Přímý přenos St. Bonaventure vs VCU: Jak se dívat bez kabeluGetty VCU postupuje Marcus Santos-Silva a Issac Vann.

Basketbalový tým VCU Rams bude v sobotu hostit St. Bonaventure Bonnies v Atlantiku 10.

Začátek hry je naplánován na 14:00. ET a budou vysílány na CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

tenisové zápasové body

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos St. Bonaventure vs VCU na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

správná velikost tenisového gripu

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos St. Bonaventure vs VCU na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

pravidla hry badminton

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Xtra a Ultimate zahrnují CBS Sports Network, zatímco Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete na svém počítači sledovat živý přenos St. Bonaventure vs VCU prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.


Náhled St. Bonaventure vs VCU

Bonnies upustili čtyři ze svých prvních pěti her, ale od té doby vyhráli 11 z 12, včetně všech čtyř jejich testů Atlantic 10.

co určuje vítěze tenisového zápasu

Ve středu se po sedmé po sobě jdoucí období umístili na špičce Roc City Hoops Classic, když v Blue Cross Arena v Rochesteru ve státě New York porazili UMass Minutemen 74-61.

Toto je pro nás druhý domov, Rochester opravdu vychází - je to těžká noc, je středa večer - normálně hrajeme tuto hru v sobotu a dostáváme hodně lidí od Oleana, řekl hlavní trenér Bonnies Mark Schmidt. Demokrat a kronika . Myslím, že Rochester odvedl dobrou práci, když vyšel a podporoval Bonnies. Nebyl jsem překvapen davem a jedním z důvodů, proč jsme zde dosáhli úspěchu, kterého jsme dosáhli, je podpora, kterou dostáváme.

Bonnies spáchali pouhých 7 obratů, stříleli 27 z 61 (44,3%) z pole a 9 z 19 (47,7%) z 3-bodového dosahu. Na ofenzivním skle také nesli výhodu 13-7.

Strážný Kyle Lofton vedl St. Bonaventure s 19 body a 6 asistencemi, přidal pár doskoků a krádež. Šel 7 z 15 z podlahy a 3 z 5 z centra.

Myslím, že jsme pořídili dobré záběry a dnes v noci jsme to s důvěrou natočili, řekl Lofton, podle demokratů a kronik. Během posledních pár dní jsme byli v tělocvičně a pracovali na našich záběrech. Když pracujete, vyplatí se to a my jsme zůstali sebevědomí a spolu.

Berani vypustili dva zápasy za sebou-minulý týden padli doma na Rhode Island Rams 65-56 a v úterý prohráli s No. 13 Dayton Flyers 79-65 na silnici-v sezóně sklouzli na 12-5 a 2 2 v konferenční hře.

Proti Daytonu vstřelil VCU šest přímých kopů, aby otevřel druhý poločas, přičemž si vzal jednobodový náskok. Flyers odpověděli 22: 0 a nikdy se neohlédli.

Udělali [Dayton] několik her, ale prohráli jsme to, řekl hlavní trenér VCU Mike Rhoades podle Ramneyho Rodney Ashby, podle The Commonwealth Times . Kola pro ten úsek odpadla a byli jsme velmi nedisciplinovaní.

Chránič beranů De’Riante Jenkins vyrovnal sezonní maximum se 16 body (při střelbě 7 z 12), aby vedl tým, přidal 3 asistence a pár kradení.

tenisová raketa 27 palců

Obrana VCU pomohla Flyers k 20 obratům, ale Dayton vystřelil 26 z 52 (50%) z pole a 20 z 25 (80%) z čáry volného hodu.

Když jsme se dostali k polovině obrany soudu, naše obrana na okraji byla dnes strašná, řekl Rhoades, podle The Commonwealth Times. Nemůžete dát tým, který je tak efektivní v útoku snadno, a tak to jde dál.


Populární Problémy

Tenis: Heather Watson vs Victoria Azarenka - profily hráčů

Typ těla přesýpacích hodin, kde jsou vaše boky a poprsí širší a váš pas dobře definovaný, je často spojován se zakřivenými sirénami jako Sophia Loren a Marilyn Monroe. Stále však můžete být postavou přesýpacích hodin, pokud budete nosit trochu ...

Dominica Thiema brzdily ve Vídni puchýře, ale jeho fyzio a manažer věří, že problém není vážný. Thiemův manažer - který je také ředitelem vídeňského turnaje - hovořil také o kontroverzních komentářích Novaka Djokoviče.

Zde je vše, co potřebujete ke sledování každé hry Jets online bez kabelu v roce 2019.

Stručná historie Laver Cupu a pohled na pět dosud nejúspěšnějších hráčů soutěže.

Jak rychle studovat. Možná jste zapomněli na blížící se velkou zkoušku, nebo jste byli příliš zaneprázdněni životem, než abyste si našli dost času na studium. Nebojte se! Rychlost studia můžete zvýšit tím, že se naučíte číst rychleji a uděláte pár kroků ...