Živý přenos ETSU vs UNCG Basketball: Jak se dívat online

GettyBasketbalové týmy UNC Greensboro Spartans budou ve středu hostit hru East Tennessee State Buccaneers in Southern Conference.

Hra (začátek 19:00 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+ :Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně většiny her jižní konference), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud plánujete sledovat UFC 246: McGregor vs Cowboy 18. ledna, můžete získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 246 PPV (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což vede k úsporám asi 26 procent:strategie stolního tenisu

Získejte balíček ESPN+ a UFC 246

Další možnost, pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší 25procentní úsporu:

kolik lidí hraje tenis u nás

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a HuluJakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat ETSU vs UNC-Greensboro v přímém přenosu na vašem počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4 , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


ETSU vs UNC-Greensboro Preview

Buccaneers měli naposled napjatou sérii pěti výher, když v sobotu prohráli s Furman Paladins 65-56 na silnici, v sezóně klesli na 13-3 a v konferenční hře 2-1.

ETSU pomohlo Paladinům k 19 obratům, ale střílelo pouze 24 z 60 (40%) z pole a 5 z 23 (21,7%) z 3-bodového dosahu.

Měli jsme nějaké ofenzivní problémy, které jsme do Vánoc neměli, řekl hlavní trenér ETSU Steve Forbes. Johnson City Press . Částečně se zlepšila obrana, ale hodně z nás jsme my a je mým úkolem připravit tento tým a přimět ho, aby hrál lépe.

Strážce Buccaneers Bo Hodges zaznamenal 12 bodů a zaznamenal 4 asistence, oba týmové maxima.

Paladinové nyní vyhráli dva zápasy nad ETSU; loni odstřelili Buccaneers 91-61 v Johnson City.

Rozhodně jsme do hry vstoupili s čipem na rameni a chtěli jsme napravit to, co se tu před rokem stalo, řekl Forbes podle Johnson City Press. Dnes jsme hráli mnohem tvrději než loni. To nezpochybňuji.

ETSU držel strážného Jordan Lyons, vedoucího střelce Furmana, na pouhých 14 bodů při střelbě 4 z 9. Do soutěže vstoupil v průměru 17,6 bodu na zápas a při vítězství nad VMI Keydets dosáhl 40bodového výkonu.

kde sledovat eric andre show

Víme jen, že má nejvyšší zelenou, řekl strážce ETSU Patrick Good před sobotní porážkou Johnson City Press . Může bodovat na všech třech úrovních. Spustí pro něj několik sad. Musíte tam být s ním. Musíte tam být na jeho úlovku. Nemůžeš mu dát žádný prostor. Pokud uvidí, jak někdo prochází sítí, může být konec.

Sparťané vyhráli čtyři rovné a devět z deseti, než v sobotu podlehli woffordským teriérům 98-92 s dvojnásobným prodloužením, v sezóně klesli na 12-4 a ve hře SoCon na 2-1.

Byl jsem opravdu hrdý na jejich úsilí a boj, řekl trenér UNCG Wes Miller Novinky a záznam .

Sparťanská stráž Isaiah Millerová vedla všechny účastníky s 28 body (při střelbě 9 z 23) a 9 asistencemi.

UNC Greensboro chytil dvakrát tolik ofenzivních doskoků (12-6) a vyhrál obratovou bitvu (16-11), ale nedokázal překonat horkou střelbu teriérů, kteří odešli z pole na 32 z 61 (52,5%) a 14 z 31 (45,2%) z hloubky.

Všichni nenávidíme tento pocit, všichni nenávidíme tento výsledek, řekl Miller, podle News & Record. Ale někdy jako trenér můžete posoudit věci podle toho, jestli máte skupinu, se kterou jste v pořádku.

raketbalové tipy

Dodal: Nebudeme mít příliš mnoho špatných výsledků, pokud budeme i nadále stavět na typu mentality a přístupu, který jsme měli dnes večer.


Populární Problémy

Feliciano Lopez se 73. po sobě jdoucích grandslamových vystoupení na US Open 2020 proti Ricardu Carballes Baenovi. Očekává se, že levák, který vloni absolvoval třetí kolo, porazí svého méně slavného krajana.

Zde je návod, jak sledovat tributní koncert Willie Nelson A&E online bez kabelu.

Jak hodit baseball dál. Správná mechanika házení je nejdůležitějším prvkem, pokud jde o to, jak tvrdě nebo daleko můžete hodit baseball. Předním loketem mířte na cíl, vyhazovací loket mějte ohnutý na 90 stupňů ...

Nick Kyrgios a Andy Murray měli na Instagramu živou interakci a téma Djokovic se objevilo podle očekávání. Skot se také ptal, zda byl Australan během jejich interakce opilý, což vedlo ke spoustě šašků.

Kardinálové jsou nádherný druh, který můžete vidět na svém dvoře, zejména v zimě, když jejich jasně červená barva tak pěkně kontrastuje s bílým sněhem. Pokud žijete ve východní části Severní Ameriky a na svém dvoře nevidíte dostatek kardinálů, ...