Jak streamovat „středoškolský muzikál“: Průvodce prohlížením rodiny

muzikál ze střední školy

Stream High School Musical

Kdo může zapomenout na film, který světu představil Zacovi Efronovi? Muzikál ze střední školy byl první ze tří filmů tohoto druhu a měl ohromný úspěch. Vydáno v roce 2006, 7,7 milionu diváků se naladilo, aby sledovalo jeho televizní debut na Disney Channel. Nemělo by to tedy být žádným překvapením Muzikál ze střední školy je jedním z mnoha titulů streamovaných výhradně na Disney+. Ať už to sledujete poprvé nebo znovu prožíváte svá dospívající léta, budete si pamatovat, proč to byl tak velký hit.Lidé, kteří nebyli ani náhodnými diváky Disney Channel, věděli o jeho úspěchu a skutečnost, že zasáhla několik různých demografických skupin, byla pro film vyrobený pro televizi působivá. Billboard zašel tak daleko, že zavolal Muzikál ze střední školy fenomén přetahování grafu, poznamenává, že zvukový doprovod filmu byl téměř stejně důležitý jako samotný film.Pokud se chcete dívat Muzikál ze střední školy online na Disney+, zde je průvodce prohlížením rodiny, který vám poskytne všechny potřebné informace o filmu.

jak pověsit tenisový míček v garáži

Jak streamovat „středoškolský muzikál“

Muzikál ze střední školy je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Muzikál ze střední školy a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte High School Musical
  5. 5. Klepněte na High School Musical
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi
„High School Musical“: Přehled

Datum vydání: 2006

Tvůrci: Film režíroval Kenny Ortega a scénář napsal Peter Barsocchini.
V hlavních rolích:
Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Corbin Bleu a Monique Coleman.
Hodnocení:
G
Synopse:
Když se Troy Bolton (Zac Efron), který je členem basketbalového týmu, pokouší o středoškolský muzikál spolu s plachou Gabriellou Montez (Vanessa Hudgens) z jiné kliky, studenti na střední škole nevědí, jak to zvládnout změna společenského řádu. Ti dva si vytvoří přátelství a snaží se nezačít soupeření mezi skupinami, a to navzdory spoustě dalších studentů, kteří se je snaží roztrhnout.
Děj „High School Musical“

Film se zaměřuje na důležitost prolomení současného stavu. I když jsou Troy a Gabriella nepravděpodobnými přáteli (a romantickými zájmy), které spojuje tato školní aktivita, je to důkaz, že studenti mohou a měli by být přátelští ke každému na střední škole. Gabriella možná není sportovec, ale to neznamená, že s Troyem nemá nic společného. A to, že je Troy v basketbalovém týmu, neznamená, že by se neměl věnovat svým dalším vášním.


Obsazení „High School Musical“

Zac Efron jako Troy Bolton

Efron hraje Boltona, basketbalistu, který se zajímá o středoškolský muzikál. Podle Efrona jeho taneční schopnosti při natáčení filmu úplně nesplnily úkol. Během nich jsem nevěděl, jak tančit Muzikál ze střední školy filmy, Řekl Efron v BBC Radio 1 . Byl jsem jen dítě, jako z ulice. Herec se škrábe v garsonce s jednou ložnicí. Myslím, že jsem šel na filmovou školu, když jsem si to rezervoval.

box za placení za zhlédnutí roku

Vanessa Hudgens jako Gabriella Montez

Hudgenova postava Gabrielly je nesmírně inteligentní a má spíše dobrou náladu. Když film vyšel, Hudgens byl připočítán jako Vanessa Anne Hudgens. Jak její hvězda stále stoupala, upustila Annu. Postava pro Hudgens evidentně hodně znamená, když si v ní roli krátce zopakovala Video 2018 pro Lay With Me.

Ashley Tisdale jako Sharpay Evans

Každá střední škola je padouch, do kterého vstupuje Sharpay Evans. Tisdaleova postava nebyla celá zlá, ale skutečně sloužila jako protagonista celé filmové série. Její postava byla natolik populární, že získala svůj vlastní film o spinoffu, Sharpay’s Fabulous Adventure . Právě letos, Tisdale bránila svou postavu na Twitteru s tím, že Sharpay jde za svým snem, se Troy a Gabriella honili navzájem.

