Přímý přenos Duke vs UNC: Jak se dívat online bez kabeluGetty Tre Jones #3 Duke Blue Devils.

Je to klasický způsob vyhazování rekordů, když se North Carolina Tar Heels (10–12) v sobotu setkají s Duke Blue Devils v nejnovějším vydání soupeření Tobacco Road.

popruhy na tenisový loket

Začátek hry je naplánován na 18:00. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. A jako součást speciální pětileté dohody, kterou Sling nabízí do 11. února, první měsíc je pouze 5 $ (30 $ měsíčně poté):

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Duke vs UNC sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

kde sledovat břehy chesapeake

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Duke vs UNC na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos Duke vs UNC na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

jak mohu sledovat světovou sérii zdarma online

Náhled Duke vs UNC

Nebyl to hezký rok pro Severní Karolínu, která se v současné době nachází na konci žebříčku ACC s konferenčním rekordem 3-8. Tar Heels klesly dva za sebou na Boston College a Florida State.

Na neúspěchu tradiční elektrárny sehrála roli zranění, přičemž hlavní trenér Roy Williams jako velkou překážku uvedl nejistotu, kdo bude k dispozici.

Williamsová řekla, že kvůli zraněním byla velká nejistota. Doslova každé ráno v 11 hodin volám svému trenérovi a říkám, kdo dnes bude cvičit. Takže lidé, kteří nejsou Carolinou, si myslí, že to jsou výmluvy, takže nebudu říkat nic víc. Ale bylo to těžké. Ale když se chystáte hrát vévodu, najednou má každý ve svém kroku trochu více pepře, trochu více odrazu a dnes jsme měli pěkný trénink. Všichni se soustředili. … Zajímá mě, jak zítra budeme hrát, řekl Williams.

Navzdory vyřazenému roku UNC nedojde od Duka k žádnému podcenění.

Stále tam mají určitou dobu, než se tam dostanou, řekl tento týden novinářům trenér Mike Krzyzewski. Budou se rychle pohybovat. Jsou program. Nejsou tým. Jsou nesmírně hrdí na to, co dělají. Víme, že je hrajeme, odvedeme od nich úžasné úsilí. Některé věci dělají lépe než my. Myslím, že se nedíváš na záznamy, protože tým, proti kterému hrajeme, to není jejich rekord. Ve skutečnosti se tvoří jako nový tým. Mají dobré kousky.

Je to poprvé od roku 2002, kdy Duke uvidí tým Tar Heels pod 0,500, ale vévodský strážný Tre Jones zopakoval city svého trenéra.

sledujte hru seahawks online

Nehledíme na žádný typ záznamu, řekl Jones. (Proti UNC) na tom vlastně nezáleží. Na žádném záznamu v ACC opravdu nezáleží. Vždy to bude těžká hra, bez ohledu na to. Na to se vůbec nesoustředíme.

Vévoda v polovině ledna utrpěl ztráty zády k sobě, ale pěkně odskočil se čtyřmi vítězstvími-třemi minimálně dvoucifernými.

Blue Devils jsou favoritem 7,5 bodu na zápas, který má celkem 150.


Populární Problémy

Šampión těžké váhy Anthony Joshua se v sobotu večer v New Yorku utká s Andy Ruizem ml. Zde je návod, jak sledovat boj online ve Spojených státech.

U nezávažných poranění ramene se doporučují kompresní zábaly. Zabalení ramene do kompresního obvazu mu může pomoci uzdravit se podporou průtoku krve, který umožňuje živinám nezbytným pro obnovu efektivní přístup k poškozeným tkáním, ...

Jak zastavit mozkové záchvaty. „Brain zaps“ jsou někdy popisovány jako výboje elektřiny, záblesky bílého světla nebo praskající zvuk ve vaší hlavě. Ať už je popisujete jakkoli, mozkové zápisy jsou velmi skutečným abstinenčním příznakem při ukončení nebo ...

Jak používat položky domácnosti k odstraňování pachů z obuvi. Pokud se z vašich bot vytvoří nepříjemný zápach, neznamená to, že je musíte vyhodit. Existuje mnoho věcí pro domácnost, které můžete použít k odstranění zápachu z obuvi nebo zabití ...

Jak připravit ústřici pro kuřata. Ústřice jsou běžným zdrojem vápníku pro nosnice. Mleté skořápky jsou k dispozici ve většině obchodů s krmivy. Alternativně můžete čerstvé skořápky rozbít tupým předmětem nebo jídlem ...

Zde je návod, jak můžete sledovat premiéru 10. série „Nestyda“ online bez kabelu.