Jak cítit kulečníkový stůl

Výměna plsti, přesněji řečeno ubrusu u bazénu, je často ponechána na profesionálech, ale použité nástroje nejsou drahé ani složité. Důvod, proč to někteří považují za obtížné, jsou náročné požadavky kulečníkového stolu. Pokud se protáhnete špatným směrem nebo na stole necháte trochu prachu, může být vaše finální hrací plocha hrbolatá nebo nepředvídatelná. Šanci na to, že k tomu dojde, můžete minimalizovat tím, že budete pracovat pomalu a opatrně a že si najdete asistenta, který látku při zapínání natáhne.

Část 1 ze 4: Příprava stolu a plsti

 1. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 1

  1 Začněte rozebírat kulečník. Odstraňte nejprve kapesní vložky z každé kapsy, pokud existují. Dále najděte šrouby na spodní straně stolu, které drží zábradlí na svém místě, a odstraňte je. Opatrně přesuňte zábradlí do bezpečného úložného prostoru, kde nebude poškrábané nebo poškozené, nebo nebude zasahovat do vašeho pohybu kolem kulečníkového stolu.
  • Zábradlí může být složeno z jednoho, dvou nebo čtyř kusů. Pokud se zábradlí nerozdělí na čtyři kusy, budete pravděpodobně potřebovat asistenta, který by jej bezpečně přepravil.
  • Některé kapsy kulečníkového stolu jsou přišroubovány nebo přišroubovány odděleně od zábradlí.


 2. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 2

  2 Odstraňte starou plsť. Plsť lze připevnit více než jedním způsobem. Pokud je plsť připevněna ke stolu, použijte odstraňovač sponek. Pokud je lepená, můžete jednoduše odtrhnout plst, ale dávejte pozor, abyste nepoškodili plst v kapsách, pokud neplánujete také vyměnit tyto části.
 3. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 3

  3 Vyrovnejte stůl (volitelně). Možná budete chtít pomocí úrovně vyzkoušet, zda je váš kulečníkový stůl plochý. Pokud tomu tak není, pomocí malé páčky zvedněte spodní nohu a přidejte dřevěnou nebo kovovou podložku.
 4. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 4

  4 Vyčistěte břidlici. K odstranění prachu použijte suchý čistý hadřík. Nepoužívejte vodu ani čisticí roztoky. Pokud se nahromadilo staré lepidlo nebo jiné zbytky, seškrábejte je tmelovým nožem nebo jinou plochou čepelí, zejména tam, kde může ucpat kapsy.
 5. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 5

  5 V případě potřeby švy utěsněte včelím voskem. Většina kulečníkových stolů je vyrobena ze tří kusů břidlice. Na starém kulečníkovém stole švy mezi nimi mohly ztratit část vosku, který je vyplňuje a vytváří rovný povrch. Pokud vosk potřebuje doplnit, ohřejte břidlici kolem švů pomocí propanové ruční svítilny a do těchto švů odkapávejte vosk. Vosk rovnoměrně rozetřete po linii švu, nechte jej vychladnout maximálně třicet sekund a poté pomocí škrabky na barvu oškrábejte přebytečný vosk až na úroveň povrchu stolu. Je lepší odstranit příliš mnoho vosku než příliš málo, protože přebytečný vosk může být obtížné odstranit po zaschnutí.
  • Pokud je váš kulečníkový stůl uchováván na teplém místě, můžete použít tmel speciálně vyvinutý pro kulečníkové stoly. Existuje značná neshoda ohledně toho, který z těchto syntetických produktů produkuje tabulku nejlepší kvality, a proto se můžete poradit s místním odborníkem obeznámeným s vaším klimatem.
 6. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 6

