Jak streamovat Aristocaty: Průvodce prohlížením rodiny

Streamujte Aristocaty

Disney

Aristokoti byl 20. Disneyho celovečerní animovaný film, který měl být uveden na trh a je založen na příběhu Toma McGowana a Toma Rowea. Díky hvězdnému obsazení zůstává The Aristocats oblíbeným u rodin, které nyní sledují streamování The Aristocats. Původně to měla být dvoudílná živě-akční epizoda pro Disney sérii Walt Disney’s Wonderful World of Color, ale Walt Disney si myslel, že jako film to bude lepší. Výroba začala brzy poté, co studio zabalilo Knihu džunglí.

Byla by to poslední funkce společnosti Disney, která by zahrnovala písně Roberta a Richarda Shermanových, byla v roce 2008 nominována na seznam 10 nejlepších 10 AFI pro animované funkce a nyní můžete sledovat Aristokoti online. Celkově by byl film nominován na čtyři ceny a vyhrál by tři, včetně dvou cen Golden Screen v Německu. Aristokoti byl také nominován na Grammy za nejlepší nahrávku pro děti. Zde je návod, jak streamovat Aristokoti právě teď:

Jak streamovat aristokaty - exkluzivně na Disney+

Aristokoti je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Aristokoti a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte The Aristocats
  5. 5. Klepněte na The Aristocats
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi

stolní tenis na středním kurtu

Aristokoti: Přehled

Datum vydání: 11. prosince 1970
Tvůrci: Winston Hibler, Wolfgang Reitherman, Tom McGowan a Tom Rowe
Režie: Wolfgang Reitherman
Hrají: Eva Gabor, Hermoine Baddeley, Liz English a Phil Harris
Hodnocení: G
Synopse: Rodina aristokratických koček se musí po krádeži svého jmění a únosu spoléhat na zbloudilce.

Jak dlouho jsou aristokaté?

Aristocats má výdrž 78 minut.


Aristocatsův spiknutí

V roce 1910 žije vévodkyně kočka se svými třemi koťaty Berliozem, Marií a Toulouse a operní hvězdou v důchodu, madame Adelaide Bonfamille. Při rozhovoru se svým právníkem se Adelaide rozhodne zanechat své jmění svým kočkám a po nich svému komorníkovi Edgarovi.

Edgar zaslechne a začne vykreslovat zánik koček. Vloží jim do mléka prášky na spaní a vezme je na venkov, aby je tam nechal, ale plány mu zhatí dva ohaři, Napoleon a Lafayette. Zatímco se starají o Edgara, kočky utečou. Zpátky v Paříži si madame, její kůň, Frou-Frou a myš Roquefort uvědomují, že kočky jsou pryč. Vévodkyni a koťatům pomáhá alejový kocour Thomas O’Malley, který je vede do Paříže. Stopují v kamionu na mléko, málem je srazí vlak a Marie spadne do řeky, kde ji musí Thomas zachránit. Thomase zase zachrání dvě sesterské husy.

Nakonec se dostali do Paříže, kde se procházejí domů po střechách. Thomas narazí na svého hudebního přítele Scat the Cat, který jim na cestě pomůže. Thomas požádá vévodkyni o ruku, ale ona říká, že nemůže, protože ji madame potřebuje. Nakonec se dostanou do sídla, ale Edgar je najde a dá je do pytle, který posílá do Timbuktu. Roquefort jde za Thomasem a Scat the Cat na pomoc. Sám s Frou-Frou, Thomas a Scat bojují s Edgarem, zatímco Roquefort osvobozuje kočky.

Dali Edgara do krabice a poslali ho do Timbuktu. Madame adoptuje Thomase a poté změní svou vůli, zanechá své jmění kočkám a poté založí nadaci pro umístění zbloudilců jako Thomas a Scat.

