Berlin 2021: Madison Keys vs Liudmila Samsonova Preview, head-to-head & prediction | bett1open

Madison Keys

Madison Keys

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Madison Keys vs Liudmila Samsonova

Datum: 18. června 2021

Turnaj : bett1Otevřeno 2021

Kolo : Čtvrtfinále

profesionální tenisté

Místo : Berlín, Německo

Kategorie : WTA 500

tenisové míčky na nohy židle

Povrch : Tráva

Odměna : 565 530 $

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video


Náhled Madison Keys vs Liudmila Samsonova

Bývalá vicemistryně US Open Madison Keysová se v pátek ve čtvrtfinále bett1Open v Berlíně utká s ruskou kvalifikantkou Liudmilou Samsonovou.

Keys má zatím zdrcující sezónu, kterou kazí nemoc a špatná forma. Pozitivní test na COVID-19 zpozdil její start do sezóny a ona se snažila znovu získat svou nejlepší formu, protože se vrátila do akce v březnu.

hrát lepší tenis

Když se turné přesunulo na trávu, Američanka doufá ve změnu bohatství na povrchu, který v minulosti získala několik titulů. V Berlíně zatím Keys vypadal odhodlaný dokázat bod.

Američanka s velkými porcemi odpálila v otvíráku polskou kvalifikaci Magdalenu Frechovou 6-3, 6-4 a poté držela nervy, aby ve druhém kole svrhla nejlepší nasazenou Arynu Sabalenku 6-4, 1-6, 7-5.

Liudmila Samsonova

Liudmila Samsonova

Další soupeřka Keys, dvaadvacetiletá vycházející hvězda Liudmila Samsonova, letos zaznamenala působivých 20 výher, přestože většina z nich byla na okruhu ITF a v kvalifikačních fázích turnajů WTA.

Její nejpozoruhodnější výkony letos přišly na Australian Open, kde postoupila do druhého kola, a v Miami, kde postoupila do třetího.

Ruska přenesla tuto důvěru do Berlína, kde po kvalifikaci postoupila do čtvrtfinále. Její vítězství nad Anou Konjuhovou ve třetím setu v závěrečném kole kvalifikace svědčí o jejím odhodlání.

Na to navázala několika velkými výhrami v hlavním tahu. V prvním kole poslala baličku Markéty Vondroušové na French Open 2019, než vyřadila šampionku Charlestonu Veroniku Kudermetovou ve dvou setech.

30 pro 30 xfl stream

Madison Keys vs Liudmila Samsonova hlava-nehlava

Madison Keys a Liudmila Samsonova se na turné nikdy předtím nezkřížili, takže jejich vzájemné souboje stojí na mrtvém bodě 0-0.

Predikce Madison Keys vs Liudmila Samsonova

Madison Keys

Madison Keys

Vypadá to, že Madison Keys dala své boje za hlavu a usadila se v trávě. Proti Sabalenkové ve středu naservírovala osm es a získala 71,7% bodů za první podání.

Se svými velkými porcemi a agresivní hrou střílející na všechny válce by čtvrtfináleistka Wimbledonu 2015 měla být hrozbou pro kohokoli na trávě.

Její nedbalé návratové hry však budou stále důvodem k obavám. Keys vyvinul na podání Sabalenky velký tlak, vytáhl až 14 brejkbolů, ale dokázal proměnit pouze čtyři z nich.

To je jedna z oblastí, které by se Liudmila Samsonova snažila využít v pátečním střetu. Ruska získala ve svém druhém kole proti Kudermetové neuvěřitelných 88,5% bodů za první podání a nečekala jí ani bod zlomu.

perfektní tenisové podání

Pokud dokáže replikovat tento servírovací výkon proti Keysovi, možná by dokázala Američana pěkně potrápit.

Keys má však na tomto povrchu více zkušeností a to by mohlo být rozdílem v tomto zápase, pokud se věci utáhnou.

Předpověď: Madison Keys vyhraje ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Jak se dostat z Baltimore, MD do Washingtonu DC. Ať už jste turista, který doufá, že dostanete dvě města do jedné návštěvy, nebo dojíždějící člověk, který hledá způsob, jak se dostat k vaší nové práci, je relativně snadné se dostat z Baltimoru do Washingtonu, DC bez ...

Cihly jsou ideálním materiálem pro vytváření chodníků a podpůrných struktur. Díky vysokému stupni odolnosti a širokému cenovému rozpětí je lze přizpůsobit pro použití v mnoha situacích. Ale s největší pravděpodobností se ocitnete v situacích ...

Pokud vaše dítě potřebuje sportovní obuv, budete pro jeho pohodlí potřebovat nejlépe padnoucí tenisky. Doma jim můžete změřit nohy papírem a tužkou, měření pak použijte při nakupování. Můžete také zamířit do obchodu a nechat si ...

Druhá nasazená Aryna Sabalenka zahájí svou nabídku o prvenství v Slamu, když se v úterý postaví na světovou jedničku Ninu Stojanovicovou v prvním kole US Open 2021.

Uznávaný tenisový trenér Darren Cahill byl nedávno pozván ESPN, aby diskutovali o vyhlídkách Novaka Djokoviče a Rafaela Nadala na US Open 2021.

Jak přestat hrát si s rovnátky. Hra s rovnátky se může stát obrovským problémem. Můžete způsobit poškození zubů i drahého vybavení v ústech. Naučte se, jak si přestat hrát na rovnátka, než se stane něco špatného ...