Jak sledovat fotbal Alabama online bez kabelu 2019

Sledujte Alabama Football Online

Getty

Nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít fotbalový zápas Alabama, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.


Poprvé po čtyřech letech Alabama nezačne sezónu jako tým předsezóny č. 1. To je pravda - padli úplně dolů na č. 2 v roce 2019. Bohužel, pátá po sobě jdoucí cesta na národní šampionát je očividně na dosah dlouhodobé dynastie univerzitního fotbalu.

V roce 2019 budou fotbalové zápasy v Alabamě vysílány buď na ESPN, ESPN2, SEC Network, ABC nebo CBS. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat hry Alabama naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Alabama fotbalové kanály v ceně : ESPN, ESPN2, SEC Network, ABC, CBS (ABC a CBS jsou aktivní na vybraných trzích)

bling tenisky

Cena : 44,99 $ za měsíc

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně fotbalový zápas Alabama, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Alabama pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

otevřete dveře auta tenisovým míčkem

Pokud ABC není na vašem trhu k dispozici, můžete také sledovat hry ABC přes ESPN.com nebo aplikaci ESPN, aniž byste se museli přihlašovat k poskytovateli kabelových služeb, pokud máte účastníka poskytovatele internetových služeb (ISP).

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

Sling TV & CBS Naplno

Alabama fotbalové kanály v ceně : ESPN (Sling Orange), ESPN2 (Sling Orange), SEC Network (doplněk Sports Extra), CBS ( Kanál CBS Amazonu Prime nebo CBS All-Access )

Cena : 25 $ měsíčně za Sling Orange; 10 $ měsíčně za doplněk Sports Extra; 5,99 $ měsíčně za CBS kanál Prime nebo CBS All-Access

Tato možnost je dohromady 41 $ za měsíc, ale je to moje druhá volba, protože neobsahuje ABC, bude stát více než Hulu S Live TV, pokud chcete přidat DVR, postrádá zábavní hodnotu knihovny Hulu na vyžádání a existuje další potíže s používáním dvou různých streamovacích služeb, jako Sling TV je nejlevnější volbou pro kanály ESPN a SEC, ale neobsahuje CBS.

Zde se můžete zaregistrovat do Sling TV , a poté můžete sledovat hry Alabama, které jsou na kanálech ESPN nebo SEC Network, naživo na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

ABC není zahrnuto, ale můžete sledovat hry ABC přes ESPN.com nebo aplikaci ESPN, aniž byste se museli přihlašovat k poskytovateli kabelových služeb, pokud máte účastníka poskytovatele internetových služeb (ISP).

CBS také není zahrnuto, ale tyto hry můžete sledovat buď prostřednictvím kanálu CBS Amazon Prime nebo CBS All-Access:

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který stojí 5,99 $ měsíčně a je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

poloha pro spánek tenisového lokte

CBS Naplno

To je v konečném důsledku stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

YouTube TV

Alabama fotbalové kanály v ceně : ESPN, ESPN2, SEC Network, ABC, CBS (ABC a CBS jsou aktivní na vybraných trzích)

Cena : 49,99 $ za měsíc

tenisový míček a raketa

YouTube TV také zahrnuje každý kanál, který bude mít hry Alabama, ale je dražší než Hulu With Live TV a neobsahuje obrovskou knihovnu TV/filmů na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a hry Alabama pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud ABC není na vašem trhu k dispozici, můžete také sledovat hry ABC přes ESPN.com nebo aplikaci ESPN, aniž byste se museli přihlašovat k poskytovateli kabelových služeb, pokud máte účastníka poskytovatele internetových služeb (ISP).

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled fotbalu Alabama 2019

Vedeni výběry v prvním kole Quinnenem Williamsem, Jonahem Williamsem, Tytusem Howardem a Joshem Jacobsem, v roce 2019 bylo draftováno 10 hráčů z Alabamy, což je nejvíce ze všech škol.