  6 Před koupí plsti si změřte svůj kulečníkový stůl. Měření odstraní hádání při určování velikosti plsti, což povede k rychlejšímu procesu a čistšímu výsledku. Když si koupíte plsť, nebo technicky vzato kulečníkový ubrus „U stolu se ujistěte, že je na všech čtyřech stranách alespoň o 30,5 cm delší než stůl. Tím je zajištěno, že budete mít spoustu hadříků na zábradlí i na povrch stolu.
  • Všimněte si, že bazénová plsť je ve skutečnosti speciální druh látky, a přestože se běžně označuje jako „plsť“, obvykle se prodává jako „ubrus do bazénu“, „hadřík do bazénu“ nebo „kulečníkový hadřík“. Kulečníkový stůl nemůžete přikrýt obyčejnou plstí.
  • Vlněná bazénová tkanina je pocit, který zná většina hráčů. Česaná tkanina umožňuje vyšší rychlost, ale mimo profesionální turnaje se používá jen zřídka kvůli snížené odolnosti a ceně. Jiné odrůdy, jako je snookerová tkanina, karambol nebo polyesterová tkanina, jsou vhodné pouze pro určitá použití.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 1 Kvíz

Proč je vlněná bazénová tkanina nejčastěji používanou plstí?

Je to skutečná plsť, na rozdíl od mnoha jiných typů bazénových tkanin.

Určitě ne! Vlněná tkanina do bazénu se cítí jako plsť, ale jako všechny druhy bazénových tkanin ve skutečnosti není cítit. Obyčejný filc by na hraní kulečníku nefungoval. Vyberte jinou odpověď!

Je to standard pro profesionální hraní.

Ani náhodou! Česaná tkanina je standardem pro profesionální hru, nikoli vlněná, protože umožňuje vyšší rychlost. Může to však být docela drahé a nemůže vydržet tolik opotřebení jako jiné druhy tkanin. Vyberte jinou odpověď!

Je vhodný pro vnitřní i venkovní hraní.

Nepřesně! Vlnená bazénová tkanina může vydržet docela bití, ale proti živlům si nevede dobře. Lidé obvykle pokrývají venkovní kulečníkový stůl polyesterem, i když to není dobré pro regulační kulečník. Zkuste jinou odpověď ...

Je to levné a trvanlivé.

Pěkný! Vlněné kalhoty do bazénu vám přinesou to nejlepší, co můžete, pokud jde o plsti. Může vydržet větší opotřebení než milovník oblečení a stojí zlomek ceny. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Část 2 ze 4: Sešívání plstěného hracího povrchu

 1. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 7

  1 Tuto metodu použijte, pokud je dřevěná nebo dřevotřísková podložka. Mnoho stolů má pod břidlicí vrstvu z dřevěných nebo dřevotřískových desek, což umožňuje připevnění sponek. Zda to platí pro váš stůl, můžete zkontrolovat prozkoumáním obvodového nebo svislého okraje stolu. Pokud je pouze břidlice, použijte místo toho pokyny k lepení plsti.
  • Poznámka: Budete potřebovat 'kladivo' nebo ruční sešívačku nebo sešívačku.
 2. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 8

  2 Nakrájejte plsť na kusy pro stůl a zábradlí. Plsť se obvykle dodává v jednom velkém kusu a obsahuje pokyny pro vyjmutí kusů tak, aby odpovídaly každému zábradlí. Řiďte se těmito pokyny opatrně, jinak vám nařezané kousky nemusí sedět na stůl.
  • S trochou plsti můžete oříznout jeden palec (2,5 cm) a poté plst ručně ručně roztrhnout. Jiné plsti mohou vyžadovat řezání žiletkou nebo řezačkou.
 3. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 9

  3 Přetáhněte plstěný obličej lícem nahoru přes stůl. Podívejte se na nálepku nebo jiný štítek, který vám řekne, která strana je lícem nahoru. Pokud není označen a nemůžete snadno zjistit, na které straně je hrací plocha, poraďte se s odborníkem. Různé typy plsti mají jiný pocit, takže je nejlepší nehádat, pokud nejste s pocitem tohoto typu obeznámeni.
  • Zavěste více přebytečné plsti na nožní konec, a ne moc na čelní konec, kde začnete s instalací.
  • Nyní zkontrolujte, zda nedošlo k prasknutí, poškrábání nebo jiným vadám, které by mohly vyžadovat vrácení peněz nebo výměnu.
 4. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 10

