Stream „Mandalorian“ ze zákulisí: Jak se dívat online

Disney PlusStreamujte Mandalorian

První zákulisní speciál hitové série Disney Plus, Mandalorian , se konečně vysílá. Tato nová série, tzv Galerie Disney: Mandalorian, každý týden nám přináší pohled do zákulisí show. Je to tolik potřebný útěk během tohoto vypuknutí koronaviru a skvělý způsob, jak se nadchnout pro 2. sezónu Hvězdné války udeřil.Můžete sledovat vše nové Mandalorian zákulisí epizody přímo na Disney Plus s jakýmkoli internetovým prohlížečem ve vašem počítači, smartphonu, Roku, Fire TV, Xbox One, PS4 nebo jiných streamovacích zařízeních prostřednictvím aplikace. A co je nejlepší, první epizodu v sérii můžete streamovat zdarma pomocí 7denní bezplatná zkušební verze Disney Plus .

Pro ty, kteří tuto sérii nesledují, Mandalorian se točí kolem smrtícího lovce odměn, který je vystaven nebezpečí poté, co odmítl zabít cíl - Baby Yoda, kterého nyní všichni známe a milujeme. Následuje něco málo pod osm hodin tohoto lovce odměn, který cestuje z planety na planetu, plní úkoly a setkává se s jedinečnými, barevnými postavami. Obsazení filmu Mandalorian zahrnuje Pedro Pascal, Gina Carano, Giancarlo Esposito a Taika Waititi. A nyní se konečně můžeme každý týden podívat do zákulisí toho, co se stalo, aby tato úžasná série ožila.

Zde je to, co potřebujete vědět o streamování Galerie Disney: Mandalorian :
Streamujte „Disney Gallery: The Mandalorian“ na PC/Mac

 1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
 2. 2. V prohlížeči, který si vyberete (doporučujeme Microsoft Edge, pokud hledáte 4K, jinak Google Chrome), přejděte na Disneyplus.com
 3. 3. Zadejte své přihlašovací údaje
 4. 4. Klikněte na Přihlášení
 5. 5. Procházejte nebo hledejte „Disney Gallery: The Mandalorian“
 6. 6. Vyberte „Disney Gallery: The Mandalorian“
 7. 7. Vyberte epizodu 1
 8. 8. Vyberte možnost Přehrát

 9. Streamujte „Disney Gallery: The Mandalorian“ na zařízeních Roku

  1. 1. Objednejte si Disney Plus
  2. 2. Spusťte zařízení Roku
  3. 3. Přejděte do svého Domovská obrazovka roku
  4. 4. Přejděte dolů a vyberte Streamovací kanály na levé straně obrazovky
  5. 5. Vyberte Hledat kanály v nabídce na levé straně obrazovky
  6. 6. Vstupte Disney Plus
  7. 7. Vyberte Disney Plus
  8. 8. Vyberte Přidat kanál v horní části obrazovky
  9. 9. Procházejte kanál

 10. Streamujte „Disney Gallery: The Mandalorian“ On Fire TV

  1. 1. Na hlavní obrazovce vyberte Vyhledávání.
  2. 2. Do vyhledávacího pole napište „Disney Plus“
  3. 3. Vyberte Disney Plus
  4. 4. Vyberte Stáhnout/zdarma
  5. 5. Po stažení aplikace Disney Plus vyberte tlačítko Otevřít
  6. 6. Přihlaste se
  7. 7. Zadejte informace o svém účtu Disney Plus (e -mailová adresa a heslo)
  8. 8. Přejděte do ‘Disney Gallery: The Mandalorian’
  9. 9. Vyberte epizodu 1
  10. 10. Vyberte možnost Přehrát

  Streamujte „Disney Gallery: The Mandalorian“ na Xbox One

  1. 1. Zapněte Xbox One
  2. 2. Přihlaste se ke svému profilu Xbox Live
  3. 3. Na domovské obrazovce Xbox stiskněte A tlačítko vyvolat Hledání
  4. Čtyři. Zadejte „Disney Plus“
  5. 5. Stiskněte Tlačítko přejít na Disney Plus v Microsoft Storu
  6. 6. Automatické přehrávání videa/upoutávky se spustí. Ignorujte to a stiskněte levou páčku
  7. 7. Vyberte DOSTAT a zatlačte na Tlačítko (Disney Plus se začne stahovat)
  8. 8. Po dokončení stahování se ve spodní části obrazovky zobrazí oznámení pro Xbox. Když k tomu dojde, aplikaci otevřete podržením prostředního tlačítka Xbox na ovladači.
  9. 9. Přihlaste se do Disney Plus pomocí svých přihlašovacích údajů
  10. 10. Přejděte do ‘Disney Gallery: The Mandalorian’
  11. 11. Vyberte epizodu 1
  12. 12. Vyberte možnost Přehrát

