Cincinnati 2021: Angelique Kerber vs Jelena Ostapenko Preview, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Angelique Kerber na bett1open v Berlíně

Angelique Kerber na bett1open v Berlíně

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Angelique Kerber vs Jelena Ostapenko

Datum: 19. srpna 2021

Turnaj : Western & Southern Open 2021

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

Místo : Cincinnati, Spojené státy americké

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 1 835 490 $

Načasování zápasu: 11:00 místního času, 15:00 GMT, 20:30 IST

kde sledovat finální vesmírnou sezónu 3

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Angelique Kerber vs Jelena Ostapenko

Angelique Kerberová se ve čtvrtek utká s Jelenou Ostapenkovou ve třetím kole 20 & Western Open 20. Ve druhém kole Kerberová ve druhém kole porazila čtvrtou nasazenou Elinu Svitolinovou 7-5, 2-6, 6-4, zatímco odchod do druhého setu Jennifer Bradyové umožnil postupu i Ostapenkové.

Přestože Kerber zahájila svůj rok čtvrtfinálovým vystoupením na Grampians Trophy, v několika příštích turnajích nezaregistrovala žádné hluboké běhy. Němka poté zaznamenala obrovský posun hybnosti v Bad Homburgu, kde získala 13. titul v kariéře a první od roku 2018.

Až do tohoto turnaje měla Kerberová za tento rok skličující rekord ve ztrátě 9–10. To se s postupem trávníkové sezóny značně změnilo; třiatřicetiletá postoupila do semifinále Wimbledonu, kde prohrála s eventuální šampionkou Ashleigh Bartyovou.

Kerber je nyní poprvé od mistrovství opět v akci. Trojnásobná grandslamová vítězka by doufala, že pojede až do Cincinnati, kde v minulosti dosáhla dvou finále (2012 a 2016).

Jelena Ostapenko trefuje bekhend

Jelena Ostapenko trefuje bekhend

Její čtvrteční soupeřka Jelena Ostapenko má po většinu sezóny průměrné výsledky. Lotyška však zaznamenala obrat v bohatství na travnatých hřištích Eastbourne, kde získala svůj čtvrtý titul v kariéře a první od roku 2019.

Ostapenková, pravidelná čtyřhra, dosáhla v Dauhá na začátku letošního roku partnerství s Monicou Niculescu. Minulý měsíc se na olympiádě představila podruhé, ale nedokázala tam vyhrát žádné zápasy.

Světová jednička 32 nikdy neproběhla druhým kolem zde v Cincinnati, ale tento týden už postoupila o krok dále. Nyní by doufala, že zde předvede hluboký běh, než se zaměří na US Open.

Angelique Kerber vs Jelena Ostapenko proti sobě

Angelique Kerberová a Jelena Ostapenko se už dvakrát setkaly a jejich vzájemný zápas je momentálně nerozhodný 1: 1. Ostapenko vyhrál své poslední setkání ve třech setech, které se konalo na 2021 Italian Open.

Predikce Angelique Kerber vs Jelena Ostapenko

Jelena Ostapenko je ráda agresivní od základní linie, zatímco Angelique Kerberová si svými ostrými úhly a obrannými schopnostmi projíždí rallye.

Ačkoli Ostapenkova těžká úderová koule jí vynesla spoustu vítězů, často nemá kontrolu nad svou mocí a nakonec připouští nevynucené chyby. To by mohlo být obzvláště nákladné proti zarputilému hráči, jako je Kerber, který nic nerozdává snadno.

Angelique Kerber sloužící ve Wimbledonu

Angelique Kerber sloužící ve Wimbledonu

Žádná žena není největším ze serverů a oba jsou také náchylní k úniku dvojitých chyb. Není třeba říkat, že udržení dobrého procenta prvního podání bude ve čtvrtek jedním z klíčů zápasu.

hrát raketový míč

Zápas bude pravděpodobně spočívat na raketě Ostapenkové, ale Kerber ví, jak zneškodnit sílu svých soupeřek a měla by být považována za mírnou favoritku.

Předpověď: Angelique Kerberová zvítězila ve třech setech.

Populární Problémy

Slibuje, že to bude střet mezi dvěma protiútoky, kteří mají vynikající obranné schopnosti.

Potřebujete poradit, co je třeba vzít v úvahu při navrhování centra? To je skvělý zdroj informací pro každého, kdo se pokouší vytvořit centrum pro soutěž, koučování a sociální využití. Tento wikiHow je zaměřen na navrhování ...

5 nejstarších šampionů French Open Ladies Singles na French Open.

Zde je návod, jak sledovat nový noirový thriller Dare Me od USA Networks, kde se středoškolská roztleskávačka potácí poté, co šokující zločin šokuje jejich malé město.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Grand Prix F1 70. výročí online zdarma, pokud jste ve Spojených státech.

Jak udělat opičí pěst. Opičí pěst je druh uzlu, který lze použít jako ozdobný uzel nebo jako závaží na konci lana. Získání povědomí o úspěšném vázání opičího uzlu přichází s praxí a trpělivostí. Jděte pomalu a ...