  4 Natáhněte plst přes konec hlavy a sešijte ji na svislém okraji na několika místech. Pomocí kladiva nebo sešívačky připevněte plsť na dřevěnou nebo dřevotřískovou podšívku stolu v jednom rohu hlavového konce. Požádejte asistenta, aby vám pomohl natáhnout plst přes čelní konec, dokud nebudou přítomny vrásky, a udržovat převis rovnoběžně s hranou stolu. Sešijte přibližně každé 3 palce (7,5 cm) podél tohoto nataženého okraje a končí ve druhém rohu.
  • Profesionálové hrají na velmi napnutém povrchu, což umožňuje větší rychlost. To však není nutně žádoucí pro většinu hráčů, kteří si mohou užít hraní na pomalejším stole. Vždy se však natáhněte alespoň tak pevně, abyste odstranili všechny vrásky.
 5. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 11

  5 Opakujte postup na levé straně. Přesuňte se na jednu z dlouhých stran stolu a požádejte asistenta, který vám pomůže táhnout plst napnutou po celé délce. Sešívejte v přírůstcích zhruba 7,5 palce (7 palců), ale zajistěte sešití na obou stranách boční kapsy.
  • Natažením plsti přes každou kapsu při sešívání na obou stranách získáte další materiál, se kterým budete při podšívce kapes pracovat.
 6. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 12

  6 Sešívejte na nožním konci, pak na pravé straně. Vytáhněte plst z posledního nesšitého rohu. Věnujte tomu zvláštní pozornost, protože nekonzistentní tah může způsobit vrásky ve vašem stole. Pokud předchozí sponky znemožňují vytvoření rovné plochy tímto tahem, s převisem rovnoběžně s koncem stolu, bude možná nutné odstranit několik sponek pomocí sponky a zkusit to znovu. Jakmile je tento vytažen na hladký povrch s požadovanou těsností, sešijte krátký konec chodidla a zbývající pravé strany podél jejich délek.
  • Nezapomeňte sešít na každé straně boční kapsy.
 7. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 13

  7 Ořízněte materiál u kapes a sešijte jej uvnitř. Vytvořte tři štěrbiny v plsti přímo nad každou kapsou, poté složte volnou plsť dolů do kapsy a sešijte ji uvnitř kapsy. Jakmile to budete mít hotové, nůžkami nebo žiletkou odstřihněte přebytečnou plsť. reklama
Skóre
0 / 0

Část 2 Kvíz

někdo hraje tenis

Proč byste chtěli mít kulečníkový stůl velmi pevně natažený?

Abyste se ujistili, že nejsou žádné vrásky.

Nepřesně! Můžete vyhladit všechny vrásky z povrchu, aniž byste ho velmi napínali. Vrásky jsou velké ne-ne, ale můžete si dovolit trochu ochabnout a přesto se jim vyhnout. Vyberte jinou odpověď!

Kulečník se tedy po něm valí pomaleji.

Určitě ne! To, jak pevně natáhnete látku přes stůl, ovlivňuje rychlost kulečníku, ale ne takhle. Bude to mít úplně opačný efekt. Zkuste jinou odpověď ...

Napodobit profesionální hru.

Ano! Profesionálové si hrají s velmi napnutým potahem bazénové látky. Je to proto, že umožňuje kulečníku pohybovat se po povrchu vyšší rychlostí. Ne každý má rád tak rychlou hru, ale pokud chcete hrát jako profíci, držte se plsti. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Máte tedy materiál navíc pro podšívku kapes.

Ani náhodou! Pokud chcete mít na lemování kapes další hadřík do bazénu, nemusíte jej nutně napínat. Při sešívání prostě přetáhněte plsť přes boční strany kapes. Zkuste jinou odpověď ...

Chcete další kvízy?