  Streamujte „Disney Gallery: The Mandalorian“ na PS4

  1. 1. Zapněte PS4
  2. 2. Přejděte do obchodu PlayStation Store
  3. 3. Vyberte Hledat
  4. 4. Vyhledejte „Disney Plus“
  5. 5. Vyberte Disney Plus
  6. 6. Klikněte na Stáhnout pod obrázkem na levé straně obrazovky
  7. 7. Přejděte na ikonu TV & Video a vyberte aplikaci Disney Plus
  8. 8. Přihlaste se do Disney Plus pomocí svých přihlašovacích údajů
  9. 9. Přejděte do ‘Disney Gallery: The Mandalorian’
  10. 10. Vyberte epizodu 1
  11. 11. Vyberte možnost Přehrát

O nové sériiHrát si

Sneak Peek at Disney Gallery: The Mandalorian, join the Star Wars Show Book Club, and More! Tento týden ve Star Wars dostáváme první upoutávku na nadcházející Disney+ docuseries Disney Gallery: The Mandalorian, Doctor Aphra získává svůj vlastní originál audioknihy, oznamujeme The Star Wars Show Book Club a podívejte se na některé z vašich oblíbených Star Wars citáty. Navíc se vraťte do roku 2010, kdy mladý Boba… 2020-04-23T18: 59: 55 000Z

Galerie Disney: Mandalorian zkoumá, jak byla série natočena, pomocí rozhovorů s herci a štábem. Je to osmidílný dokument a první epizoda má premiéru 4. května ve 3:00 východního času. Poté bude mít každý nový film každý pátek v 3:00 východního času jeden nový díl.

Podle Disney: Každá kapitola zkoumá jiný aspekt první živé akce Hvězdné války televizní show prostřednictvím rozhovorů, dosud neviděných záběrů a konverzací u kulatého stolu, které moderoval Jon Favreau.

Favreau řekl o sérii: Galerie Disney: Mandalorian je to příležitost pro fanoušky pořadu nahlédnout dovnitř a získat jiný pohled a možná i lepší pochopení toho, jak se Mandalorian sešel a někteří z neuvěřitelně talentovaných přispěvatelů v průběhu 1. sezóny. Měli jsme skvělé zkušenosti s tvorbou show a těšíme se, až se s vámi o ni podělíme.Série prozkoumá, jak byla série natočena, příspěvek George Lucase, rozhovory v zákulisí s herci, využití průkopnické technologie k vytvoření Mandalorian , pohled do zákulisí soundtracku, spojení s ostatními Hvězdné války postavy a další.

Zde je upoutávka na novou sérii:

30 miluji tenis


Hrát si

Galerie Disney: Mandalorian | Oficiální upoutávka | Disney+ Překonejte výrobu Mandaloriana. Disney Gallery: The Mandalorian, originální série, začíná streamovat 4. května, pouze na Disney+. 2020-04-23T12: 46: 24 000Z

První epizoda seriálu má premiéru pouhé tři dny poté Mandalorian „První sezóna skončila ve Velké Británii, Francii, Itálii, Německu, Španělsku, Itálii, Austrálii a Švýcarsku.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat středeční přímý přenos hry Bulls vs Hornets online bez kabelu. Zahrnuje možnosti pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi a mimo trh.

Noví obří zabijáci Evansville se v pondělí utkají v poutavé bitvě týmů 3: 0 na SMU. Zde je návod, jak a kde hru sledovat.

Jak zjistit, zda máte citlivou pokožku. Správná péče o pleť je důležitá a při výběru produktů pro péči o pleť je důležité vzít v úvahu váš typ pokožky. Je obzvláště důležité zjistit, zda máte citlivou pokožku, protože ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas SDSU vs Boise State online bez kabelu. Stát San Diego zůstává 25 zápasů neporažený.

Alexander Zverev čelí ve velkém podání Kevinovi Andersonovi v blockbusterovém zápase prvního kola na US Open 2020. Dvojice se na Tour potkala 5krát, přičemž Zverev ve své h2h vedl Andersona 5: 0.