Streamování Black Narcissus 2020: Jak sledovat minisérii online

BLACK NARCISSUS - 1. epizoda - Na snímku: Gemma Arterton jako sestra Clodagh, Alessandro Nivola jako pan Dean.

FX BLACK NARCISSUS - 1. epizoda - Na snímku: Gemma Arterton jako sestra Clodagh, Alessandro Nivola jako pan Dean.

Poslední temný dobový kousek přicházející do televize je Černý narcis , premiéra v pondělí 23. listopadu se všemi třemi jeho epizodami, začátek ve 20 hodin ET/PT na FX.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Černý narcis streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos FX a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Černý narcis živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos FX a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

hrát tenis ve francouzštině

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Černý narcis žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která obsahuje nové epizody Černý narcis do druhého dne) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos FX a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Černý narcis živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Můžete sledovat živý přenos FX a dalších 40 televizních kanálů prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

podpěrná opěrka předloktí

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Černý narcis živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Black Narcissus“Hrát si

Černý narcis | Oficiální trailer [HD] | FX Jedna noc. Třídílná akce. Přijďte na místo, kde čas neexistuje. Černý narcis má premiéru 23/23 na FX. Další den FX na Hulu. Přihlaste se k odběru dalších klipů Black Narcissus: bit.ly/SubscribeFX Black Narcissus je limitovaná série FX podle nejprodávanějšího románu Rumera Goddena. Mopu, Himálaj, 1934. Vzdálený skalní palác kdysi ... 2020-09-21T13: 59: 47Z

Černý narcis je limitovaná série FX založená na nejprodávanějším románu Rumera Goddena. Odehrává se v himálajském Mopu v roce 1934 ve vzdáleném paláci na útesu, kdysi známém jako Dům žen, který skrývá mnoho temných tajemství. Když se mladé jeptišky ze St. Faith pokusí založit tam misi, její strašidelná tajemství probudí zakázané touhy, které se zdají předurčeny k opakování strašlivé tragédie.

Během posledních let britské nadvlády v Indii vede ambiciózní mladá jeptiška sestra Clodagh misi do odlehlé části Himálaje. Palác Mopu daroval generál Toda Rai, který doufá, že sestry sv. Víry zbaví dům žen neradostných vzpomínek spojených s jeho zesnulou sestrou Srimati. Ačkoli Clodagh ignoruje varování generálova nafoukaného agenta pana Deana, izolace a nemoc si brzy vyberou svou daň, přičemž strašidelná atmosféra paláce ovlivňuje zejména nestálou sestru Ruth. Jak se střetává minulost a přítomnost, příchod mladého generála Dilipa Raia je katalyzátorem výbuchu potlačených tužeb, které mohou skončit fatální konfrontací.

Černý narcis hvězdy Gemma Arterton jako sestra Clodagh, vůdce sester svaté víry a nejmladší sestra představená řádu. Clodagh je ambiciózní a odhodlaný uspět na Mopu, kde ostatní neuspěli.

Alessandro Nivola jako pan Dean, místní generální agent a manažer nedalekého čajového faktoru. Pan Dean nerespektuje Clodaghovu autoritu.

Aisling Franciosi jako sestra Ruth, nejmladší ze sester, křehká Ruth je možná příliš dychtivá zapůsobit. Ovládá jazyky a starší dívky učí krajky.

Chaneil Kular jako Dilip Rai, synovec místního generála a syn zesnulé princezny Srimati, Dilip žádá o zvláštní povolení navštěvovat školu.

liv a maddie epizody zdarma

Dipika Kunwar jako Kanchi, místní dívka z vesnice. Kanchi je zapsána do krajkové školy v klášteře. Rosie Cavaliero jako sestra Briony, nejstarší ze sester pod vedením Clodagha, je Briony její spolehlivou pravou rukou. Organizuje zásoby a léky.

Diana Rigg jako matka Dorothea, matka představená v klášteře v Darjeelingu, matka Dorothea nabízí vedení sestře Clodagh, aby jí pomohla v úsilí v Mopu. To byla jedna z Riggových posledních rolí, než zemřela v září 2020.

Přehlídka také hraje Jim Broadbent jako otec Roberts, Karen Bryson jako sestra Philippa, Patsy Ferran jako sestra Blanche, Nila Aalia jako Angu Ayah, Kulvinder Ghir jako generál Toda Rai, Gina McKee jako sestra Adela, Soumil Malla jako Joseph Anthony, Gianni Gonsalves jako Srimati Rai.

Černý narcis vysílá se v pondělí 23. listopadu ve 20 hodin ET/PT na FX.


Populární Problémy

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit výchozí jazyk používaný ve webovém prohlížeči Google Chrome. Mějte na paměti, že webové stránky se budou i nadále zobrazovat v jazycích, ve kterých byly napsány, ačkoli Google Chrome nabídne jejich překlad ...

Jak se sbalit na týden na Havaji. Představte si písečné pláže, palmy a tyčící se zelené túry na Havaji. A teď si představte, jak schováte těžký kufr rájem. Mnoho lidí přebaluje své cesty, zejména do exotických, ...

Žánr hudby s názvem 'Metal' má mnoho podob, stejně jako jeho fanoušci. Někteří lidé rozlišují mezi „fanouškem“ a „metalistou“. Fanoušci mohou hudbu milovat, ale metalisté hudbou žijí. Kovoví fanoušci by se mohli ponořit do ...

Celkový výběr č. 1 přebírá obhájce titulu, protože Timberwolves se v neděli setkávají s Lakers. Zde je návod, jak sledovat hru, pokud nemáte kabel.

Porto a Sporting CP se v sobotu setkají ve finále Taca de Portugal. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu ve Spojených státech.

Zde je návod, jak online sledovat živý přenos 24. série The Bachelor, epizoda 5. Půjde o výbušnou první polovinu dvoudílné epizody.