve dvou setech se Srbem.

jak natáhnout tenisky bez natahovače bot

Somdev později odčinil svou semifinálovou porážku v semifinále dvouhry mužů ziskem koruny čtyřhry mužů, v partnerství se Srbkou Ilijou Bozoljacem a v poutavém střetu vyhnal americkou dvojici Steve Johnson a Bradley Klahn.

Mezitím v prvním kole ATP Johannesburg Challenger vypadl indický Prakash Amritraj. 364. indický hráč prohrál s 361. chorvatským Mate Pavicem ve třech setech 7-6, 4-6, 4-6.

Dva další indiáni také kousali prach. Divij Sharan na 447. místě v prvním kole prohrál se 131. kanadským Vaskem Pospisilem 2: 6, 4: 6, zatímco Purav Raja podlehl Jihoafričanovi Jeanovi Andersenovi 3: 6, 4: 6.

V mužské čtyřhře se však Prakash, partner s Američanem Rajeevem Ramem, dostal do čtvrtfinále, když porazil brazilský pár Thiago Alves/Augusto Laranja 6-1, 6-3.

Nyní hrají nejlépe nasazenou jihoafrickou a brazilskou dvojici Rik De Voest a Marcelo Demoliner.

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat hudební festival 2020 iHeartRadio online.

US Open je jednou z nejcennějších trofejí v tenise a těchto 5 žen bojovalo proti všem šancím, aby ji vyhrálo, přestože bylo nad 30 let.

Jak přestat bolet v kostech. Bolest vašich kostí může způsobit řada vážných stavů a ​​zranění. Pokud trpíte bolestmi kostí, budete chtít okamžitě navštívit lékaře, který určí příčinu. Pokud je příčinou tvé kosti ...

Remíza Wuhan, která má celkem devět hráčů z top 10, je první výzvou pro novou světovou jedničku Kerber.

Zde je návod, jak sledovat Patriots vs Jets online bez kabelu