Jak streamovat Aladdin & The King of Thieves: The Ultimate Guide

Disneykde se mohu podívat na deník slabého dítěte

Streamujte Aladdin & The King of Thieves hned

Aladdin & The King of Thieves je třetím filmem ve franšíze Disney inspirované Arabskými noci Aladin a Návrat Jafar. Animovaný film z roku 1996 byl vydán přímo na DVD jako poslední kapitola série. Začíná to tím, že Aladdin (vyjádřený Scott Weinger) a princezna Jasmine (vyjádřená Lindou Larkin) se připravují na svatbu. Obřad je přerušen, když zločinecká organizace známá jako Čtyřicet zlodějů rozbije párty. Pod vedením Cassima (vyjádřený John Rhys-Davies) zločinci hledají poklad, o kterém se věří, že je uvnitř hradních zdí.Aladdin a princezna Jasmine hledají pomoc věštce, aby zjistili, co to Čtyřicet zlodějů chce. Když tam jsou, Aladdin zjišťuje, že jeho otec, který před lety opustil rodinu, není nikdo jiný než Cassim. Film režíruje Tad Stones a napsal Mark McCorkle a Robert Schooley.

Hodinky Aladdin & The King of Thieves online, abyste se dozvěděli, co se stane poté, co je Aladdin nucen připojit se ke Čtyřiceti zlodějům a zachránit svého otce z hradního žaláře. Streamování Aladdin & The King of Thieves je k dispozici online.

Zde je návod, jak streamovat Aladdin & The King of Thieves právě teď:Jak streamovat „Aladdin & The King of Thieves“ - exkluzivně na Disney+

Aladdin & The King of Thieves je jedním z mnoha animovaných filmů, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Aladdin & The King of Thieves a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledat Aladdin & The King of Thieves
  5. 5. Klepněte na Aladdin & The King of Thieves
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi


„Aladdin a král zlodějů“: Přehled

Datum vydání: 13. srpna 1996
Tvůrci: Mark McCorkle a Robert Schooley
Ředitel:
Pak Kameny
V hlavních rolích:
Scott Weinger, Linda Larkin, Robin Williams, Gilbert Gottfried a John Rhys-Davies
Hodnocení:
NE
Synopse:
Poté, co jeho svatbu přeruší Čtyřicet zlodějů, se Aladdin vydává na cestu, aby našel svého otce.


Jak dlouho je „Aladdin a král zlodějů“?

Aladdin & The King of Thieves běží 81 minut nebo jednu hodinu a 21 minut.


Děj „Aladdin a král zlodějů“

Aladdin & The King of Thieves začíná tím, že se Aladdin (Weinger) a Jasmine (Larkin) chystají na svatbu. Před velkou oslavou Aladdin zamíří ke své staré chatrči s Genie (vyjádřený Robinem Williamsem), kde byl vychován. Poté, co Aladdin našel dýku, která patřila jeho zesnulému otci, přemýšlí, jakým otcem bude. Genie ho uklidňuje, než se oba vydají zpět na hrad na velkou svatbu. Obřad však přeruší nechvalně známá zločinecká organizace Čtyřicet zlodějů. Vedená Cassim (Rhys-Davies), skupina začne krást od panických hostů, když hledají konkrétní svatební dar: žezlo.

Poté, co Aladdin úspěšně zastaví zloděje pomocí svých přátel, se rozhodnou svatbu odložit, aby bylo možné napravit škody, které způsobily. Když se Iago (vyjádřený Gilbertem Gottfriedem) diví, proč budou zloději po žezle, najednou se zvedne a objeví se orákulum. Věštec vidí do minulosti a budoucnosti, ale může odpovědět pouze na jednu otázku na osobu. Touží dozvědět se více o své rodině, Aladdin se ptá věštce na svého zesnulého otce. Věštec ho informuje, že nejen, že je jeho otec naživu, ale že je u Čtyřiceti zlodějů, uvězněných v jejich světě.

