Živý stream Geico 500: Jak se dívat online bez kabeluGetty Spoluhráči z týmu Penske Brad Keselowski a Joey Logano spojili dohromady osm vítězství na Talladega.Geico 500 2019 se v neděli uskuteční na Talladega Superspeedway.wiki badminton

Start závodu je naplánován na 14:00. ET a budou vysílány celonárodně na Foxu. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

Fox (žije na většině trhů) je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos závodu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat závod (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jeho závěr, i když to nezaznamenáte.

PlayStation VuePS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox (žije na většině trhů).spona na předloktí

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos závodu na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox (na většině trhů živě).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos závodu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Geico 500

Austin Dillon, vítěz Daytona 500 z roku 2018, si v sobotu, 29. narozeniny, připsal pole position.

Podle Dillona je to skvělá výchozí pozice Motorsport.com . Výchozí pozice je jedna věc, ale dokončit závod zítra je velká věc. Musíme tam jít a získat co nejvíce bodů.

Skvělé je, že máme rychlé auto. Takže musíme udržet tuto hybnou budovu.

Ve finálovém kole kvalifikace Dillon vykázal průměrnou rychlost 192 544 mil za hodinu, čímž překonal Arica Almirolu, který zajel čas 192,131 mil / h. Almirola v říjnu vyhrála na Talladega na 1000Bulbs.com 500.

Vzal jsem jiný přístup (ve finálovém kole), abych se dostal do tempa, a myslím, že mu to pomohlo vyskočit tam trochu víc, aby se dostal (Almirola), řekl Dillon, podle Motorsport.com. Doufám, že to tak bylo.

Myslím, že závod bude divoký. Na toho chlapa před sebou můžeš dostat tak velké běhy. Raději doufej, že ten chlap za tebou, který ten běh zvládne, udělá dobrý tah a nevyvede tě ze závodu.

páska na tenisový loket

Geico 500 bude prvním závodem s novými pravidly NASCAR v Talladega a Daytona. Desky omezovače výkonu snižující výkon byly nahrazeny zúženými distančními podložkami a byly zvýšeny zadní spoilery automobilů.

Myslím, že Talladega je nepředvídatelný, řekl Brad Keselowksi Associated Press . Je to hodně toho, co to definuje, hodně toho lákadla. Vždy to byla trochu tajemná cesta. Šance jsou zde vyšší než kdekoli jinde. Je těžké to kvantifikovat, a řekl bych, že u všeho, co se stále mění a jak dynamické je to s pravidly a auty a řidiči, je k tomu opět velká příležitost.

Keselowski vyhrál na Talladega pětkrát. Jeho týmový kolega z Penske Joey Logano tam vyhrál třikrát, včetně Geico 500 v roce 2018.

Logano obsadil ve svém posledním závodě druhé místo, když neprošel Martinem Truexem mladším v závěrečných kolech závodu Monster Energy NASCAR Cup Series na Richmond Raceway 14. dubna.

Měli jsme auto, které dokázalo vyhrát třetí týden v řadě, a my jsme nevyhráli. Tato část je frustrující, řekl Logano Speed ​​Sport . Musíme vyčistit některé chyby na naší straně. Ztratili jsme tam náskok na zastávce v boxech. Musíme tam být rychlejší. V tu chvíli jsme ztratili kontrolu nad závodem a spadli jsme zpět na třetí místo. Měli jsme slušný cyklus zelených vlajek, který nás znovu dostal nahoru ... a pak jsme se otočili na 19 (Truex) a 14 (Clint Bowyer) z docela daleké minulosti.


Populární Problémy

Jak připravit hlívu ústřičnou. Divoké nebo pěstované hlívy ústřičné jsou skvělým doplňkem k jídlu, pokud je uvaříte způsobem, který zvýrazní jejich jemnou chuť. Hlívu dobře omyjte a odstřihněte tvrdou středovou stopku ....

Jak pájet zlato. Oprava zlatého předmětu nebo pájení zlatých předmětů dohromady vyžaduje jiný přístup než pájení olovem. I když máte zkušenosti s pájením jiných kovů, možná si budete chtít prostudovat sekci o ...

Jak naučit psa upustit. Může být opravdu frustrující, když se váš pes stane vlastníkem předmětu, zvláště pokud se dostane do něčeho nebezpečného a nepustí ho. Je důležité vycvičit psa, aby uvolnil předmět na povel ...

Roger Federer je v žebříčku ATP na 5. místě, přestože v roce 2020 odehrál pouze jednu událost. Dirk Hordorff kritizoval rozhodnutí ponechat si body do finále ATP po dobu 2 let a navrhl, že se jedná o hru v nedbalosti.