US Open 2020: Coco Gauff vs Anastasija Sevastova náhled, souboj a předpověď

Coco Gauff

Coco Gauff

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Coco Gauff vs Anastasia Sevastova

Datum: 31. srpna 2020

Turnaj: US Open 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

tenisový míček kutil

Finanční odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: Ne dříve než v 15:00 EDT, 12:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports a Hotstar

Preview Coco Gauff vs Anastasia Sevastova

Teenage sensation Cori ‘Coco‘ Gauff nastoupí proti Anastasiji Sevastovové v úvodním kole US Open 2020.

Oba hráči měli neuspokojivé singlové kampaně na nedávno skončeném Western & Southern Open, kde jim byly ukázány dveře v prvním kole samotném. Gauff a Sevastova budou mít zájem o lepší výkon na hardcourt Slam.

maría francisca (xisca) perelló

Tlak by byl větší na Sevastovovou, která má zatím hrozný rok. Lotyšsko v roce 2020 zaregistrovalo pouze jedinou výhru z osmi dosavadních zápasů, ale celkem kuriózně bylo, že tato výhra přišla proti Sereně Williamsové.

Anastasia Sevastova

Anastasia Sevastova

Na druhou stranu Coco Gauff má pro 16letého fenomenální rok. Američan udělal posledních 16 na Australian Open a nedávno postoupil do semifinále v Lexingtonu. Během těchto běhů teenager vyhnal lidi jako Venus Williams, Naomi Osaka, Ons Jabeur a Aryna Sabalenka.

Gauffová se bude snažit pořádně zaběhnout na svém domovském grandslamu, přestože nebudou žádní fanoušci, kteří by jí fandili. Navíc bude hrát na svém preferovaném povrchu, na rozdíl od Sevastovy, která ráda obchoduje s hlínou.

Coco Gauff vs Anastasija Sevastova proti sobě

Coco Gauff

Coco Gauff

Vzájemný souboj mezi Coco Gauffem a Anastasijou Sevastovou je aktuálně 0: 0, protože oba hráči se na turné teprve potkají.

Predikce Coco Gauff vs Anastasia Sevastova

Jedná se o velmi zajímavý zápas, protože Anastasija Sevastova a Coco Gauff disponují dovednostmi, které mohou narušit rytmus soupeře.

Sevastova není příliš velkým odpalovačem míče, ale díky prodlouženému sledování jejích střel je schopna generovat zdravé množství smykového tempa. Gauff bude muset zajistit, aby její práce nohou byla po značku, aby se vypořádala se šikmými střelami, které se odrazily od jejího forhendu.

badmintonová wiki
Anastasia Sevastova

Anastasia Sevastova

Američanův bekhend pro ni bude klíčovou střelou po celý tento zápas. Bylo by to obzvláště důležité při využití druhého podání Sevastovové, které je docela mírné.

V tomto zápase můžeme očekávat několik shromáždění, protože oba hráči mají schopnost udržet míč ve hře po dlouhou dobu. Gauffova rozmanitost a extra síla by mohly být užitečné k uzavření těchto shromáždění. Sevastova se zároveň bude snažit dobře využít svůj bekhendový plátek, který může potrápit i ty nejlepší v oboru.

Sevastova by mohla vzít set, ale Gauffova vynikající všestranná hra a velká schopnost bít by ji měly vidět skrz.

Předpověď: Coco Gauff vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Grigor Dimitrov, který se účastnil akce Novaka Djokoviče, hovořil o příznacích a účincích obávaného viru. Dimitrov také osvětlil mentální a fyzické problémy, kterým tenisté v současné době čelí.

Podívejte se, jak se ve Wimbledonu naskládají semena dvouhry mužů.

Organizátoři turnaje soucitně reagují na obavy hráčů ze stoupajících teplot.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Raiders vs Jets online bez kabelu, ať už jste v Oaklandu, New Yorku nebo mimo trh.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Knicks vs Lakers online bez kabelu, ať už jste v New Yorku, Los Angeles nebo mimo trh.

Mistrovství Ameriky východ připadá na UMBC a Vermont. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.