V domnění, že je jeho otec vězněm, jde Aladdin do pelíšku známého jako domov zlodějů, aby ho zachránil. Tady zjistí, že jeho otec není vězněm, ale známý vůdce Čtyřiceti zlodějů, Cassim. Zatímco zloději ho chtějí potrestat za vniknutí, Cassim navrhuje, aby byl Aladdin místo toho nucen čelit výzvě, kde musí porazit člena Forty Thieves a zaujmout jejich místo. Nakonec Aladdin vyhrává a stává se součástí zločinecké organizace.

To ho přivádí blíže k otci a dozvídá se, že jeho otec odešel, když byl Aladdin ještě chlapec, poté, co našel důkazy prokazující existenci ruky Midas, která dokáže ze všeho, čeho se dotkne, udělat zlato. Cassim plánoval ukrást žezlo a zeptat se věštce, kde byla Midasova ruka, a poté se vrátit ke své rodině s dostatkem zlata, aby jim poskytl život, který si zaslouží. Jakmile se přiblíží, Aladdin nakonec pozve svého otce, aby s ním zůstal v paláci. Cassimova posedlost Rukou Midas je však příliš velká a pokračuje ve svém plánu ukrást žezlo zevnitř.

Poté, co byl chycen hradními strážci, Cassim prchá do doupěte Čtyřiceti zlodějů. Cassim, který je považován za zrádce, se stává jejich vězněm a je nucen použít ukradené žezlo, aby zjistil polohu Midasovy ruky a vedl tam zloděje. Iago, který byl s Cassim, spěchá zpět na hrad, aby řekl Aladinovi a Jasmine, co se stalo. Aladdin spěchá zachránit svého otce a nakonec mu pomohl zjistit, že jeho posedlost rukou Midasů mu zničila život. Smíří se a loď držící Čtyřicet zlodějů se v rvačce změní na zlato a klesá ke dnu oceánu.


Obsazení filmu Aladdin a král zlodějů

Když streamujete Aladdin & The King of Thieves online si všimnete, že si všichni vaši oblíbení hlasoví herci zopakovali své role ve třetím filmu.

SCOTT WEINGER jako ALADDIN

Scott Weinger ztvárnil hlas Aladina od vydání prvního filmu v roce 1992. Kromě trilogie byl také hlasem za Aladdinem v mnoha krátkých videích, televizních pořadech a videohrách. Nejznámější je díky roli přítele DJ Tannera Plný dům a pak znovu při restartu Fullerův dům, Weinger také napsal a produkoval několik televizních pořadů, včetně 90210, Black-ish, a Plán zapojení.

LINDA LARKIN jako PRINCESS JASMINE

Herečka a hlasová umělkyně Linda Larkin od té doby vyjádřila princeznu Jasmine Aladin vyšla v roce 1992. Během let postavu mnohokrát ztvárnila ve všech třech filmech, v mnoha televizních seriálech a videohrách. V poslední době hrála princeznu Jasmine v animovaném filmu 2018 Ralph rozbíjí internet.

JOHN RHYS-DAVIES jako VŠECHNO

Herec John Rhys-Davies pracuje v průmyslu od poloviny 60. let, dokonce se zabýval psaním a produkcí. Jako hlas nejnovější postavy trilogie, Cassima, Aladdin & The King of Thieves je jediným animovaným projektem, kde tuto roli ztvárnil. Rhys-Davies je nejlépe známý pro jeho roli jako Gimli v Pán prstenů franšíza.

ROBIN WILLIAMS jako GENIE

Po přeskočení druhého filmu si legendární herec Robin Williams zopakoval svou roli Genie ve třetím filmu Aladdin, ale nebylo to naposledy, co franšíze propůjčil svůj hlas. Znovu vylíčil Genie v roce 1998 ve dvou epizodách televizní show Jednoho sobotního rána. Williamsovy herecké zásluhy jsou rozsáhlé a zahrnují jeho oceněné role ve filmech jako Good Will Hunting, paní Doubtfire, hodinová fotografie, Společnost mrtvých básníků, Aladdin, a Ptačí klec.

