Jak sledovat streamování Aretha ‘Genius’ online zdarma

Nat Geo Aretha Franklin, kterou hraje Cynthia Erivo, nahrávání ve Fame Studios v Muscle Shoals, AL.Nejnovějším dílem ze série Genius je Génius: Aretha , se zaměřením na život legendární zpěvačky Arethy Franklinové. Premiéru má v neděli 21. března ve 21 hodin. ET/PT na Nat Geo. První dvě epizody se budou vysílat v neděli večer a každá z následujících tří nocí bude mít další dvě nové epizody, celkem tedy osm epizod za čtyři noci.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat několik různých způsobů Génius: Aretha streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Nat Geo a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Génius: Aretha živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .vyhrát dobře tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Nat Geo je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:Zkušební verze AT&T TV zdarma

badmintonové triky

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Génius: Aretha živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Nat Geo a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

jak čistit tenisky se síťovinou

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Génius: Aretha žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Nat Geo a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost neobsahuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější streamovací služba s Nat Geo:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Génius: Aretha živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Náhled „Genius: Aretha“Hrát si

Trailer Genius: Aretha Chain of Fools | národní geografie Nenechte si ujít nominaci na Oscara Cynthia Erivo jako Aretha Franklin ve třetí sezóně kriticky uznávané globální antologické série GENIUS: ARETHA, která má premiéru v neděli 21. března v 9/8c na National Geographic. ➡ Přihlásit se k odběru: bit.ly/NatGeoSubscribe O National Geographic: National Geographic je prvotřídní destinace pro vědu, průzkum a dobrodružství na světě. Prostřednictvím svých světových vědců, fotografů, novinářů,… 2021-02-09T21: 29: 49Z

Podle tiskové zprávy Nat Geo má série Genius zdramatizovat fascinující příběhy nejskvělejších inovátorů světa, jejich mimořádné úspěchy a jejich nestálé, vášnivé a složité osobní vztahy.

disney plus na amazon fire

Třetí sezóna seriálu se zaměří na Arethu Franklinovou a její hudební genialitu a neporovnatelnou kariéru, stejně jako na nezměrný dopad a trvalý vliv, který měla na hudbu a kulturu po celém světě. Vítězka ceny Grammy Franklinová byla zázrakem evangelia, byla otevřenou bojovnicí za občanská práva a byla široce považována za největší zpěvačku za posledních 50 let a během své kariéry obdržela nespočet vyznamenání. Franklina ztvární trojnásobná hrozba Cynthia Erivo (‘Harriet‘, ‘The Color Purple‘), která vyhrála cenu Tony, Emmy a Grammy, a Courtney B. Vance, která získala Emmy, bude hrát Aretina otce C.L. Franklin.

Série bude obsahovat některé z Franklinových největších nahrávek a hitů, včetně největších nahrávek a hitových hitů z obsáhlého katalogu Warner Music, včetně I Never Loved a Man (The Way I Love You), Chain of Fools, Don't Play That Song „Protože jsi pryč a zlato, miluji tě. Erivo předvede mnoho písní, ale budou k dispozici i záběry z Franklinových představení I Knew You Were Waiting Me Me, Freeway of Love a Sisters Are Doin ‘It for Themselves.

Aretha Franklin je pro mě zdrojem inspirace už od mala, řekla Erivo v prohlášení v době, kdy byla obsazena. Její síla, vášeň a duše jsou evidentní v jejím věčném odkazu, a to nejen jako transcendentní umělkyně, ale jako ikona humanitárních a občanských práv. Mít příležitost uvést do života její odkaz a ukázat plnost jejího bytí, její lidskost a brilantnost je pocta. To, co vím a co jsem se dozvěděl o tom, co můj hlas jako umělec dokáže a o síle v něm silně ovlivnil Franklin. Cítím se privilegovaný a nadšený, že mohu být součástí sdílení jejího génia.

Cynthia Erivo mě vyhodila. Nejen, že je neuvěřitelnou a bona fide hvězdou, ale je také oduševnělá a má obrovskou hloubku jako hudební umělkyně, řekl výkonný producent Brian Grazer. Cynthia je dokonalým člověkem k vykreslení hluboce lidského příběhu za géniem, kterým je Aretha.

Franklinova neteř Sabrina Owens dodala: „Génius na počest Arethy je velkým potvrzením jejího odkazu a Cynthia Erivo je mimořádný talent s úžasným hlasem!

Pohádkově talentovaná Cynthia Erivo je casting snů, který hraje ikonickou hudební genialitu Arethu Franklinovou, řekla Carolyn Bernstein, EVP, globální skriptovaný obsah a dokumentární filmy, National Geographic. V patách jejího kola oceněného Tony Award v „The Color Purple“ a odpočinkového představení v připravovaném celovečerním filmu „Harriet“ se nemůžeme dočkat, až Cynthia přenese svou divokost do role královny duše.

Genius: Aretha vysílá osm epizod během čtyř nocí, 21. března až 24. března, ve 21 hodin. ET/PT na Nat Geo.


Populární Problémy

Jak uspořádat večírek čtvrtého července. Čtvrtý červenec je vždy zábavný a slavnostní čas. Teplé letní počasí, grilování s přáteli a rodinou a ohňostroj dělají ze dne nezapomenutelný. S několika jednoduchými dekoracemi a vhodnými pro piknik ...

Speciál TIME a Nickelodeon Kid of the Year 2020 bude vysílán v pátek večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

Existuje mnoho důvodů, proč možná budete muset nasbírat nějaké červy: Možná je používáte jako rybářskou návnadu, používáte je při kompostování přírodních materiálů nebo je používáte jako krmivo pro ptáky. Ať už potřebujete sbírat červy z jakéhokoli důvodu, existuje několik ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalové utkání UNC Greensboro vs Wofford.

UConn a Jižní Karolína se v pondělí večer setkávají na obrovském zápase mezi ženami v basketbalu Top-5. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Video: Djokovič a Nadal jsou tak unavení, že nemohou vydržet ani vítězný ceremoniál