Delray Beach 2021: Frances Tiafoe vs Donald Young náhled, souboj a předpověď

Frances Tiafoe na US Open 2020

Frances Tiafoe na US Open 2020

Zápas podrobnosti

Svítidlo : (8) Frances Tiafoe vs Donald Young

datum : 8. ledna 2021

Turnaj : Delray Beach Open 2021

Kolo : Kolo 32 (první kolo)

kde koupit loketní ortézu

Místo: Delray Beach, Florida, Spojené státy americké

Kategorie : ATP 250

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna: 349 530 $

Načasování zápasu : 20:30 EST, 7:00 EST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel


Frances Tiafoe vs Donald Young náhled

Jsou to téměř dva roky, co dvaadvacetiletá Frances Tiafoe dosáhla svého prvního grandslamového čtvrtfinále (na Australian Open) a dosáhla vrcholu č. 29 ve světovém žebříčku. Jeho hodnocení se nyní posunulo na číslo 62, ale Američan od té doby dokázal podat solidní výkony.

učit se badminton

Zejména posledních šest měsíců bylo pro mladého Američana docela plodných, a to na hřišti i mimo něj. Tiafoe byl jedním z předních mužských hráčů stát si za svým proti rasové nespravedlnosti během hnutí Black Lives Matter v loňském roce. To mu pomohlo získat Humanitární cena Arthura Ashe 2020 při udělování cen ATP 2020.

Na hřišti, Tiafoe zveřejnil několik působivých výsledků, protože turné pokračovalo v srpnu. Američan se poprvé dostal do čtvrtého kola US Open a navázal na něj ziskem titulu ATP Challenger v italské Parmě.

Ukončil sezónu dosažením semifinále v Nur-Sultan, což naznačuje, že může být připraven prorazit zpět do první padesátky.

kolik sad v nás se otevře

Jednatřicetiletý Donald Young mezitím hraje svůj první turnaj od ukončení turné loni v březnu. Young, bývalý 40 nejlepších hráčů, je nyní zařazen na 327. místo na světě.

Young dosáhl neuvěřitelného úspěchu jako junior. Stal se nejmladším mužem, který vyhrál grandslamovou juniorskou akci, když triumfoval na Australian Open 2005. Ve stejném roce se také stal nejmladším na konci roku světovou jedničkou v žebříčku ITF juniorských chlapců.

Young se snažil replikovat stejnou úroveň úspěchu na profesionální úrovni. Dokázal však dát dohromady slušnou, ne -li pozoruhodnou kariéru, a sezónu tak mezi lety 2011 a 2017 každoročně zakončil v sezóně 2011 až 2017, kromě roku 2012. V roce 2017 se také dostal do finále čtyřhry French Open.

nejlepší loketní ortéza tendonitidy

Frances Tiafoe vs Donald Young hlava na hlavě

Donald Young na Australian Open 2018

Donald Young na Australian Open 2018

Frances Tiafoe a Donald Young na turnaji ATP nikdy nehráli, a proto je momentální stav 0: 0.

Ti dva se však dvakrát setkali mimo úroveň ATP Tour, přičemž Tiafoe vyhrál své první setkání - na akci Challenger v Tallahassee v roce 2016. Youngovi se podařilo pomstít na kvalifikační akci Queen's Club o několik měsíců později téhož roku.


Frances Tiafoe vs Donald Young předpověď

Frances Tiafoe na French Open 2020

Frances Tiafoe na French Open 2020

Frances Tiafoe a Donald Young mají velmi odlišné herní styly. 6palcový 2palcový Tiafoe hraje agresivní hru, postavenou na jeho silném podání a forhendu. Mezitím je 6 stop Young spíše protiútok a spoléhá se na to, že své odpůrce vymyslí a zničí.

Oba měli v minulosti na této akci úspěch. Tiafoe je bývalý šampion v Pláž Delray , vyhrál titul v roce 2018, zatímco Young dosáhl finále v roce 2015 a semifinále v roce 2017.

Půjde o první zápas Tiafoe v této sezóně, zatímco Young už v kvalifikaci zaznamenal dvě třísetová vítězství, aby postoupil do hlavního losování. To znamená, že Tiafoeho silnější hra a dobrá forma za posledních šest měsíců by mu měla pomoci projít tímto zápasem.

Předpověď: Frances Tiafoe vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jízda na kole může být skvělým cvičením a zábavnou aktivitou, kterou můžete dělat s přáteli a rodinou. Přizpůsobení vzhledu a výkonu vašeho starého kola může být zábavný a nákladově efektivní způsob, jak okořenit vaši jízdu. Ať už chcete dobýt nový ...

Australan Nick Kyrgios včera na hřišti páru Rogers Cup udělal oplzlé poznámky proti přítelkyni švýcarského esa Wawrinky.

Roger Federer je připraven tento týden uskutečnit svůj dlouho očekávaný návrat do profesionálního tenisu na akci ATP 250 v Dauhá.

Analyzujeme kariéru dvou mladých hvězd této hry, které prokázaly obrovský příslib, ale v nedávné době utrpěly významné kariérní poklesy.

Zde je návod, jak streamovat soutěž Miss America 2020 online, pokud nemáte kabel. Sledujte, jak 51 žen soutěží o práci Miss America a velvyslankyně Dětské sítě zázraků.

Stefanos Tsitsipas usiluje o to, aby se jeho nejlepší kolo ve třetím kole na US Open 2021 zlepšilo, ale v prvním kole ho čeká těžká zkouška v podobě bývalého šampiona Andyho Murraye.