Cincinnati 2021: Stefanos Tsitsipas vs Sebastian Korda náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Stefanos Tsitsipas pumpuje pěst na Toronto Masters 2021

Stefanos Tsitsipas pumpuje pěst na Toronto Masters 2021

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (2) Stefanos Tsitsipas vs Sebastian Korda

datum : 18. srpna 2021

Turnaj : 2021 Západní a jižní otevřeno

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Cincinnati, Ohio

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 3 028 140 $

tenisové boty nike store

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Voot Select

Ukázka Stefanos Tsitsipas vs Sebastian Korda

Druhý nasazený Stefanos Tsitsipas čeká ve středu ve druhém kole Western & Southern Open složitý úvodní test ve tvaru amerického zázraku Sebastiana Kordy.

Poté, co se Tsitsipas dostal do svého prvního finále Major na Roland Garros, vypadal, že ve druhé polovině sezóny začne. Třiadvacetiletý mladík ale bojoval o formu, brzy prohrál ve Wimbledonu, na Hamburg Open a na tokijské olympiádě.

Tsitsipas dokázal své štěstí obrátit v Toronto Masters, kde postoupil do semifinále. Řek ale promarnil jednosetový náskok proti velce sloužícímu Reillymu Opelkovi a nakonec podlehl 6: 7 (2), 7-6 (4), 6: 4 Američanovi.

Sebastian Korda ve Wimbledonu 2021 trefuje forhend

Sebastian Korda ve Wimbledonu 2021 trefuje forhend

Sebastian Korda si mezitím v této sezóně užil spoustu úspěchů. Dvacetiletý Američan se dostal do finále na Delray Beach, kde prohrál s Hubertem Hurkaczem.

Korda na to navázal čtvrtfinálovým během na Miami Masters, když porazil lidi jako Diego Schwartzman a Aslan Karatsev, než prohrál se světovou sedmičkou Andrey Rublev.

sledujte světové série zdarma

Kordova forma na začátku sezony v antuce úplně odpadla a ze svých prvních pěti zápasů na povrchu prohrál čtyři. Američan si však odskočil do Parmy, kde získal svůj první titul ATP poté, co ve finále porazil Marca Cecchinata.

Sebastian Korda, syn bývalého šampiona Australian Open Petra Kordy, poté dosáhl druhého týdne ve Wimbledonu při svém prvním vystoupení v All-Clubu.

Poté, co utrpěl předčasný odchod z Washingtonu, dorazil Korda do Cincinnati s tím, co chce dokázat. Svou kampaň v americkém městě zahájil perfektně, když v prvním kole vyhrál nad Laslo Djere.

Stefanos Tsitsipas vs Sebastian Opakujte hlava na hlavě

Zápas druhého kola v Cincinnati bude historicky prvním setkáním kariéry mezi Stefanosem Tsitsipasem a Sebastianem Kordou, takže vzájemný zápas momentálně stojí 0: 0.

Predikce Stefanos Tsitsipas vs. Sebastian Korda

Sebastian Korda intenzivně spolupracoval se svým otcem a také jako Andre Agassi a Steffi Graf na vylepšení své hry. Tvrdá práce se zjevně vyplatila, protože v této sezóně udělal obrovské pokroky.

Američan si rád bere míč na vzestupu a pomáhá mu generovat spoustu energie ze zadní části kurtu. Navzdory svému rámu 6'5 'je Korda na hřišti docela dobrým tahákem a může dostat spoustu míčů zpět do hry.

Stefanos Tsitsipas honí míč v Torontu

Stefanos Tsitsipas honí míč v Torontu

Stejně jako Korda je Stefanos Tsitsipas také agresivní baseliner. Řek se chlubí pravděpodobně nejlepším forhendem na turné v tuto chvíli a může použít tuto střelu k ovládnutí soupeřů ze zadní části hřiště. Řek může také libovolně měnit směr a přesouvat své soupeře po hřišti.

To znamená, že Tsitsipas má ve své návratové hře velký prostor pro zlepšení. Řek se snaží důsledně dostat návraty zpět do hry, zejména mimo své bekhendové křídlo. Korda je slušný server a může toho využít.

Pokud Američan dokáže nasměrovat většinu provozu na Tsitsipasův bekhend a udržet ho utábořeného na té straně hřiště, měl by být schopen diktovat hru a vystoupit na vrchol.

co je to hra v tenise

Předpověď : Sebastian Korda k vítězství ve třech těsných setech.

Populární Problémy

Jak hrát volejbal. Volleyballoon je zábavná variace na volejbal, kde místo míče používáte balón. Funguje to skvěle na oslavách narozenin a večírcích spánku, kde už pravděpodobně ležíte balónky. Své...

Při pohledu na udržení druhého místa v A-10 se Rhode Island ujímá Fordham Wednesday. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak velikost švihadla. Skákání přes švihadlo je vysoce efektivní a zábavné kardiovaskulární cvičení, které spálí více kalorií než běh, plavání a tenis. Švihadla jsou také levná s průměrnými náklady kolem 20 dolarů. Než začnete...

Jak cvičit štěně border kolie. Štěňata border kolie mají jedny z nejvyšších energetických hladin ze všech plemen. Každý den potřebují značné množství fyzických cvičení. Vaše štěně border kolie dobře reaguje na výcvik, takže může ...

Patriots se ve čtvrtek utkají s týmem Washington Football v předsezóně. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.