Australian Open 2021: Rafael Nadal vs Fabio Fognini náhled, souboj a předpověď

Fabio Fognini (L) a Rafael Nadal

Fabio Fognini (L) a Rafael Nadal

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Rafael Nadal vs. (16) Fabio Fognini

Datum: 15. února 2021

Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : Čtvrté kolo (16. kolo)

pravidla tenisu na trávníku

Místo : Melbourne, Austrálie

jak přehnat tenisovou raketu

Kategorie: Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 80 milionů AUD

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six

Náhled Rafael Nadal vs Fabio Fognini

Světová dvojka Rafael Nadal se v pondělí ve čtvrtém kole Australian Open utká s 16. nasazeným Fabiem Fogninim.

Španěl měl těžký vstup do sezony 2021, musel odstoupit ze dvouhry poháru ATP kvůli zranění zad. V úvodních kolech Australian Open mu to však šlo relativně pohodlně.

Přestože Nadal pociťuje napětí v zádech a tvrdí, že změnil pohyb služby, vyslal Lasla Djereho, Michaela Mmoha a Camerona Norrieho do dvou sérií.

Fabio Fognini (L) a Rafael Nadal

Fabio Fognini (L) a Rafael Nadal

jak získám Disney Plus na své televizi Samsung

Fabio Fognini mezitím za posledních 12 měsíců zažil bouřlivý čas kvůli opakovanému zranění kotníku. Ale v Melbourne vypadal hladový a soustředěný, zdánlivě odhodlaný převrátit svůj špatný běh formy.

Poté, co Fognini vyhrál dva ze svých čtyř zápasů na Poháru ATP, předvedl v australském prvním kole solidní výkon proti Pierru Huguesovi-Herbertovi. Poté uzemnil žhavé pětisetové střetnutí s krajanem Salvatore Carusem.

Nejpůsobivější výkon Itala však přišel ve třetím kole proti místnímu favoritovi a Aussie č. 1 Alexovi de Minaurovi. Fognini vyslal světovou jedničku 23 6-4 6-3 6-4, aby připravil trhák proti Nadalovi.

sledujte mayans mc online zdarma

Rafael Nadal proti Fabio Fognini proti sobě

Setkání v Melbourne je 17. profesionálním zápasem mezi touto dvojicí a Rafael Nadal v současné době vede proti sobě 12: 4 nad Fabiem Fogninim.

Ital v poslední době bojoval proti Nadalovi, přestože získal překvapivě nakloněnou výhru na cestě k titulu Monte Carlo v roce 2019. Jeho další tři vítězství nad Španělem přišla až v roce 2015, včetně jeho pozoruhodného návratu ve třetím kole US Open.

Kromě roku 2015 Nadal opakovaně projevoval svou převahu nad Fognini v jejich zápasech, když vyhrál šest ze sedmi jejich setkání na tvrdém hřišti.

Predikce Rafael Nadal vs Fabio Fognini

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Rafael Nadal je papírově drtivým favoritem proti Fabiu Fogninimu, i když jeho fyzická zdatnost nemusí být zrovna nejostřejší.

sledujte snoubence 90 dní online

Nadal strávil společné minimum času na kurtu mezi zbývajícími hráči mužstva v turnaji, ale jeho podání bylo znatelně pomalejší než obvykle. To znamená, že se Španělovo zranění zad zdánlivě časem zlepšilo a dokázal se dostat do dobrého rytmu pozemního úderu proti opozici s nižšími hodnostmi.

Fognini na druhé straně prokázal neuvěřitelné odhodlání postoupit do čtvrtého kola po komplikovaných úvodních kolech. Ital se pomalu snaží dostat zpět do svého nejlepšího stavu, ale největší zkouška jeho fyzičnosti přijde v bitvě v oslabení proti Nadalovi.

Pokud má Fognini způsobit rozrušení, bude muset zneškodnit Nadalovy přednosti prostřednictvím své agresivní strokeplaye a efektivního pohybu. Ale vzhledem k jeho nedávným obavám o kondici a zranění, dělat proti jednomu z nejlepších hráčů na světě může být příliš náročné.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak nosit boty bez zádech. Boty na zádech přicházejí v mnoha stylech, jako jsou sandály, lodičky, dřeváky, tenisky a mokasíny. Zjistěte, jaký styl obuvi bez zádech, pokud existuje, nejlépe odpovídá vašemu životnímu stylu. Pak se naučte, jak je pohodlně nosit a spárovat ...

Podívejte se, jak sledovat premiéru filmu „Whiskey Cavalier“ online s kabelem nebo bez kabelu. Přečtěte si informace o živém přenosu.

Jak nosit náramky. Se správným náramkem může každý outfit vypadat trochu vybroušeněji, stylověji a zábavněji. Pokud jste někdy šli nakupovat šperky, budete vědět, že všechny dostupné možnosti mohou být zdrcující! Zúžit ...

Ceny MTV Movie & TV Awards 2019 jsou zde. Zjistěte, jak sledovat obřad online, pokud nemáte kabel.

Naučit se kolébat míč pomocí lakrosové hole může být náročný, ale zábavný úkol. Správné kolébání je zásadní technikou, kterou budete muset zvládnout, abyste mohli hrát co nejlépe. Dvě hlavní metody kolébky, obě jednoruční ...

Jak najít číslo modelu Bulova. Zjistit, jaký model jsou vaše hodinky Bulova, může být docela náročné. Důvodem je, že na nich nejsou vyražena žádná čísla modelů. Často však existují kódy data a/nebo sériová čísla, která mohou pomoci ...