Jak sledovat film „Doctor Who: Revolution of the Daleks“ online zdarma

Jodie Whittaker jako doktor - Doctor Who Special 2020: Revolution Of The Daleks

BBC Amerika Jodie Whittaker jako doktor - Doctor Who Special 2020: Revolution Of The DaleksDoctor Who: Revolution of the Daleks je jednorázový prázdninový speciál, který má premiéru v pátek 1. ledna ve 20 hodin. ET/PT na BBC America.Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat takto Doktor kdo Novoroční speciální revoluce Daleků online zdarma, pokud jste ve Spojených státech:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos BBC America a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžete sledovat nové Doktor kdo speciální live v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .ovládat tenisovou raketu

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos BBC America a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat nové Doktor kdo speciální přímý přenos z aplikace FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

raketové údery

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sling TV

Živý přenos BBC America a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV nebo Sling Orange. Aktuálně nabízejí speciální nabídku, kde můžete získat první měsíc 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat nové Doktor kdo speciální živé vysílání v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Doctor Who: Revolution of the Daleks PreviewHrát si

Doctor Who: Revolution of the Daleks Official Trailer | Nový rok na BBC America Prázdninový speciál uvidí řadu vzrušujících hostujících hvězd, včetně dříve oznámeného Johna Barrowmana MBE, který bude svoji roli kapitána Jacka Harknesse opakovat po boku Chrisa Nothe (Sex ve městě), který se vrátí jako zneuctěný Jack Robertson. Dame Harriet Walter (Killing Eve, Succession) bude také dělat svého doktora… 2020-11-29T19: 25: 07Z

Doctor Who: Revolution of the Daleks je samostatný speciál
díky čemuž se Doktor postaví tváří v tvář jednomu z nejznámějších nepřátel série - Dalekům.

V tiskové zprávě showrunner Chris Chibnall škádlil, kde se speciál vyzvedne po cliffhangeru na konci sezóny 12.

Vyzvedáváme s doktorem ve vězení. Na konci minulé série ji zajal Judoon a tam si ji vyzvedneme. Uplynul nějaký čas, ve vězení byla velmi dlouho, prozradil Chibnall. Bojuje. Zpátky na Zemi Yaz, Graham a Ryan se snaží přijít na svůj život bez doktora. Je to 10 měsíců, co viděli Doktora a na začátku toho objevili přítomnost Daleka.

jaká jsou pravidla badmintonu

Jodie Whittaker, která hraje třináctého doktora, řekla, že je to rozhodně týmová práce v boji proti Dalekům ve speciálu, a Mandip Gill, který hraje Doktorova společníka Yasmin Khan, dodal, že Yaz má skutečný pocit naléhavosti najít doktora .

Yaz má ke doktorovi opravdu složité a odlišné spojení než ti dva chlapci, a to z mnoha osobních důvodů, řekl Gill. Takže si myslím, že by bylo bezpečné říci, že bojuje bez doktora, ale pravděpodobně se snaží vyřešit to trochu víc než chlapci. Pravděpodobně proto, že nedošlo k žádnému závěru, a to je pro ni trochu znepokojivé, ale také má spojení s doktorem a vesmírem. Miluje pobyt v Sheffieldu, ale ve vesmíru je jen něco a Doktor, který ještě nebyl splněn. Takže Yaz se snaží najít doktora, je tu ještě větší pocit naléhavosti.

wii sport podvádí tenis

A Whittaker řekl, že tento speciál a nadcházející nová sezóna naruší rodinu, jak ji diváci znají.

Jako doktor řeknu, že fam jako čtyřka už není, řekl Whittaker a Chibnall dodal: Mohu vám říci, že je to velmi emocionální, myslím, že jsme všichni plakali, když jsme to sledovali. Je to opravdu důležitá součást mixu speciálu, kde získáte spoustu vzrušení, spoustu rozlití, spoustu humoru, spoustu Daleků a spoustu emocí. Je to těžké, ale nevyhýbáme se tomu, co pro tuto rodinu znamená mít poslední společné chvíle. A bylo to emocionální mimo obrazovku, je to emocionální na obrazovce a je to neuvěřitelná věc.

Protože je to tak, jak jste řekl Jodie, všichni jste klikli a nikdy nevíte, jestli se to stane. Nikdy jste nemohli vědět, že si všichni sednete a budete se mít tak skvěle, a myslím, že všichni cítíme velké štěstí, že se to stalo. A to se odráží na obrazovce i mimo ni, ale doufám, že to bude pro tyto dvě postavy dobrým vysláním, ať už se jim stane cokoli.

Doctor Who: Revolution of the Daleks vysílá se v pátek 1. ledna ve 20 hodin ET/PT na BBC America.


Populární Problémy

Jízda se správně nastaveným sedadlem vám zajistí větší pohodlí a bezpečí. Sedadlo lze nastavit různými způsoby, například pohybem směrem k volantu nebo od něj, změnou sklonu opěradla a pohybem ...

Jak cvičit záda. Zádové svaly používáte téměř ve všem, co děláte, ať už jste aktivnější nebo sedavý. Je důležité cvičit jak horní část zad, tak spodní část zad, abyste si udrželi sílu a bez zranění ....

Každý má rád lesklý, čistý faucet. Pokud máte tvrdou vodu, jsou bohužel vápenaté usazeniny běžným problémem. Nemusíte se však vzdávat. S běžnými domácími potřebami a trochou tuku na lokty můžete odstranit vápník z ...

Fotbal je zpět se 64 předsezónními hrami NFL během čtyř týdnů. Zde je návod, jak sledovat hry online naživo bez kabelu.

Redaktor Sports Illustrated Swimsuit M.J. Day vyšel na podporu Naomi Osaka v důsledku japonské online plivance s americkou novinářkou a televizní moderátorkou Megyn Kelly.