Lucas Grabeel jako Ryan Evans

Lucas Grabeel hrál Sharpayova dvojče Ryana. Oba dva působili jako co-prezident v dramatickém klubu jejich školy, což vysvětluje, proč jsou tak investováni do Gabrielly a Tróje. Grabeel je také pracovat na hudební kariéře .

Corbin Bleu jako Chad Danforth

Chad je nejlepší přítel Troye a oba jsou společně v basketbalovém týmu. Ale na rozdíl od Tróje se zdá, že se Čad primárně soustředil na tým. V roce 2012, Bleu debutoval na Broadwayi , což znamená, že film pravděpodobně pomohl formovat jeho kariéru.

Monique Colemanová jako Taylor McKessie

Přestože se Taylor McKessie cítí, jako by školní muzikál mohl bránit její přítelkyni Gabrielle soustředit se na akademiky - konkrétně Scholastic Decathlon Team - její postava byla pro film velmi důležitá. Za prvé, afroamerické ženy neměly v televizi velké zastoupení. Bylo to pro mě opravdu důležité, protože v té době na Disney Channel kromě Ravena opravdu nebyly žádné jiné afroamerické dívky. Nebyly tam ani afroamerické ženské postavy jako Taylor. Myšlenka, že bych mohl ztvárnit postavu, kterou by kdokoli mohl vidět, a říct: „Jo, černá dívka může být nejchytřejší dívkou ve škole. Nemusí být vždy drzá ‘ - to byla součást toho, co mě k tomu skutečně přitahovalo, Coleman řekl Billboardu, podle J-14 .


„High School Musical“, písně a soundtrack

Jak si dokážete představit, Muzikál ze střední školy měl důležitý soundtrack.

Písně zahrnovaly začátek něčeho nového, který hráli Zac Efron, Drew Seeley a Vanessa Hudgens; We Are All In This Together, provádí Zac Efron, Drew Seeley, Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Corbin Bleu, Monique Coleman, Lucas Grabeel a Olesya Rulin; Držte se status quo, s ve složení Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Lucas Grabeel, Corbin Bleu, Monique Coleman, KayCee Stroh, Chris Warren a Dutch Whitlock, a Getcha Head in the Game, provádí: Drew Seeley. Ashley Tisdale a Lucas Grabeel zazpívali jak Bop na vrchol, tak Co jsem hledal, což byly také důležité skladby k filmu


„High School Musical“ v pokladně

Fortune to hlásí Filmový debut zhlédlo 7,7 milionu diváků na Disney Channel, který držel rekord. To znamená, že dokud pokračování - které vyšlo v roce 2007 - vysílalo a přilákalo 18,6 milionu diváků. Rovněž se uvádí, že vedoucí představitelé Zac Efron a Vanessa Hudgens dosáhli až 1,39 miliardy dolarů, když vezmeme v úvahu jejich celoživotní domácí pokladny. To není špatné pro dvě hvězdy Disney na začátku jejich kariéry.


Recenze „High School Musical“ - Co řekli kritici

Film čerstvě zabodoval na Rotten Tomatoes , s 63% hodnocením schválení. Noel Murray z AV Clubu , který dal filmu B, to uvádí Muzikál ze střední školy je přitažlivým důvodem pro idealizovanou vizi střední školy, kde se oslavuje individualita a dokonce i průměrné děti znají jméno každého. Je to všechno tak veselé a povzbuzující, diváci si možná nevšimnou, že příběh je ve skutečnosti o tom, že bohatí budou stále bohatší - nebo alespoň populární budou stále populárnější. Ve srovnání s jinými filmy Muzikál ze střední školy vypadalo trochu klišé. Ale u filmu Disney se většina kritiků shoduje, že se trefil.