Ale pro Nicka Sabana to není problém. Na draftu prohrál sedm v roce 2015, sedm v roce 2016, 10 v roce 2017 a 12 v roce 2018. A Crimson Tide vrátil do národního šampionátu v každém z těchto let. V Tuscaloose nic takového jako přestavba neexistuje. Vždy se jedná o opětovné načtení.

A dobíjení je mnohem snazší, když máte jednoho z nejlepších hráčů národa na rozehrávači.

Poté, co se Tua Tagovailoa stal hrdinou národního mistrovství v roce 2017, byl v loňském roce děsivě efektivní jako druhák, když dokončil 69,0 procent svých hodů na 3 966 yardů (11,2 YPA), 43 přistání a šest zachycení. Skončil druhý v Heismanově hlasování o případném celkovém výběru č. 1 Kylera Murraye, ale obě tato ocenění mu mohla být velmi dobře udělena v příštím roce. Vrací se jako junior jako oblíbenec Heismana (je to on nebo Trevor Lawrence podle toho, koho se zeptáte) a the favorit pro výběr č. 1 v roce 2020.

Ale více se zaměřuje na provádění vylepšení nezbytných k tomu, aby Alabama přinesla další národní šampionát.

kolik sad v tenisovém zápase

Vím, že velkým ústředním bodem Tuovy offseasonové práce bylo situační porozumění tomu, co tým potřebuje k úspěchu, řekl bývalý Alabama QB Greg McElroy . Ta věc s Tuou, všechno mu šlo tak dobře, že se často nemusel odrážet od špatného hodu nebo špatného rozhodnutí. A když k tomu došlo, pokusil se to získat zpět na jednu hru.

Pokud jde o zbytek grafu hloubky, je jako vždy naskládán.

Široký přijímač Jerry Jeudy je potenciálním výběrem Top 10, který před rokem nashromáždil 68 úlovků na 1315 yardů a 14 přistání. Běh zpět Najee Harris je připraven stát se primárním nosičem míčů po průměrném 6,5 yardu na nošení ve sdílených rolích za poslední dva roky. A v obraně, i po ztrátě hvězdného Dylana Mosese na zranění kolena, se stále množí hřebci s kluky jako Raekwon Davis a Xavier McKinney, kteří mají poprvé celoamerický potenciál.

Ach jo, je tu také přicházející úroda talentů. Alabama přináší národní prvotřídní třída , vedená třemi hráči (Antonio Alfano, Trey Sanders, Evan Neal) v Top 10 a 12 v Top 100. A to nezahrnuje ani DJ Dale, 4hvězdičkový obranný nástroj, který byl jmenován do Předsezónní tým ESPN True Freshman All-American .

Když to dáme dohromady, příběh je v Alabamě v roce 2019 opět stejný: národní mistrovství nebo zklamání.


Populární Problémy

Jak vyrobit dánské palačinky. Dánské palačinky jsou vynikající a jsou dokonalým brunchem nebo pudinkem. Mohou být vyrobeny v ploché verzi nebo ve verzi, která vypadá jako malé pýchavky, křupavé a chutné. Ke každému druhu palačinky můžete přidat ...

Jak vyrobit světluškovou lampu. Světlovodné lampy jsou krásný a vzrušující způsob, jak osvětlit místnost nebo verandu. Na výběr jsou různé druhy. Možná nejlepší ze všeho je zjistit, kde a jak bezpečně zachytit světlušky, se kterými si můžete posedět ...

Náš spisovatel staví jednu tenisovou legendu proti druhé. Roger Federer a Pete Sampras hrají v tomto virtuálním zápase o slávu.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat všechny filmy Ruby Lifetime od VC Andrewse online.

Chrome, kterému se odborně říká chrom, je velmi křehký a tvrdý kov, který se používá jako pokovování, které umožňuje překonat jiné kovy. Chromování se často používá na blatníky, ráfky a další automobilové díly, na vybavení koupelen a kuchyní, na ...