Část 3 ze 4: Lepení plstěného hracího povrchu

 1. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 14

  1 Pokud stůl nelze sešít, použijte speciální sprejové lepidlo. Pokud váš stůl nemá pod povrchem břidlice žádnou podložku z dřevěných nebo dřevotřískových desek, budete muset místo toho najít speciální lepidlo, které by lepidlo nalepilo na břidlici. Pokud tuto podložku vidíte, postupujte podle pokynů k sešití plsti.
  • Víceúčelové lepidlo 3M Super 77 je oblíbenou volbou.
 2. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 15

  2 Zakryjte strany stolu novinami. Okraje stolu chraňte před rozlitým lepidlem vrstvou novin, přesahující okraj. Odstraňte noviny z každého okraje těsně před spuštěním lepené plsti.
 3. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 16

  3 Odřízněte plst podle pokynů výrobce. Plsť se obvykle dodává v jednom velkém kusu spolu s pokyny pro odříznutí pásů pro každé zábradlí. Postupujte podle těchto pokynů, abyste se ujistili, že skončíte s kousky správné velikosti.
 4. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 17

  4 Identifikujte hrací plochu a položte plst na stůl. Pokud povrch „lícem nahoru“ není označen, zkuste jej identifikovat hmatem nebo se poraďte s odborníkem. Vaše plstěná hrací plocha může být hladká nebo může mít „zdřímnutí“ v jednom směru, v závislosti na typu; Pokud nejste obeznámeni s materiálem, možná budete muset nechat odborníka identifikovat lícem nahoru. Uspořádejte plst nad stolem a na krátkém čelním konci nechte jen pár palců (několik centimetrů) převisu. Dbejte na to, aby každý převis byl co nejvíce rovnoběžný s hranou stolu.
 5. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 18

  5 Sklopte přední konec plsti nahoru a naneste lepidlo. Sklopte přední konec plsti na stůl a odhalte spodní stranu, která bude viset nad svislou stranou břidlice. Tuto část spodní strany silně postříkejte lepidlem a nastříkejte také břidlici tam, kde bude připevněna. Nechte působit, dokud se nestane lepkavým, podle pokynů výrobce lepidla.
 6. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 19

  6 Opatrně připevněte plst ke stolu. Začněte na jednom konci, přilepte lepenou plsť opatrně k břidlici, zatlačte dolů, poté se pohybujte podél lepeného konce a při přitahování ke stolu pevně zatáhněte. Možná budete potřebovat asistenta, který zajistí, že materiál bude napnutý, zejména na začátku procesu.
  • Plsť by měla být dostatečně těsná, aby se předešlo všem vráskám, ale ultra těsný povrch není nutný, pokud nechcete cvičit na profesionálních turnajích. Nejdůležitější je, abyste po celou dobu této instalace tahali plsť stejným tlakem.
 7. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 20

  7 Opakujte postup s opačným koncem a dlouhými stranami. Proces lepení je stejný pro každou ze zbývajících tří stran. Počkejte alespoň pár minut mezi každou stranou, nebo jakkoli dlouho výrobce lepidla doporučuje vytvořit silné počáteční spojení. Před nanesením lepidla opatrně vytáhněte každou stranu napnutou a ujistěte se, že na hadříku nejsou žádné vrásky a že vytahujete stejnou silou na každé straně.
 8. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 21

  8 Ořízněte plsť a přebytek použijte k vyložení kapes. Ořízněte přebytečný plstěný převis na každé straně. Na jedné straně ustřihněte jeden palec (2,5 cm) široký pás materiálu pro použití jako kapesní vložka. Odřízněte materiál natažený přes kapsy, poté tento proužek nakrájejte na menší kousky a přilepte je na svislý, kruhový povrch břidlice, aby byl chráněn před kulečníkovými koulemi. reklama
Skóre
0 / 0

Část 3 Kvíz

Proč byste při lepení plsti mohli potřebovat asistenta?

tenisky
Při stříkání nastříkejte lepidlo na opačný konec než vy.

Určitě ne! Neměli byste stříkat více stran současně. Pokud tak učiníte, zvýší se pravděpodobnost, že se dopustíte chyb a skončíte s vrásčitým, volně naneseným povrchem. Přilepte jednu stranu najednou a počkejte několik minut mezi každou stranou, aby lepidlo mělo čas zaschnout. Vyberte jinou odpověď!

Abyste se ujistili, že je plsť při připevnění k břidlici napnutá.

Absolutně! Napnutí plsti při aplikaci na břidlici je obzvláště obtížné hned na začátku, kdy ještě nemáte silně lepený povrch, se kterým byste mohli pracovat jako vodítko. Díky asistentovi, který vám při položení zajistí příjemný a těsný pocit, je vše mnohem snazší. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete-li zjistit, která strana plsti je lícem nahoru.

