Australian Open 2018: Roger Federer na Hyeona Chunga zapůsobil a cítí, že bude v budoucnu „skvělým“ hráčem

Federer postoupil do finále Aus Openrůzné typy tenisových raket

Jaký je příběh?

Roger Federer je známý jako skutečný třídní akt na i mimo tenisový kurt a znovu dokázal to samé po svém semifinálovém vítězství nad nenasazeným jihokorejským mladíkem Hyeonem Chungem.Chung byl nucen odejít do důchodu ve druhém setu po opakujících se problémech se zraněním a připustil zápas i místo ve finále pětinásobnému šampionovi Rogerovi Federerovi. Pokorný ve vítězství Roger rychle pochválil svého mladého soupeře.

'Je to velmi působivé ... Je to velmi intenzivní, jeho tenis.' Přeji mu to nejlepší. Byl jsem velmi ohromen, 'řekl.

Když byl švýcarský maestro dotázán na budoucnost talentovaného mladíka, vyslovil souhlasný hlas.„Top 10 určitě. Nechci na něj příliš tlačit. Myslím, že to bude skvělý, skvělý hráč, “dodal Federer.

jak čistit bílé boty na tenis

V případě, že jste nevěděli ...

Federer se utká v dalším grandslamovém finále, když chce vyhrát šestou korunu Australian Open proti Chorvatu Marinu Cilicovi. Chorvat se dostal do finále po přímém vítězství nad Kyle Edmundem v semifinále.

Srdcem věci

Federer byl na dobré cestě do 30. grandslamového finále, vedl zápas 6-1, 5-2, když byl Chung nucen ze zápasu odstoupit. Jak však pokračoval v soucitu s mladým korejským hráčem, Federerovi byla znovu ukázána jeho velikost. Řekl, že je hořkosladké vyhrát takovým způsobem„Je hořkosladké dostat se do finále touto cestou.

'Odehrál tak nádherný turnaj.' Sám o jeho postoji byste mohli říct až do konce. Věděl jsem, že je něco špatně, než si vzal časový limit zranění, “řekl devatenáctinásobný grandslamový vítěz.

Není třeba říkat, že Chung by si vzal i z porážky nějaká pozitiva.

domácí lék na tenisový loket

Co bude dál?

Finále dvouhry mužů na Australian Open se uskuteční v neděli 29. ledna 2018 mezi Federerem a Marinem Cilicem.

Autorský záběr

Pro mladého Chunga to mohl být v kanceláři zklamáním, ale s povzbuzujícími slovy, jako jsou tato od samotné legendy, vypadá budoucnost pro Jihokorejce jasně.

Populární Problémy

Roger Federer, Alexander Zverev a Dominic Thiem soutěží o slávu finále ATP, ale jak to zvládli s rýmováním coneyho?

Póza Cobra, používaná v józe, je jednoduchý manévr, který vám může pomoci protáhnout břišní svaly a posílit svaly dolní části zad. V menší míře cvičení procvičuje také svaly paží, ramen, zadku a zad ...

Oregon a Oregon State se setkávají v nejnovějším vydání Občanské války v sobotu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Kurzíva je text, který je šikmý vpravo. Italicizing klade důraz na určitý text v dokumentu, ať už se jedná o soubor vytvořený softwarovou aplikací, webovou stránku vytvořenou v HTML, dokument s LaTeXem nebo ...