How To Act Cool Around Your Crush (for Girls)

Chovat se přirozeně kolem své tlačenice se může zdát jako nemožná výzva. Jak bys měl být zábavný a sebevědomý, když máš v žaludku armádu motýlů? Začněte tím, že uznáte své pocity a uvědomíte si, že vaše zamilovanost je jen jiná osoba. Hrajte trochu tvrdě, abyste dostali prostor a užili si svůj vlastní úžasný život. Nakonec jim ukažte, že jste si jisti, svěžím úsměvem, flirtováním a zábavnou konverzací.

Část 1 ze 3: Zůstat v klidu

 1. Obrázek s názvem Act Cool Around Your Crush (for Girls) Krok 1

  1 Přijměte své city ke své zamilovanosti. Nesnažte se potlačovat své pocity nebo se mlátit za to, že padáte hlava nehlava. Budeš jen nervóznější a nervóznější kolem své tlačenice. Místo toho přijměte to, co cítíte, a nesuďte sami sebe.
  • Řekněte si: „Joshe mám opravdu rád a to je v pořádku. Je to skvělý chlap. Nedělá mě to slabým ani zoufalým. '


 2. Obrázek s názvem Act Cool Around Your Crush (for Girls) Krok 2

  2 Pamatujte, že vaše láska je skutečná osoba. Nejsou bohem ani nadřazenou mimozemskou formou života. Zkuste si všimnout způsobů, jakými nejsou tak dokonalí. Uvědomte si, že jsou to lidé, jako jste vy, vám může pomoci hrát skvěle.
  • Možná se vaše zamilovanost bojí výšek nebo potřebuje další doučování matematiky stejně jako vy. Neposuzujte svou zamilovanost za jejich nedostatky. Místo toho je použijte, aby vám pomohly v souvislosti s vaší zamilovaností.
 3. Obrázek s názvem Act Cool Around Your Crush (for Girls) Krok 3

  3 Mluvte pomalu a zhluboka se nadechněte, když si povídáte se svou zamilovaností. Když jste nervózní, snadno vám vaše slova utečou. Chcete-li vypadat chladněji-a zajistit, aby vaše zamilovanost skutečně porozuměla tomu, co říkáte-zhluboka se nadechněte a vědomě zpomalte řeč.
  • Může to znít podivně pomalu ve vaší hlavě, ale pravděpodobně to zní přesně tak, jak se vám líbí.
 4. Obrázek s názvem Act Cool Around Your Crush (for Girls) Krok 4

  4 Nečekejte, pokud se chcete přiblížit své lásce. Možná jste na večírku a vidíte svou zamilovanost do celé místnosti. Zhluboka se nadechněte, vrhněte svěží úsměv a do tří sekund se k nim přibližte. Pokud budete čekat déle, můžete situaci začít přehodnocovat, být opravdu nervózní a ztratit svou skvělou dívku mojo.
  • Pamatujte si, že pokud se tam nevejdete, nikdy nebudete moci věci pohnout kupředu. Jít na to!
  reklama

Část 2 ze 3: Hrát těžko sehnat

 1. Obrázek s názvem Act Cool Around Your Crush (for Girls) Krok 5

  1 Dejte jim prostor. Pokud se budete lepit na lep jako lepidlo, můžete působit posedle a zoufale, což by je mohlo vyděsit. Ukažte, že vás zajímá trocha flirtování a chatování, ale netrávte každou sekundu dne jejich sledováním.
  • Zajistěte si, abyste se potloukali se svými přáteli a bavili se, aniž byste se museli tlačit.
 2. Obrázek s názvem Act Cool Around Your Crush (for Girls) Krok 6

  2 Nereagujte na jejich texty okamžitě. Pokud si vy dva píšete zprávy, je to skvělé! Věci se mohou pohybovat správným směrem. Na některé texty však počkejte několik minut. Chcete jim ukázat, že máte svůj vlastní zábavný život, a nepohybujete se po telefonu 24/7 a nečekáte na další text.
 3. Obrázek s názvem Act Cool Around Your Crush (for Girls) Krok 7