Upoutávka „High School Musical“Hrát si

High School Musical (2006) - Trailer Toto není fanmade, toto je oficiální trailer, který jsem dostal z webu Disney. 2015-02-20T13: 38: 11 000Z

Začít bezplatnou zkušební verzi


Drobnosti „střední školy“: 5 rychlých faktů

1. Lucas Grabeel pracoval jako maloobchodník, než získal roli Ryana

Pokud jste vyrostli v 80. a 90. letech, nikdy nezapomenete na Blockbuster. Společnost však bude Grabeel vždy držet ve svém srdci. Pracoval v Blockbusteru těsně před konkurzem na film a po jeho práci v Halloweentown Vysoká - které nesla jeho poloha. Po střelbě Halloweentown Vysoká „Musel jsem se vrátit do práce v Blockbusteru, protože jsem vydělal trochu peněz, ale hned poté jsem nic neobjednal, řekl podle Buzzfeed . Obchod měl k dispozici k pronájmu originální film z roku 2004 Disney Channel. Ve skutečnosti jsem jednoho dne nechal dítě vychovávat a říkal jsem si: „Vypadáš jako dítě z Halloweentown Vysoká . ‘A já jsem říkal:‚ Jo, to jsem já. ‘On říkal:‚ Jo, jasně, pracuješ v Blockbusteru. ‘

2. Součástí konkurzu Monique Colemanové byl její zpěv v rohu.

Coleman byla během konkurzu tak nervózní, že přijala radu ředitele castingu, aby zazpívala v rohu. Ohlédnu se a říkám si, že si asi dělali srandu, když se mě zeptali, jestli se chci otočit zády, ale myslím, že jsem dělal jen to, kvůli čemu jsem se cítil pohodlně, řekla, podle Buzzfeedu . Hej - fungovalo to.

nejtrvanlivější tenisová obuv

3. Ashley Tisdale a Monique Coleman byli přátelé, než film začal.

Coleman byl na epizodě Sladký život Zacka a Codyho , série Disney, která představovala Tisdale v hlavním obsazení. Mít někoho známého na scéně trochu usnadnilo natáčení filmu oběma hvězdám. Tisdale ve skutečnosti natáčel druhou sezónu show, když byl tento film ve výrobě.

4. Tisdale tvrdí, že se zcela liší od Sharpay v reálném životě, kromě jedné vlastnosti.

v rozhovor s MovieWeb Tisdale říká, že i když miluje hraní Sharpay, postava je vzdálená tomu, kým skutečně je - až na jednu podobnost. Nejsem nic jako Sharpay! Nikdy jsem ve škole nebyla tou oblíbenou dívkou, i když se s ní pravděpodobně může ztotožňovat kvůli její vášni pro hraní, řekla. Rád hraji, takže je to asi jediná věc, kterou máme společnou.

5. Zac Efron musel hrát hodně basketbalu, aby se připravil na svou roli.

Pokud jste zásadním členem školního basketbalového týmu, budete samozřejmě chtít vypadat legitimně. Efron měl tři hodiny tréninku basketbalu denně. A muselo se to vyplatit. Informuje o tom AV Club basketbalové scény v tomto filmu byly důkladně analyzovány, ale kromě jedné krátké chyby to všechno vypadalo přirozeně. Jediná porušená pravidla byla poněkud drobná a hra se zdá být přirozená a realistická. Jedinou velkou chybou (počáteční nárůst skóre podle výsledkové tabulky) je spíše chyba kontinuity než nepřesnost basketbalu, uvádí stránka. .

Stream High School Musical


Populární Problémy

Jak si užít den se svým psem. Péče o psy může být práce na plný úvazek, ale až budete mít možnost strávit celý den se svým štěnětem, budete chtít využít výhod a pobavit se. Ať už jste nový majitel psa nebo jen hledáte ...

Zde je návod, jak můžete sledovat premiéru WandaVision online právě teď.

Jak mít skvělý smysl pro styl. Móda je perfektní způsob, jak ukázat světu své jedinečné vlastnosti. Lidé s dobrým stylem věnují pozornost barvě, střihu a tkanině oblečení. Možnosti jsou nekonečné! Experimentujte, abyste zjistili ...

Jak se zbavit holenní dlahy. Lékařsky známý jako syndrom mediálního tibiálního stresu, `` holenní dlahy '' označuje bolest z nadměrného používání nebo opakovaného namáhání svalů, které běží vedle holenní kosti (holenní kosti) dolní části nohy. Http://www.mayocl ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešního souboje Julian Williams vs Jeison Rosario online bez kabelu.