Jak sledovat epizody finále a shledání BIP online 2019

Jak sledovat bakaláře v ráji online

ABC/Paul Hebert

B achelor v ráji míří do finále roku 2019. Některé páry se rozešly, některé se zasnoubily a jiné budou konfrontovat sezónní dramata, když série skončila natáčení. Epizody finále a shledání se budou vysílat postupně od 8 do 11 hodin. ET/PT 17. září.

Pro ty, kteří nemají kabelové předplatné, vás možná zajímá, jak sledovat epizody finále a shledání online. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

jak lámat v teniskách

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

badminton kolem mě

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV nyní nabízí několik různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš zaregistrujte se do AT&T TV hned tady , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now přichází s integrovaným cloudovým DVR.

Náhled

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Jak se cítíme, bakalářský národ? #BachelorInParadise

Příspěvek sdílený uživatelem Bakalář v ráji (@bachelorinparadise) 9. září 2019 v 17:04 PDT

Během epizod finále a shledání se otevřelo několik různých členů obsazení. Caelynn Miller-Keyes a Blake Horstmann byli požádáni, aby diskutovali o festivalu Stagecoach, kde Blake spal jak s Caelynn, tak s Kristinou Schulman. Reality Steve uvádí, že Caelynn získala podporu od podpory publika, přestože přiznala, že zveličovala detaily a lhala o zážitku.

Nečekaným zdrojem dramatu je zasnoubený pár Katie Morton a Chris Bukowski. Pár na pódiu otevřeně mluví o svých problémech, ale naštěstí se jim je podaří vyřešit do té míry, že se Katie cítí pohodlně a znovu si nasadila zásnubní prsten.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Míle silnice vám zabere míli. Kilometr přistávací dráhy vás zavede kamkoli.

přes tenisové podání

Příspěvek sdílený uživatelem Peter Weber (@pilot_pete) 21. června 2019 v 15:59 PDT

Epizoda shledání se ponoří do dalších zasnoubených párů, včetně Demi Burnettové a Kristiana Haggertyho a Dylana Barboura a Hannah Godwina. Existuje hrstka dalších párů, které jsou stále spolu, i když nejsou zasnoubené. Těmito páry jsou Caelynn a Dean Unglert, Tayshia Adams a John Paul Jones a Whitney Fransway a Conner Saeli.

Shledání také představí nové Bakalář : Peter Weber. Weber je pilot z předchozí sezóny Bakalář , a jeho sezóna se začne natáčet týden po odvysílání setkání. Realita Steve dává určitý náhled do Webera a jak přistupuje ke svému titulárnímu působení. [Weber] říká, co říká téměř každý, kdo se v této roli představí, píše. Díky tomu, že je připraven najít lásku, tento proces funguje, je tak nadšený a dokonce na pódiu mluvil emocionálně.


Populární Problémy

Šestý nasazený John Millman se ujme Kanady Vaska Pospisila o místo v semifinále Sofia Open. Pospisil vede na turné ATP Millmana 1: 0.

V nedávném rozhovoru s Benem Rothenbergem a Simonem Cambersem o Tennis Majors Marion Bartoli uvedla, že tenis není připraven zvládnout prázdnotu, která zůstane, když Roger Federer, Rafael Nadal

Jak mluvit s chlapem, který vás už nemá rád Bohužel někdy se city chlapa k tobě mohou změnit k horšímu. Aby to bylo ještě nepříjemnější, možná si s ním budete muset ještě promluvit. Neexistuje žádný skutečný způsob, jak ...

Jak léčit zlomeniny u koček. Ke zlomeninám dochází, když je na kost vyvíjeno abnormální napětí, které způsobí prasknutí nebo zlomení. U domácích zvířat jsou zlomeniny obvykle způsobeny něčím traumatickým, jako je pád, útok zvířete nebo srazení auta. V...

Jsou to jen dva roky, ale připadá mi to mnohem delší, že? Wimbledon se letos vrací poté, co byl zrušen v roce 2020 kvůli pandemii, a je to skoro, jako bychom se znovu seznámili s l

Oživení „Výměny manželek“ v roce 2019 je tady. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody restartu online prostřednictvím živého přenosu.