The Aristocats Cast

The Aristocats je oceněný film představující hudbu Richarda a Roberta Shermanových a hlasové herecké talenty Evy Gaborové, Phila Harrise a Maurice Chevaliera. Zde jsou klíčoví herci, kteří se podíleli na produkci:

Phil Harris jako Thomas O'Malley

Thomas je toulavá kočka, která pomáhá vévodkyni a jejím koťatům vrátit se domů. Phil Harris byl proslulý zpěvák, komik a herec, kterého si nejlépe pamatují jeho role v několika filmech Disney, včetně Aristokotů a Knihy džunglí.

Eva Gaborová jako vévodkyně

Vévodkyně je matka kočka, která je věrná své majitelce Madame a která se zamiluje do Thomase. Eva Gabor je proslulá herečka, která je nejlépe známá jako bohatá manželka v televizním seriálu Green Acres. Ona a její sestry, ZsaZsa a Maga, byly nechvalně známým trio Gaborových sester. Kromě svých televizních rolí se objevila ve více než 80 televizních seriálech nebo filmech. Mezi její nejznámější filmové role patřily hity Disney The Aristocats a The Rescuers. V roce 1984 získala hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

Hermiona Baddeleyová jako madame

Madame miluje své kočky a aby se ujistila, že je o ně postaráno, nechává své jmění na nich. Hermiona Baddeley je oceněná herečka. Za roli v televizi Maude získala Zlatý glóbus a objevila se také ve 100 filmech a dalších televizních seriálech. Ona je nejlépe známá pro její role v Mary Poppins a The Aristocats.

Scatman Crothers jako Scat Cat

Scat Cat je kočka hudebníka a Thomasova přítele. Pomáhá zachránit vévodkyni a její rodinu. Scatman Crothers je známý hudebník a herec. Za vedlejší roli ve filmu The Shining získal Cenu Akademie sci -fi, fantasy a hororu a v roce 1981 mu byla udělena hvězda na hollywoodském chodníku slávy.

The Aristocats Songs and Soundtrack

Obsazení The Aristocats bylo v roce 1970 nominováno na Grammy za nejlepší nahrávku pro děti. Sherman Brothers, kteří spolupracovali na mnoha filmech Disney, přesvědčili Maurice Chevaliera, aby odešel z důchodu a zazpíval titulní píseň The Aristocats. Bylo by to poslední profesionální vystoupení Chevaliera.

Aristokoti u pokladny

Do konce roku 1971 přinesli The Aristocats u pokladny 10,1 milionu dolarů a byl to nejpopulárnější film ve Velké Británii a druhý nejpopulárnější ve Francii během této doby. Do kin by byl znovu uveden 19. prosince 1980 a v té době by v té době vydělal dalších 18 milionů dolarů. Znovu byl znovu vydán 10. dubna 1987 a vydělal by 17 milionů dolarů. K dnešnímu dni film vydělal 191 milionů dolarů v pokladně.

Recenze Aristocats - Co řekli kritici

Od hudby velkého typu až po příběh unesených koťat si kritici užili The Aristocats a ocenili herectví hlavních hlasů Phila Harrise a Evy Gaborové. Film má 70% schválení od diváků a 66% kladné hodnocení od kritiků na Rotten Tomatoes .

Kde se Aristocats hodí do The AristocatsPantheon

Aristocats by byl finální film, který by měl být schválen Waltem Disneyem, ačkoli on dělal nějakou ranou práci na The Rescuers. Jedná se o 18. nejvýdělečnější animovaný film všech dob a byl nominován do seznamu 10 nejlepších 10 AFI za animované funkce. A ačkoli někteří kritizují zápletku za příliš epizodickou, herectví Evy Gaborové, zpěv Maurice Chevaliera a komediální momenty Phila Harrise ji udržují na seznamu oblíbených z říše Disney.

