Australian Open 2021: Dominic Thiem vs Grigor Dimitrov náhled, souboj a předpověď

Dominic Thiem (L) a Grigor DimitrovPodrobnosti zápasu

Svítidlo: (3) Dominic Thiem vs (18) Grigor Dimitrov

jak rozpůlit tenisový míček

Datum: 14. února 2021Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : Čtvrté kolo (16. kolo)

Místo: Melbourne, AustrálieKategorie: Grand Slam

Povrch : Outdoor Hardcourt

Odměna: 80 milionů AUDŽivé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Indie - Sony Ten Network / Sony Liv Premium

Náhled Dominic Thiem vs Grigor Dimitrov

Světová trojka Dominic Thiem se v neděli ve čtvrtém kole Australian Open utká s 18. nasazeným Grigorem Dimitrovem.

Thiem zahájil sezonu 2021 drsným začátkem, když na ATP Cupu ztratil rovné sety s Matteem Berrettinim. Na Australian Open se však dobře odrazil a v úvodních kolech zaznamenal pohodlná vítězství ve dvou setech nad Michailem Kukushkinem a Dominikem Koepferem.

Třetí kolo ale nebylo pro Rakušana zdaleka snadné. Thiem narazil v pátek na místního favorita Nicka Kyrgiose, přičemž celý dav v John Cain Areně byl zdánlivě proti němu.

Šampion US Open se nedokázal vyrovnat s tlakem v úvodních dvou setech, oba je prohrál 6: 4. Ale vzpamatoval se právě včas, počtvrté v kariéře převrátil dvousetové manko a nakonec zvítězil 4-6, 4-6, 6-3, 6-4, 6-4.

Grigor Dimitrov (L) a Dominic Thiem

Bývalý světový hráč číslo 3 Grigor Dimitrov byl v posledních fázích roku 2020 mimo tempo, ale podmínky na Australian Open jeho hře zřejmě vyhovují.

chicago crossover 2019 objednat ke shlédnutí

Bulhar vyhrál potenciálně ošemetný zápas prvního kola nad Marinem Cilicem ve dvou setech, než ve druhém kole zaznamenal další pohodlnou výhru. Dimitrov poté strávil v pátek pouhých 40 minut na kurtu, protože jeho soupeř ve třetím kole Pablo Carreno Busta odešel kvůli zranění na začátku druhé sady do důchodu.

Dominic Thiem vs Grigor Dimitrov proti sobě

Setkání ve čtvrtém kole na Australian Open je šestým setkáním obou hráčů na turné a Grigor Dimitrov aktuálně vede hlavou 3: 2 nad Dominicem Thiemem.

Všechna tři Dimitrovova vítězství nad Rakušany byla na tvrdém hřišti, přičemž poslední bylo na Paris Masters 2019. Bulhar také porazil Thiema na cestě k trofeji ATP Finals 2017.

Thiem se prosadil z Dimitrova na antuce na madridském Masters 2017 a na hardcourtu v Acapulcu v roce 2016.

Predikce Dominic Thiem vs Grigor Dimitrov

Dominic Thiem

Dominic Thiem, který přichází do svého zápasu proti Grigoru Dimitrovovi, je vzhledem k jeho formě a vynikajícímu umístění na papíře drtivým favoritem. Ale Dimitrovův rekord proti němu na tvrdém hřišti, spojený s úrovní pohodlí Bulharů v podmínkách Melbourne, by mohl způsobit několik komplikací.

Dimitrovův agresivní styl tenisu se obvykle daří na rychlých površích a jeho rychlé údery z něj dělají impozantního soupeře pro kohokoli na turné. Thiemova surová síla a neuvěřitelná schopnost střílet - zejména z forhendového křídla - však od jeho posledního setkání s Bulharem udělaly výrazně lepšího hráče.

Spiderman animovaný seriál sezóna 1 epizoda 1

Sedmadvacetiletý mladík také prokázal svou odolnost a mentální odhodlání při svém návratu proti Kyrgiosu. Ačkoli do rovnice může přijít fyzická a duševní zdatnost, pokud je Thiem na tom nejlépe, měl by být schopen zvládnout jakoukoli výzvu, kterou představuje Dimitrov.

Předpověď: Dominic Thiem k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Státní nepřátelé Ohio State a Cincinnati se ve středu setkávají s otvíráky basketbalové sezóny. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak zpracovat emoce, když máte depresi. Když máte depresi, může být náročné zvládnout své emoce. Může se stát, že budete reagovat negativně, než se plně dopracujete k tomu, co cítíte. Ale ty ...

Jak mít skvělý smysl pro styl. Móda je perfektní způsob, jak ukázat světu své jedinečné vlastnosti. Lidé s dobrým stylem věnují pozornost barvě, střihu a tkanině oblečení. Možnosti jsou nekonečné! Experimentujte, abyste zjistili ...

Leonardo Mayer se stal druhým šťastným poraženým za tolik týdnů, který vyhrál titul ATP, když porazil Floriana Mayera na německém tenisovém mistrovství.