GILBERT SE NECHAL jako IAGO

Herec a komik Gilbert Gottfried vyjadřuje nepříjemný papoušek Iago ve franšíze Aladdin od roku 1992. Jeho hlas se objevuje ve všech třech filmech, několika televizních spinoffech a videohrách. Kromě své stand -up comedy je Gottfried známý především díky rolím ve filmech Pane Peabody, policajt z Beverly Hills II, a The Adventures of Ford Fairlane.


Písně a soundtrack „Aladdin & The King of Thieves“

Když se díváte Aladdin & The King of Thieves online poznáte většinu hlasů z filmu zvukový doprovod . Autorem je Mark Watters a Carl Johnson, hudbu zpívá filmové obsazení, ve kterém hraje Robin Williams. Soundtrack obsahuje klasickou píseň Arabian Nights opakovanou z původního filmu, Aladin, který zpíval podomní obchodník na začátku filmu. Mezi další písně, které uslyšíte, patří There’s a Party Here in Agrabah, Out of Thin Air, Welcome to the Forty Thieves, Father and Son, and Are You in or Out? Watters a Johnson byli v roce 1997 nominováni na Cenu Annie za nejlepší individuální úspěch: Hudba ve funkci/Domácí video produkce.


„Aladdin a král zlodějů“ u pokladny

Od té doby Aladdin & The King of Thieves byl propuštěn přímo na DVD, pro film neexistují žádná čísla pokladen. Kromě toho Disney odmítl sdílet, kolik peněz nový film přinesl. Bylo však řečeno, že prodává druhý film v trilogii Návrat Jafar. The Wall Street Journal později uvedl, že bylo prodáno nejméně 10 milionů kusů, přičemž odhadoval, že Disney vydělal příjmy 130 milionů dolarů. Film byl později propuštěn na DVD a Bluray, ale ani tato prodejní čísla nebyla zveřejněna.

Důvodem může být to, že jejich počet je mnohem nižší, než kolik vydělali za první dva filmy. Aladin během úvodního víkendu vydělal 19,2 milionu dolarů a celosvětově vydělal více než 504 milionů dolarů. Návrat Jafar byl propuštěn přímo na VHS kvůli časovým omezením a bez ohledu na negativní kritické recenze byl i nadále velmi úspěšný. Celosvětově vydělal přibližně 300 milionů dolarů, což je více než dvakrát tolik Aladdin & The King of Thieves.


Recenze „Aladdin a král zlodějů“ - Co říkali kritici

Jako třetí díl trilogie Aladdin & The King of Thieves je považován za lepší než Návrat Jafar ale ne tak dobré jako původní animovaný film, Aladin. Kritici považovali film za podmanivý a značně nezajímavý. Jediná věc, která film zachránila, je role Robina Williamse jako Genie. S 27 procentním hodnocením schválení zapnuto Shnilá rajčata , stojí to za to, když se díváte Aladdin & The King of Thieves online, ale pravděpodobně to není něco, co byste chtěli přidat do své sbírky DVD a Bluray.


Kde se „Aladdin & The King of Thieves“ hodí do Disney Movie Pantheonu

Aladdin & The King of Thieves je jedním z nejhorších filmů Disney, jaké kdy byly vytvořeny kritické recenze . Má nízké hodnocení a špatně napsaný příběh z něj činí jeden z nejlépe vydělávajících filmů ve vesmíru Disney. Zatímco jeho příběh byl lepší než Návrat Jafar, pravděpodobně druhý film zanechal fanouškům malý zájem podívat se na třetí film franšízy.


