Jak se dívat na film „The Bachelorette“ 2020 online

Sezóna 16 Bakalář začíná za několik málo měsíců a v pondělí 2. března Dobré ráno Amerika odhalí hvězdu příští sezóny show. Zde je návod, jak sledovat, pokud nemáte kabelové předplatné.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hulu s živou televizí

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.Získejte Hulu s živou televizí

jak myješ tenisky

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu nových epizod, událostí a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu) na rozšířený cloudový DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychle se posunout vpřed prostřednictvím reklam).AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do služby YouTube TV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

tenisový obal na zápěstí

Náhled oznámení Bachelorette 2020

To v podstatě potvrzuje, že si vybírají někoho ze starší sezóny. Pokud by to byla některá z dívek této sezóny, Chris Harrison by oznámil na Women Tell All nebo After the Final Rose

- Sarah Kay (@sekay87)28. února 2020

V pátek 28. února Dobré ráno Amerika producent Tony Morrison na Twitteru prozradil, že novinka Bakalář hvězda bude oznámena v pondělí 2. března v ranní show ABC. Rovněž povzbudil fanoušky, aby ve svých odpovědích nechávali otázky nové hvězdě.

Mnoho odpovědí však vyjádřilo názor, že skutečnost, že show odhaluje další bakalářku, znamená, že to není někdo z aktuální sezóny Petera Webera Bakalář . To je také něco, co Reality Steve řekl, že má podezření, že je to pravda, i když přiznává, že neví přesně, kdo je další bakalář.

Varování: Před námi nejsou žádné spoilery, jen lehké spekulace o další svobodné svobodě, ale varujte, pokud nechcete mít představu o tom, koho by si ABC mohla vybrat.

Realita Steve nedávno řekl myslí si, že další bakalářka bude představena jejím prvním pěti nápadníkům na Po Final Rose zvláštní, jako byly poslední tři mládenky. Řekl také, že si je vědom toho, že tři ženy se setkaly s produkcí kvůli rozhovorům, aby mohly být další bakalářkou: Kelsey Weier z Peterovy sezóny, Tayshia Adams ze sezóny Coltona Underwooda a Tia Booth ze sezóny Arie Luyendyk.

Tayshia i Tia skončily v prvních čtyřech ročních obdobích a byly oblíbené u bakalářského národa, takže rozhodně mohly být v běhu, protože jsou známé a oblíbené závodnice.

vysoce kvalitní tenisová raketa

Reality Steve mimochodem také říká, že Hannah Brown byla nejlepší volbou produkce pro další bakalářku, ale nemohli se dohodnout na penězích, takže je venku, pokud se mezi dobou, kdy napsal článek, a tím, kdy bylo něco vyřešeno GMA oznámili, že provedou odhalení rozlučky.

Hodí se však další jméno, které je trochu návratnou volbou.

dětské bílé tenisky

https://twitter.com/RealitySteve/status/1233056636287246336/

Kolem se šíří zvěsti, že Clare Crawley bude další svobodnou dívkou. Pověsti jsou založeny na příspěvku na Facebooku v The Spoiled Toasted Group, který Reality Steve nemůže potvrdit. Takže to může být pravda, nebo nemusí. V příspěvku je uvedeno, že oznámení bude v televizi provedeno příští týden (příspěvek vyšel 27. února), ale říká se, že se to stane Ellen Show , takže právě tam je off-base.

Pro ty, kteří si Clare nepamatují, soutěžila v sezóně Juana Pabla Galavise Bakalář v roce 2014, kde byla druhá. Pokračovala ve dvou sezónách Bakalář v ráji a jednu sezónu Bakalářské zimní hry . Byla vyřazena z druhé sezóny Bakalář v ráji ve třetím týdnu, ale ve skutečnosti opustil další dva.

Nakonec měla vztah s Benoitem Beausejour-Savardem z Bakalářské zimní hry , zasnoubení v Řekni všem ukázat. V dubnu 2018 se ale rozešli.

Crawley by byla zajímavá volba, protože je o šest let starší než dosud nejstarší svobodná žena Rachel Lindsay, které bylo v době natáčení její sezóny 32 let. Pokud vyjmete Rachel z rovnice, Clare je o 10 a více let starší než většina bakalářských zájemců. To samo o sobě je v pořádku, ale byli producenti obsazení show pro to, co obvykle mají jako hlavní roli? Protože pak 38letá Clare bude chodit na rande s kluky, kteří jsou možná ve velmi odlišných životních fázích než ona.

Přesto byla Crawley zábavnou soutěžící ve svých sezónách, takže to mohla být záludně dobrá volba.

Ať tak či onak, všechno se vyjasní v pondělí 2. března. Dobré ráno Amerika vysílá od 7:00 ET na ABC.


Populární Problémy

Směnky 5-2 se v sobotu utkají s Patrioty v zápase AFC East. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos hry bez kabelu.

Roger Federer nedávno hovořil o možnostech v nadcházející sezóně a o tom, co doufá, že uvidí ve svém comebacku. Švýcar také upozornil, že podpora fanoušků je klíčovým prvkem každého velkého zápasu.

Zde je návod, jak sledovat hry Charlotte Hornets online bez kabelu v letech 2019-20, ať už žijete na jejich trhu nebo mimo něj.

Rybářské pruty a navijáky se dodávají ve 4 hlavních typech: spincasting, spinning, baitcasting a muškaření. Přestože je základní odhoz rybářského prutu podobný, každý z těchto prutů má své vlastní jedinečné konstrukční prvky a mechanismy, ...

Jak udržet kočky mimo nábytek. Výcvik koček, aby se vyhýbaly nábytku, pomáhá chránit pohovky, postele, stoly a další ceněný nábytek před škrábanci, škrábanci a kočičími chlupy. Kočky můžete odpuzovat z nábytku sprejem a nepříjemným ...