  3 Dívejte se na ně tak často, ale nedívejte se. Je v pořádku každou chvíli ukrást koketní pohledy. Ve skutečnosti jim to může naznačit, že se vám líbí! Dlouhé zírání na ně však pravděpodobně vyvolá strach.
 4. Obrázek s názvem Act Cool Around Your Crush (for Girls) Krok 8

  4 Řekněte svým přátelům, ať to hrají skvěle. Pokud se vaše skupina přátel začne chichotat a ukazovat, kdykoli projde vaše zamilovanost, může vám to být trapné nebo nepříjemné. Požádejte své přátele, aby se chovali přirozeně, když je kolem vás zamilovanost.
  • Řekněte: „Hej, mohli byste přestat ukazovat a chichotat se? Cítím se nepohodlně a jsem si docela jistý, že i můj zamilovaný pocit je divný. “
 5. Obrázek s názvem Act Cool Around Your Crush (for Girls) Krok 9

  5 Udělejte si čas na věci, které máte rádi. Pokud cítíte, že se vaše zamilovanost vyvíjí v naprostou posedlost, zastavte se a ujistěte se, že stále děláte věci pro sebe. Vaše zamilovanost by neměla být celý váš svět. Udržování vyváženého výhledu vám pomůže zůstat chladní, klidní a shromáždění kolem vašeho zvláštního člověka.
  • Neopouštějte fotbalový tým, abyste se s ním mohli po škole potloukat, nebo se přidat do klubu jen proto, že jsou členy.
  reklama

Část 3 ze 3: Vypadá sebevědomě

 1. Obrázek s názvem Act Cool Around Your Crush (for Girls) Krok 10

  1 Úsměv. Ukažte ty perleťové bílé kolem své zamilovanosti, i když máte pocit, že vaše vnitřnosti jsou z Jell-O. Budete vypadat přístupněji a sebevědoměji.
 2. Obrázek s názvem Act Cool Around Your Crush (for Girls) Krok 11

  2 Flirtujte s očním kontaktem, dotykem a hravým škádlením. Flirtování s vaší zamilovaností ukazuje, že vás zajímá a věří. Když mluvíte, navažte oční kontakt a lehce se jich dotkněte na paži nebo rameni. Vhoďte trochu hravého škádlení, abyste to všechno spojili.
  • Zkuste backhanded kompliment, jako „Jsi docela dobrý v tenise ... téměř stejně dobrý jako já.“
  • Ujistěte se, že je jasné, že škádlíte. Pokud se vám vaše zamilovanost zdá rozrušená, ustupte.
 3. Obrázek s názvem Act Cool Around Your Crush (for Girls) Krok 12

  3 Položte jim otázky. Chcete -li mít zábavný a pohodový rozhovor, zeptejte se na své rozdrcené otázky. K otevření rozhovoru použijte otevřené otázky, na které nelze odpovědět ano ani ne. Budete působit sebevědoměji, zajímavěji a sympatičtěji!
  • Pokud víte, že jsou v plaveckém týmu, zeptejte se: „Jak proběhlo vaše setkání minulý víkend?“
  • Pokud rádi hrají na kytaru, zeptejte se: „Jak jste začali s kytarou?“
 4. Obrázek s názvem Act Cool Around Your Crush (for Girls) Krok 13

  4 Stát zpříma. Vytáhněte ramena dozadu, hlavu držte vysoko a dívejte se přímo před sebe. Kolem své zamilovanosti budete působit chladně a sebevědomě a navíc se budete cítit sebevědoměji.
 5. Obrázek s názvem Act Cool Around Your Crush (for Girls) Krok 14

