Jak objednat UFC 236 PPV - právě teď v prodeji

Objednejte UFC 236

Getty Max Holloway se chystá nastoupit proti Dustinu Poirierovi v hlavní události na UFC 236.UFC 236 si můžete koupit právě zde . Podrobnosti o cenách a náhledu události si přečtěte níže.pánská tenisová raketa

UFC 236, představující dvojici soubojů o titul ve hře Max Holloway vs Dustin Poirier a Kelvin Gastelum vs Israel Adesanya, se stává jednou z nejočekávanějších bojových nocí roku.Pokud si chcete objednat UFC 236, sobotní večerní událost z Atlanty představuje první PPV dostupný výhradně prostřednictvím ESPN+.

To znamená, že proces objednávání se bude lišit, takže zde je přehled o tom, jak koupit UFC 236 PPV :
Jak objednat UFC 236 PPV

K nákupu UFC 236 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti objednávání závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+:Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 59,88 $) a UFC 236 (hodnota 59,99 $) za 79,99 $.

Tento balíček můžete zakoupit přímo zde , a poté budete moci sledovat předčasné přípravy UFC 236 (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).V zásadě získáte UFC PPV o 5 $ levněji, než tomu bylo dříve, získáte rok ESPN+ ( který zahrnuje také Vasyl Lomachenko vs Anthony Crolla v pátek večer ) za 20 $ a pak pro všechny budoucí PPV, které chcete v příštím roce, je prostě musíte koupit jednotlivě jako obvykle.najít tu správnou tenisovou raketu

Pokud již máte ESPN+ : UFC 236 si můžete objednat přímo zde za 59,99 $ , což je o 5 $ méně než stará cena.

Pokud ještě nejste přihlášeni ke svému účtu ESPN+, může cena uvádět 79,99 $ (odrážející balíček pro nové předplatitele), ale po výběru možnosti Koupit se ke svému účtu přihlásíte a cena se poté změní na 59,99 $.


Kde sledovat UFC 236

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat hlavní kartu UFC 236.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled UFC 236

Hlavní událost může sama o sobě stát za cenu vstupného.

Holloway nejenže vyhrál 13 po sobě jdoucích zápasů, ale také předvedl své nejlepší výkony na nejjasnějších stupních - jeho poslední čtyři zápasy byly hlavními hráči PPV a v těchto čtyřech zápasech má čtyři knockouty (Anthony Pettis, Jose Aldo dvakrát a Brian Ortega), dva bonusy Výkon noci a dva bonusy Boj noci.

Holloway, který se chce připojit k Conorovi McGregorovi, Danielovi Cormierovi a Amandě Nunesové jako jediným současným šampionům dvou divizí v historii UFC, se nyní zaměří na prozatímní lehký pás. Ale není tak znepokojený tituly jako s bitím - a tím se stává - nejlepším.

Pás je opasek, víš? Řekl požehnaný . Nejsem tu, abych bojoval o opasky. Jsem tu, abych bojoval s tím nejtvrdším chlapem. Můj syn, Rush, neví, kolik mám pásů. Dal jsem je do skříně. Mohou vyjít, až skončím s bojem, ale právě teď se snažíme soustředit na to, abychom byli nejlepšími bojovníky, a řekl jsem UFC - je to tak jednoduché - řekl jsem UFC: „Pošlete mi ty nejtěžší boje“. a to je to, co udělali.

kapalina do zapalovače tenisového míčku

Proti Poirierovi dostane Holloway příležitost pomstít jednu ze svých tří porážek MMA v kariéře. Poirier předal Hollowayovi jeho první ztrátu zpět v únoru 2012, když byli hlavní hvězdou předběžný karta na UFC 143.

jak sledovat temnou stranu prstenu

Poirier mezitím absolvoval podobně dominantní běh až do konce, když vyhrál své poslední čtyři zápasy (s žádným zápasem proti Eddiemu Alvarezovi) a zároveň získal výkonnostní bonus (tři boje noci, jedno představení noci) v každý nastavit svůj první výstřel titulu.

Přestože způsob, jakým se tato věc na poslední chvíli sešla, z čista jasna ... nebyla to nehoda, řekl . To byl osud. Bylo to dvanáct let práce a příprav. To nebyla chyba. Všechno se děje tak, jak se má stát. V žádném případě nemám pocit, že by to byla jen šťastná šance; Zasloužil jsem si to.

To má snadný potenciál boje roku, a pokud to nestačilo, v sobotu večer se chystá další boj o titul.

Gastelum a Adesanya budou bojovat o průběžné mistrovství střední váhy, zatímco šampion Robert Whittaker zotavuje ze zranění .

Gastelum, který se měl původně utkat s Whittakerem na UFC 234, porazil ve svých posledních dvou soubojích Michaela Bispinga a Ronalda Souzu, zatímco Adesanya je rychle vycházející hvězdou, která vyhrála všech pět jeho zápasů v UFC a naposledy porazila legendární (byť klesající) Anderson Silva.

Na hlavní kartě jsou další tři souboje: Ovince Saint Preux vs Nikita Krylov (lehká váha), Alan Jouban vs Dwight Grant (welterová váha) a Eryk Anders vs Khalil Rountree Jr (lehká váha).


Populární Problémy

US Open klasika: Novak Djokovič vs Roger Federer, semifinále 2011

V úterý se Boeheimova armáda a tým 23 setkají na šampionátu The Basketball Tournament 2021. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Nejlepší osivo dosáhlo čtvrtfinále Montreal Masters.