Jak streamovat „Intervence“ 2020 online bez kabelu

Heather Hayes, intervencionistka na A&E

A&E Heather Hayes, intervencionistka reality show A&E Intervention

Série A & E s dlouhodobou realitou Zásah , která se k dnešnímu dni pyšní téměř 250 epizodami, se vrací s premiérou 21. série v pondělí 20. července 2020 ve 22 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Zásah na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte A&E na televizi Philo

A&E je součástí hlavního 59kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Zásah žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte A&E na FuboTV

A&E je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Zásah žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte A&E na Vidgu

A&E je jedním z Součástí Vidga je celkem 68 kanálů , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Zásah žijte na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Vidgo.

Sledujte A&E na Hulu pomocí živé televize

A&E je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

nejlepší nová tenisová raketa

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Zásah žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Intervence Sezóna 21 NáhledHrát si

Intervence | Nová sezóna začíná v pondělí 20. července v 10 hodin | A&E Intervence A&E Network profiluje lidi, jejichž nekontrolovatelná závislost na drogách, alkoholu nebo nutkavém chování je přivedla na pokraj zničení a zničila jejich rodinu a přátele. Nalaďte si novou sezónu od pondělí 20. července v 10 hodin pouze na A&E. #Intervention Přihlaste se k odběru více z intervence a dalších skvělých pořadů A&E: aetv.us/subscribe_ae… 2020-07-17T13: 59: 47Z

Tato reality show s oceněním Emmy a cenou PRISM je zpět v pondělí 20. července s 21. sezónou profilování lidí, jejichž závislost na drogách, alkoholu nebo jiném kompulzivním chování je přivedla do bodu osobní krize nebo se odcizila jejich přátelům a milovaní.

Podle tiskové zprávy sítě každá epizoda končí překvapivým zásahem, který pořádá rodina a přátelé závislého a který provádí jeden ze sedmi specialistů: Jeff VanVonderen, bývalý pastor a alkoholik; Candy Finnigan, která se specializuje na poradenství závislým ženám, zejména závislým matkám; Donna Chavous, bývalá narkomanka, která se stala střízlivou trenérkou; Ken Seeley, bývalý narkoman, který založil intervenci 911; Sylvia Parsons, jediná osoba, která kdy byla předmětem epizody Zásah a stal se intervencionistou; Heather Hayes, odbornice na komplexní problémy duševního zdraví a celé spektrum návykových poruch; a Jim Reidy, proslulý intervencionista, který se specializuje na spojení se ztracenými, překlenutí mezer v rodinných systémech a koučování rodin k dlouhodobému zotavení.

V nejnovější sezóně má premiéra název Melanie a následuje po dospívající dívce, které ve 14 letech představil crack starší přítel. Okamžitě ji to chytlo a ve věku 15 let skončila na rehabilitaci.

Druhá epizoda je odvysílána v pondělí 27. července a nese název Robin, podle kterého ji její rodina nutí vybrat si mezi léčbou, vyhnanstvím nebo izolací.

A v pondělí 3. srpna je tragický příběh Chelan, oddané manželky a matky, dokud ji rozpad manželství neposlal spirálovitě do světa zneužívání opioidů na předpis; o tři roky později je Chelan bez domova, pracuje jako prostitutka a již nesmí vidět své tři malé chlapce.

V nové sezonní upoutávce je možné slyšet předměty říkající věci jako: Toto je můj život. Jsem feťák a alkohol mi všechno vzal a já si před svým dítětem vybral kámen.

Jeden intervencionista pak říká: Tady se děje konec. Nevím, jestli je to dobré nebo špatné.

Zásah vysílá v pondělí ve 22 hodin ET/PT na A&E.


Populární Problémy

Rafael Nadal v pátek poměrně přímočaře porazil Velkou Británii Camerona Norrieho, když vyhrál 6-1, 6-4 a dosáhl na poslední čtyři v Barceloně.

Jak vyrobit zmrazený koktejl z Bushwackeru. S touto směsí kávy a Bailey's - jak to můžete udělat, že vaše první volba po večeři koktejl. Rozdrťte několik kostek ledu. Můžete použít drtič ledu, pokud jej nemáte, můžete rozbít ...

Zde je návod, jak můžete online streamovat temnou novou minisérii FX A Christmas Carol. Série je založena na stejnojmenné novele z roku 1843 od Charlese Dickense.

Jak ušít látkový baseball. Ať už vyrábíte hračku, dekoraci nebo dokonce jehelníček, tyto pokyny vám ukážou, jak vytvořit základní 'baseballovou' šablonu pro výrobu látkové koule. Bez ohledu na to, co to nakonec bude ...

Barcelona a Inter se v úterý setkají v zápase skupinové fáze Ligy mistrů. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu v USA.

Možná je to kvůli oslavě jeho narozenin, tenhle kluk je showman, který to může udělat, aby někoho zamumlal. Stahuje se z otevřeného prostoru? řekl druhý znepokojeným hlasem. V sále tiskové konference, ve které se shromáždili na konferenci wh.