  5 Nenápadně pozdravte, když je míjíte v halách. Budete vypadat uvolněně a sebevědomě. Jako bonus získáte pozornost své zamilované.
  • Pokud je čas, můžete dokonce vést rychlou a koketní konverzaci!
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám pocit, že moje tlačenice je pro mě příliš dobrá. Co bych měl dělat? Uvědomte si, že jste také úžasný člověk se svými silnými stránkami! Vaše zamilovanost se může zdát dokonalá, ale každý má slabosti a nedostatky. Pamatujte, že vaše láska je jen člověk jako vy. Jsi dost dobrý.
 • Otázka Co když moje zamilovanost říká, že nemá zájem, ale stále se na mě dívá? Pokud vaše zamilovanost tráví spoustu času zíráním na vás, může se vám ve skutečnosti líbit. Hej možná nechce přiznat své pocity, protože je v rozpacích nebo se bojí, že se vám nebude líbit. Buďte přátelští a flirtujte s ním, abyste ukázali, že vás to zajímá. Naštěstí se s trochou povzbuzení přizpůsobí svým pocitům.
 • Otázka Co když vás nemá rád? Pokud vás nemá rád, hrát tvrdě, aby se dostal, opravdu nebude fungovat. Problém může být v tom, že vás moc nezná. Poznejte ho lépe tím, že s ním budete mít pár dobrých rozhovorů a budete se s ním potloukat ve skupinách. Nemůžeš to ale přinutit. Pokud do vás stále nemá zájem, možná je na čase zaměřit pozornost na někoho jiného.
 • Otázka Jak docílím toho, aby si mě moje zamilovanost všimla? Začněte s nimi konverzovat ve třídě nebo v hale. Promluvte si o domácím úkolu, o svém učiteli nebo o něčem, co se děje ve škole. Pozdravte své zalíbení v sálech, lajkujte jejich příspěvky na sociálních sítích a flirtujte s nimi, když budete mít příležitost. Jen se ujistěte, že nejste příliš lpí. Pokud vám stále nevěnují velkou pozornost, pravděpodobně to tak nemělo být.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zkuste se spřátelit s jejich přáteli. Mohou dát najevo, jak jste skvělí!
 • Neříkejte svému zamilovanosti, že se vám líbí, hned, jak se do něj zamilujete. Může je to vyděsit a hned to skončit.
 • Pokud se stanete přáteli se svou zamilovaností, můžete si vybudovat sebevědomí kolem toho, abyste k nim mohli interpretovat své city.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Chovat se cool neznamená být hrubý. Těžké hraní může pomoci, ale neberte to příliš daleko. Usmívejte se a komunikujte, když to dělají.
reklama

Populární Problémy

Jak hodit kajakem. Jízda na kajaku je zábavný způsob cvičení, ale občas se váš kajak může převrátit. Ať už se váš kajak převrátí kvůli drsné vodě nebo jednoduše ztratíte rovnováhu, můžete se udržet v bezpečí tím, že se naučíte kajak převracet. A...

USC zahajuje sezónu 2019 proti státu Fresno v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak zacházet se zlomeným kotníkem. Odborníci se shodují, že nejlepší léčba zlomeného kotníku závisí na místě zlomeniny a závažnosti poranění. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/broken-ankle/diagnosis-treatment/dr ...

Nové kočky se mohou stydět nebo se vás bát, když s nimi poprvé komunikujete. Naštěstí existují snadné způsoby, jak přimět kočku, aby se přiblížila a věřila vám. Ať už se snažíte přilákat kočky ven nebo budovat důvěru v pokojovou kočku, s trochou ...

Jak uniknout ze svázanosti. Většina z nás prochází svým každodenním životem a zažívá malé nebo žádné osobní nebezpečí. V nepravděpodobném případě, že se ocitnete v hrozivé situaci, je chytré vědět, jak reagovat ...

Kevin Anderson a Tommy Paul se v pondělí setkají v prvním kole Hamburg Open. Setkání je první mezi oběma hráči na turnaji ATP.