Nepřesně! Možná budete muset poradit se s odborníkem nebo profesionálem, abyste zjistili, která strana je lícem nahoru, pokud není označena. Nemusí však nutně být tam, aby aktivně pomáhali s lepením plsti. Zkus to znovu...

K čištění rozlitého lepidla při stříkání.

Ani náhodou! Měli byste přijmout další opatření k ochraně stolu před rozlitím lepidla. K udržení bezpečí a čistoty stačí vrstva novin visící přes okraj stolu. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Chcete další kvízy?

tenis adidas superstar

Část 4 ze 4: Výměna plsti zábradlí

 1. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 22

  1 Odstraňte starou plsť z kolejnic. Pomocí stahováku sponek nebo plochého šroubováku odstraňte svorky z konců kolejnic. Odřízněte starou plsť podél horní části kolejnice, pokud se hned neodlepí.
 2. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 23

  2 Opatrně odstraňte dřevěný pásek z peří. Každá kolejnice má podél sebe tenký dřevěný „pásek“, který obvykle není připevněn žádným lepidlem nebo hřebíky. Pokud to nepůjde snadno, použijte tenký plochý šroubovák, abyste jej vypáčili, aniž byste ho zlomili.
 3. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 24

  3 Na kolejnici položte nový pruh plsti. Na rozdíl od desky stolu by tato plsť měla být „lícní stranou“ dolů. Udržujte přesah alespoň 4 palce (10 cm) na každém konci a 1/2 palce (1,25 cm) nad drážkou pásu peří.
 4. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 25

  4 Pomocí kleští a kladiva zaklínujte doprostřed pásku. Položte pásek zpět na místo, ale netlačte jej dolů. Nechte asistenta napnout plst pevně mezi středem a jedním koncem zábradlí. Na pásek umístěte výčepní blok, poté kladivem jemně poklepejte a zatlačte pásek dolů do natažené části plsti, ale zastavte asi 5 cm od konce, kde bude umístěna rohová kapsa . Natáhněte druhou polovinu plsti a opakujte tento postup pro zbývající délku pásku, opět zastavte 2 palce (5 cm) od druhého konce.
  • Nezasahujte do pásku přímo, jinak byste mohli promáčknout stůl.
 5. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 26

  5 Přitáhněte plsť k polštáři a poklepejte na konce pásku. Vytáhněte plst na koncích stolu směrem k gumovému polštáři a poté poklepávejte na zbývající část pásku, dokud nebude pevně na svém místě. Ořízněte a složte plsť podle potřeby, abyste odstranili přebytečný materiál a zakryli konce polštáře.
 6. Obrázek s názvem Felt a Pool Table Krok 27

  6 Znovu sestavte vnější kolejnice. Jakmile jsou všechny vaše kolejnice hotové, přišroubujte je znovu ke stolu. Pokud máte potíže s hledáním, kam by šrouby měly směřovat, můžete jako otvory protáhnout otvory pro šrouby šroubovák. Nikdy se nepokoušejte řezat otvory v hrací ploše z horní části stolu, protože můžete řezat na špatném místě. reklama
Skóre
0 / 0

Část 4 Kvíz

Proč byste se měli vyvarovat úderu na pérovou pásku kladivem, abyste ji vrátili na místo?

Udělá to promáčknutí ve vašem stole.

Opravit! I když kladivem udeříte jemně, plná síla úderu může ve stole přesto vytvořit promáčknutí nebo dvě. Nejlepší je použít poklepávací blok mezi páskem a kladivem, aby se pásek vrátil na místo, aniž by došlo k poškození stolu. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Nezaklíní pásek zpět na místo.

Nepřesně! Kladivo nebude mít dost problémů vklouznout pásek zpět do slotu. Může to však udělat mnohem víc, než jste požadovali. Zkuste jinou odpověď ...

Jiný nástroj, jako šroubovák, by fungoval lépe.

Ani náhodou! K vypáčení pásku může být zapotřebí šroubovák, ale nebude dobré, když jej zasunete zpět. Tento hřebík vyžaduje kladivo. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Praskne díry v plsti.