Aristocats TrailerHrát si

Aristocats - Trailer V srdci Paříže hodná a excentrická milionářka přenechá celý svůj majetek vévodkyni, své kočce z vysoké společnosti a třem malým koťatům. Smích a dobrodružství následují, když chamtivý, potácející se majordomus stáhne konečného kapříka. Nyní je to na drsné kočičí uličce Thomas O'Malley a jeho kapele swingového jazzu ... 2012-08-14T04: 43: 00.000Z

Streamujte Aristokaty hned

Drobnosti Aristocats: 5 rychlých faktů

Aristocats jsou oblíbenými rodinami díky svému humoru a příběhové linii vhodné pro rodinu. Film byl uveden v roce 1970. Zde je pět rychlých faktů o filmu:

1. Aristokoti na základě skutečné kočičí rodiny

Autoři příběhů Tom McGowan a Tom Rowe založili svůj příběh Disney skutečná rodina koček, žijící v Paříži, která v roce 1910 zdědila jmění .

2. Louis Armstrong téměř vystupoval jako Aristocat

Scat the Cat, trubka hrající si na kočku, měla být původně vyjádřený známým zpěvákem a trumpetistou Louisem Armstrongem . Armstrong byl bohužel příliš nemocný, než aby se mohl podílet na produkci.

průvodce tenisovou raketou

3. Maurice Chevalier poklepal zpívat téma Aristocats

Písničkáři Richard a Robert Sherman přesvědčili Maurice Chevalier odejde z důchodu zpívat téma Aristokoti. Chevalier byl známý hollywoodský herec a zpěvák, který během své kariéry získal 3 ocenění, včetně ceny Cecila B DeMilla na Zlatém glóbu a čestného Oscara na Oscarech za zásluhy o film a zábavu.

4. Aristocats je poslední funkce Walta Disneyho

Ačkoli začal pracovat na The Jungle Book a The Rescuers, The Aristocats by byl finální funkcí schválenou Waltem Disneyem. Je to také první funkce Disney, která byla dokončena po Waltově smrti v roce 1966.

5. Sherman Brothers končí Disney běh s Aristocaty

Richard a Robert Shermanovi byly hlavní pobyty v produkcích Disney, počínaje jejich prací na animované klasice Meč a kámen. Oceněná dvojice by si během své kariéry odnesla dva Oscary a dvě ceny Grammy a napsala by si klasický hit That's A Small World, který Time.com uvádí jako nejhranější píseň vůbec; tato píseň je stále uváděna jako součást jízd It’s a Small World v zábavních parcích Disney. Jejich posledním filmem Disney by byli Aristokoti.

Streamujte Aristokaty hned


Populární Problémy

Jak držet krk na kytaru. Mnoho lidí hraje na kytaru, ale může to způsobit napětí ve vašich svalech a kloubech, pokud nebudete správně držet krk. Poloha vaší ruky se při hraní akordů změní, správný způsob držení krku kytary ...

Jak cítit kulečníkový stůl. Výměna plsti, přesněji řečeno ubrusu u bazénu, je často ponechána na profesionálech, ale použité nástroje nejsou drahé ani složité. Důvod, proč to někteří považují za obtížné, jsou náročné požadavky ...

8. nasazený Alex de Minaur se v prvním kole ATP European Open utká s francouzským veteránem Richardem Gasquetem. Bude to druhé setkání mezi hráči, přičemž De Minaur vyhrál své první setkání na nedávném US Open.

Zde je návod, jak ve středu sledovat živě online hru Knicks vs Spurs bez kabelu. Zahrnuje možnosti pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi a mimo trh.

Rafael Nadal je nejlepším hráčem Paris Masters 2020, chybí Novak Djokovic, Roger Federer a Dominic Thiem. Španěl nikdy nevyhrál akci Masters 1000 v Bercy, ale jedinečné podmínky v letošním roce by mu mohly vyhovovat.

Když se Roger Federer a John Isner chystají zamknout rohy ve finále Miami, podívejte se dopředu, co se v zápase může stát.