Trailer „Aladdin a král zlodějů“Hrát si

Aladdin a král zlodějů (1996) Trailer (VHS Capture) Trailer pro Aladina a krále zlodějů (1996) zachycený z kazety Pocahontas (1995) VHS. 2013-11-04T17: 37: 52 000Z

Streamujte Aladdin & The King of Thieves hned


Drobnosti „Aladdin a král zlodějů“: 5 rychlých faktů

Než se odhlásíte Aladdin & The King of Thieves možnosti streamování, naučte se pár jedinečných drobností o filmu a při sledování hledejte tyto hlouposti:

1. Zmizí Aladdinovo zranění

Rané upoutávky na Aladdin & The King of Thieves během písně Welcome To The Forty Thieves ukažte Aladdinovu košili s krvavou skvrnou. Skvrna pochází ze zranění způsobeného jedním ze zlodějů. Disney později upravil krvavou skvrnu, takže ve filmu a novějších verzích přívěsu se krev objeví až bezprostředně po zranění. Sotva je to vidět, protože Aladdin ho bolestí chytí za paži, a pak už to není vidět.

2. Robin Williams vrací paní Doubtfire

Pokud jste obeznámeni s franšízou, pak víte, jak se Genie často vtipkuje, když se mění v různé postavy. V tomto filmu se promění ve starší ženu, která je zjevně paní Doubtfire, vzdávající hold jeho slavné postavě z filmu 1993 Paní Doubtfire.

3. Robin Williams se téměř nevrátil jako Genie

Poté, co Disney porušil svůj slib Robinu Williamsovi, že nebude používat svůj hlas nebo podobu k prodeji filmu při reklamě Aladin, odmítl se zúčastnit Návrat Jafar. Williams vysvětlil své rozhodnutí v rozhovor tím, že nechci prodávat věci. Disney tvrdil, že porušili svůj slib Williamsovi poté, co si uvědomili, že Genie by měl mít více času na obrazovce, a tvrdil, že má povolení od své manželky. Dan Castellaneta, známý pro vyjádření Homera Simpsona v Simpsonovi, převzal roli Genie ve druhém filmu. Castellaneta již zaznamenal všechny Genieovy dialogy pro třetí film, ale poté, co se Disney smířil s Williamsem, mu byla role nabídnuta.

4. Bezpečnostní systém, který Genie nastavuje, je odkazem na populární sci-fi show

Genie nastavuje bezpečnostní systém pomocí cylonského otočného oka, čímž vzdává poctu oblíbené sci-fi show Battlestar Galactica.

5. Film se původně měl zapojit do televizní show

Původní nápady pro příběh filmu zahrnovaly Mozenrath (vyjádřený Jonathan Brandis), padouch z televizního seriálu 1994 Aladin. Příběh by odhalil, že Mozanrath a Aladdin byli bratři, ale spisovatelé se nakonec rozhodli nevázat se do televizní show. Nemohli se také spojit s Brandisem, aby zjistili, zda bude na palubě, a tak se místo toho nakonec rozhodli smířit Aladina se svým otcem.

Streamujte Aladdin & The King of Thieves hned


Populární Problémy

Přežije Nadal další přísný test nebo Querrey omráčí Španěla, aby se dostal do 2. wimbledonského semifinále své kariéry?

Od Freda Perryho po Andyho Murraye bylo za ta léta v Británii mnoho velkých tenisových šampionů.

7. nasazený Borna Coric nastoupí v prvním kole St. Petersburg Open na španělského veterána Feliciana Lopeze. Oba hráči se potkají potřetí na turné, přičemž Lopez vede proti sobě 2: 0.

Účastnit se překážek je zábavné a jejich stavění může být stejně zábavné. Při stavbě své překážkové dráhy se zaměřte na její vyváženost, včetně překážek, které představují různé výzvy a které jsou také věkem ...

Váš průvodce streamováním Prince & The Pauper online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Serena nebyla v prvním zápase na tom nejlépe. Pokud nebude hrát podle svého potenciálu, může ji čeká hrubý šok proti Qiang.