Ne tak docela! Přímé zatloukání páskem může způsobit určité škody na kulečníkovém stole. Ale nebude to bít do plsti. Stále se to však nedoporučuje. Vyberte jinou odpověď!

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je pravá strana stolu uvažována od konce? Ano, vždy od konce (lámání). Akční konec je místo, kde jsou kuličky naskládány a pravá a levá jsou evidentně pravé a levé.
 • Otázka Chci jen dotáhnout plst - mohu použít svoji starou plsť, pokud není poškozená? Opětovně jsem cítil až čtyřikrát. Ano, lze to znovu natáhnout. Mějte však na paměti, že pokaždé, když ji natáhnete, poněkud ji degradujete. V určitém okamžiku se vlákna odtrhnou.
 • Otázka Záleží na tom, která strana břidlice na stole z jednoho kusu břidlicového údolí směřuje nahoru? Nejplošší a nejdelší strana břidlice by měla vždy směřovat nahoru. Mnozí se pokusili (a neúspěšně) nainstalovat břidlice na svou stranu, ale výsledkem je hrozná hra o kulečník.
 • Otázka Jakou velikost sponky je třeba použít? Vaše standardní sponka 1/4 '(6 mm) by měla stačit na to, aby plst zůstala dole. Pro extra kvalitu použijte pro jistotu nerezové sponky.
 • Otázka Kde mohu koupit plstěnou látku na zakrytí kulečníkového stolu? Amazon.com má spoustu distributorů za opravdu slušné ceny. Ebay má také dobré možnosti, nebo můžete navštívit místní obchod s potřebami pro kulečník.
 • Otázka Musím přišroubovat hlavy šroubů po přišroubování břidlice k rámu? Záleží na stole. Nasaďte jednu kolejnici a utáhněte ji; pokud vidíte hlavy šroubů kolem kolejnice, pak je musíte vyplnit / vyrovnat.
 • Otázka Mohu obnovit kompozitní tabulku? Ano můžeš.
 • Otázka Jak bych vyčistil plsť na kulečníkovém stole? Postupujte podle metod v Vyčistěte desku stolu z plsti .
 • Otázka Není na středovou část naneseno lepidlo při plstění kulečníkového stolu? Ne. Lepení na střed není nutné. Vytváří více práce pro příště výměnu plsti (každých 3-10 let) a pokud je lepidlo nerovnoměrné, bude to mít vliv na plynulé hraní. Doporučený způsob použití lepidla po všech stranách má minimální dopad, protože tam, kde jsou hrany lepeny, jsou lepené povrchy pod kolejnicemi a nikdy to neovlivní, jak se kulečníkové koule při hře válí,
Nezodpovězené otázky
 • Jak rozeznám zdřímnutí plsti a která strana plsti je nahoře?
 • Co mám dělat, když cítím špatnou stranu kulečníkového stolu?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Poté, co odstraníte vnější zábradlí ze svého kulečníkového stolu, mějte je oddělené, abyste věděli, ze které strany stolu každé zábradlí pochází, aby byla opětovná montáž trochu snazší.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Nový kulečníkový ubrus
 • Kladivo nebo sponkovačka
 • nebo Speciální lepidlo (například 3M Super 77)
 • Plochý šroubovák

Populární Problémy

Jak vyhrát karnevalové hry. Ačkoli se karnevalové hry mohou zdát snadné, často je klamně obtížné vyhrát. Abyste se vyhnuli podvodům, podívejte se na hry založené na dovednostech, u nichž máte velkou šanci vyhrát. Vyhněte se hodu prstenem, ...

Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní epizodu 90denního snoubence: Před 90 dny online bez kabelu. Epizoda 5 s názvem „Naše rty jsou utěsněné“ se vysílá ve 20 hodin.

Zde je návod, jak můžete sledovat celoživotní vánoční filmy 2019 online bez kabelu.

Bílé plátěné boty jsou pohodlné, jednoduché a vypadají skvěle. Dají se však také pozoruhodně snadno zašpinit. Vzhledem k tomu, že jsou vyrobeny z bavlny, jsou vysoce savé a mohou snadno držet skvrny. Nicméně jen proto, že vaše ...