Přímý přenos ceremoniálu Heisman Trophy 2020: Jak se dívat online

Heisman Trophy ceremoniální hodinky

Getty QB Mac Jones a DeVonta Smith z Alabama Crimson Tide

Heisman Trophy 2020 bude udělena v úterý 5. ledna na virtuálním ceremoniálu, kterého se všichni čtyři finalisté zúčastní prostřednictvím satelitu.

Obřad začíná v 19 hodin. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos ceremoniálu Heisman Trophy 2020 online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, ceremoniál Heisman Trophy 2020 můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV také přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

delší tenis krátký

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, ceremoniál Heisman Trophy 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, ceremoniál Heisman Trophy 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 30 televizních kanálů. Je to nejlevnější streamovací služba s ESPN, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, ceremoniál Heisman Trophy 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled ceremoniálu Heisman Trophy

Poté, co právě vyhrál cenu AP Player of the Year, je nyní Alabama wideout DeVonta Smith favorit na výhru Heisman. Obránce Crimson Tide Mac Jones je aktuálně druhým favoritem, zatímco floridský quarterback Kyle Trask a Clemson quarterback Trevor Lawrence mají dělené třetí místo.

Zvláště Trask mohl po svém posledním vystoupení v Cotton Bowl ztratit přízeň. Trask šel 16-28 na 158 yardů a tři zachycení proti Oklahoma Sooners, ale vše bude brzy určeno. Lawrence, který minulý víkend prohrál v play off s Justinem Fieldsem a Ohio State, nemohl jeho šancím pomoci, i když se od něj obecně očekává, že zůstane v draftu celkově první volbou.

Zde je bližší pohled na čtyři kandidáty nominované na cenu v tomto roce:

Mac Jones, Junior QB, Alabama

Statistiky sezony 2020: 3 739 yardů projíždějících, 32 projíždějících přistání, čtyři zachycení, 76,4 procenta dokončení. Jones má jedno spěchající skóre.

Co o něm říkají: Mac je pro mě skvělý příběh. Strávte tři roky vývojem jako hráč za Jalenem (Hurts) a Tuou (Tagovailoa). Využil každého zástupce, pokud jde o to, jak to zlepšilo jeho vývoj. Byl ochotný mít trpělivost a vytrvalost, počkat, až přijde řada na něj, a pak být připraven to využít, až to přijde, řekl Saban.

DeVonta Smith, Senior WR, Alabama

Statistiky sezóny 2020: 98 recepcí, 1 511 přijímacích yardů, 17 přistání, 15,4 yardů na úlovek a jedno spěchající přistání. Má také punt return za přistání.

Co o něm říkají: Pravděpodobně jeden z nejobětavějších kluků, jaké jsem kdy měl možnost trénovat, pokud jde o to, co může udělat, aby pomohl týmu, který chce dělat, řekl hlavní trenér Alabamy NIck Saban. Associated Press . Ten chlap je jedním z nejpopulárnějších lidí v týmu a také jedním z vůdců týmu, ke kterému všichni vzhlížejí díky příkladu, který každý den nastavuje a jak jde o svou práci.

Trevor Lawrence, Junior QB, Clemson

Statistiky sezony 2020: 2 753 projíždějících yardů, 22 projíždějících přistání, tři zachycení, 69,2 procenta dokončení. Lawrence byl také spěchající hrozbou, síť 58 nesla, 201 yardů a sedm spěchajících skóre.

Co o něm říkají: Tady je to, co bych řekl, byla by to pláč, kdyby Heisman nepřipojil jejich jméno k Trevorovi Lawrencovi, Řekl Swinney podle ESPN . Vím, že se to stalo statistikou, ale pokud sledujete univerzitní fotbal a nevíte, že je to nejlepší hráč v zemi? Nevím, na co se díváš.

Kyle Trask, senior QB, Florida

Statistiky sezony: 4 125 projíždějících yardů, 43 projíždějících přistání, pět zachycení, 69,6 procenta dokončení. Trask má za sezónu tři spěchající přistání.

Co o něm říkají: Zdaleka vede národ v přihrávkách na přistání, zdaleka vede národ v projíždějících yardech, řekl trenér Floridy Dan Mullen o Traskovi, podle Ledger . Těžko říci, že někdo pro svůj tým znamenal víc, než pro náš tým letos Kyle Trask.


Populární Problémy

Kočky jsou přirozeně energická a zvědavá zvířata a potřebují hravou stimulaci, aby zůstala šťastná a zdravá. Často budou svým majitelům dávat najevo, že si chtějí zahrát stopy jako náhlé pohyby, rozšířené zornice, zploštělé uši, zmrzlé ...

Jak nosit sukni bruslaře. Bruslařské sukně jsou zářivé, zábavné a dodají každé příležitosti šmrnc. Ať už se chystáte na pláž, do práce nebo na formální akci, můžete si upravit stylovou sukni. Každý může nosit ...

Takto můžete sledovat finále seriálu Moderní rodina online. Finále 11. sezóny se koná ve středu 8. dubna ve 21 hodin. ET na ABC.

Jak napsat dopis o uznání. Ať už píšete někomu, kdo pro vás vycházel z cesty, nebo uznáváte, že vám babička ze svetru dala k Vánocům, lidé opravdu oceňují děkovné dopisy. Umět psát ...

Jak trvale vymazat data z pevného disku. Chcete se tedy ujistit, že se někdo nemůže dostat k vašim soukromým souborům na pevném disku. Zde jsou způsoby, jak zajistit, aby byla vaše data zcela nečitelná. Když jsou soubory odstraněny z ...

Američanka chyběla v akci po většinu loňského roku kvůli narození jejího dítěte, ale nyní se snaží vrátit se.