Přímý přenos Hocus Pocus 2020 Reunion: Jak se na to dívat online

Hocus Pocus hrají Bette Midler, Kathy Najimy a Sarah Jessica Parker.

Obrázky Walta Disneyho Hocus Pocus hrají Bette Midler, Kathy Najimy a Sarah Jessica Parker.

Jen na jednu noc, tři hvězdy milovaného halloweenského filmu Hokus pokus - Bette Midler, Kathy Najimy a Sarah Jessica Parker - se scházejí na speciální akci ve prospěch charity. Speciální se nazývá In Search of the Sanderson Sisters: A Hocus Pocus Hulaween Takeover a má premiéru v pátek 30. října ve 20 hodin. Východní/17:00 Pacifik. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online.


Specialitou je přímý přenos pouze pro držitele vstupenekHrát si

Kostýmy „Hocus Pocus“ Bette Midler, Sarah Jessica Parker a Kathy Najimy odhaleny Zjevně někdo zapálil černou plamenovou svíčku! Bette Midler, Sarah Jessica Parker a Kathy Najimy se vrátily do kostýmů sestry Sandersonové, aby podpořily nadcházející akci Hocus Pocus pro dobrou věc. Naše 3 oblíbené čarodějnice - @sarahjessicaparker @kathynajimy & ME - se vracejí na 1 noc pouze 10/30 v 8 hodin ET! 'V… 2020-10-19T14: 58: 20Z

The speciální streamování online zde , ale protože je akce charitativní sbírkou, nebude nikde streamována zdarma. Lidé, kteří se chtějí dívat, si musí zakoupit lístky na jednorázové představení; lístky stojí 10 $ za kus. Podle webových stránek se pořad nebude vysílat znovu po uvedeném datu a čase, ale vysílání bude obsahovat titulky v angličtině a lze jej streamovat po celém světě.

Pořad poběží 65 minut a nebudete ho moci pozastavit ani převinout zpět. Pokud přijdete pozdě, zmeškáte show.

Stránka prozrazuje, že přehlídka v dokumentárním stylu se ponoří do historie sester, jejich vzdělání, jejich hudební kariéry, jejich osudových milostných vztahů a mnoha dalších. Čarodějnice spolu s Hocus Pocusovými spoluvlastníky Thorou Birch, Omri Katzem a Dougem Jonesem jsou zpět. A můžete si být jisti, že žádný náhrobek nezůstane na kameni.

Kromě představení hvězd Hokus pokus , speciál bude také zahrnovat Alex Brightman, Glenn Close, Billy Crystal, Jamie Lee Curtis, John Debney, Samantha Diaz, Billy Eichner, Harry Guinness, Todrick Hall, Jennifer Hudson, Anjelah Johnson-Reyes, Michael Kors, Adam Lambert, George Lopez , Eva Maguire, Harper Maguire, Katie Maguire, Alex Moffat, Vinessa Shaw, Martin Short, Sarah Silverman, John Stamos, Meryl Streep, Kenan Thompson, Sophie von Haselberg a další překvapení hosté. Moderuje ji první dáma Halloweenu, Elvis, paní temnoty.


Zvláštní výhody projektu restaurování v New Yorku

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Na BROADWAY! ✨ Pokud jste tento týden na Times Square, podívejte se na nás 🤩 #NYRPHulaween2020 je na velké obrazovce 💥 Máte lístky na páteční večerní stream In Search of the Sanderson Sisters: A Hocus Pocus Hulaween Takeover ? 🎟 Získejte ten svůj prostřednictvím našeho odkazu v bio!

Příspěvek sdílený uživatelem Projekt obnovy New Yorku (@nyrp) 28. října 2020 ve 13:45 PDT

Midler každoročně pořádá halloweenský kostýmní večírek s názvem Hulaween, aby prospěla projektu New York Restoration Project, její charitativní organizaci, která je neziskovou správou parků, komunitních zahrad a otevřeného prostoru v celém New Yorku.

Kvůli globální pandemii koronaviru se letos finanční sbírka stala virtuální, ale měla by to být spousta zábavy, stejná - a tímto způsobem se mohou k zábavě připojit fanoušci po celém světě.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Winnie je 100% ta čarodějnice! A já jsem 100% připraven ji přivést zpět do vašeho domova! Natočeno na více než 65 místech po celém světě (thx karanténa), pojďte se mnou létat, gangem #HocusPocus a některými velmi speciálními hosty pro virtuální záležitost ONLINE ONLY. Ať jste kdekoli, můžete se připojit! 10/30 v 8 p ET ET ve prospěch @nyrp. Tix $ 10 prostřednictvím odkazu v bio. #nyrphulaween

Příspěvek sdílený uživatelem Bette znamená (@bettemidler) 22. října 2020 v 7:36 PDT

Jak Midler píše na Instagramu, Winnie je ta čarodějnice na 100 procent! A jsem stoprocentně připraven ji přivést zpět do vašeho domova! Natočeno na více než 65 místech po celém světě (thx karanténa), pojďte se mnou létat, gangem #HocusPocus a některými velmi speciálními hosty pro virtuální záležitost ONLINE ONLY. Ať jste kdekoli, můžete se připojit!

V rozhovoru s Hezký den New Yorku Midler řekl, že se pokoušejí vytvořit skutečnou show, ne jen znovu spojit obsazení pomocí Zoom, takže doufají, že to fanouškům přijde dobře.

Bude to velká zábava ... jsme velmi nadšení. Doufám, že je to dobré, protože to není jako vaše pravidelná show Zz = oom grid… jsou to lidé, kteří hrají části. Hodně štěstí nám všem! řekl Midler.

In Search of the Sanderson Sisters: A Hocus Pocus Hulaween Takeover streamy žijí v pátek 30. října ve 20 hodin Východní/17:00 Pacifik.


Populární Problémy

Jak uvázat Adidas Ultra Boost. Adidas Ultra Boosts vynikají jak jako módní kousek, tak jako skvělá sportovní obuv. Ultra Boosts můžete spojit různými způsoby, podle toho, zda je chcete použít pro běh nebo ...

Jak udělat jehněčí guláš z Blízkého východu. Jehněčí guláš z Blízkého východu je ideální pro probuzení vašich chuťových pohárků, zvláště pokud vás unavuje standardní komfortní jídlo. Většina jehněčích gulášů na Blízkém východě spoléhá na vroucí jehněčí kostky ve voňavém ...

Jak uvázat espadrilky. Espadrille je typ měkké obuvi, která je obvykle vyrobena z přírodních materiálů, jako je tkanina, lano a guma. Moderní espadrilles často obsahují tkaničky, které jdou různě dlouhé po noze. Jakmile si obujete boty, můžete ...

Do očí bijící hloupost 20násobného šampiona Rafaela Nadala vyvolala šílenství sociálních médií.

Tyto dvě legendy sdílely vřelé objetí po jednom z nejpamátnějších tenisových zápasů, jaké kdy uvidíte !.

Andre Sa, vedoucí styčného hráče Tennis Australia, nedávno hovořil o důvodech rozhodnutí Rogera Federera odstoupit z Australian Open 2021.