Jak se dívat na Duke vs Auburn Basketball online bez kabelu

Maui Invitational 2018

Getty

První semifinále Maui Invitational je bitvou, kterou musíte vidět mezi dvěma neporaženými týmy s finálovými čtyřmi aspiracemi, protože č. 1 Duke se v úterý večer postaví na č. 8 Auburn.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete stále sledovat živý přenos hry (nebo jej DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících bezplatných , služby streamování živého televizního vysílání:

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně všech kanálů ESPN. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

tenisová raketa nebo raketa

Sling TV

ESPN je součástí balíčku Sling Orange. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete živý přenos hry sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Platformy ESPN

Kromě toho můžete také sledovat živý přenos hry na vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.

jak získat disney plus na firestick

Náhled

Vévodovo kvarteto prváků se rychle stalo nejzábavnější show ve vysokoškolském basketbalu.

Začíná to Zionem Williamsonem, tankem s pogo-stick nohama, který je do značné míry zárukou alespoň jedné show-zastavení, která zvýrazní každou hru. Jako tento při Dukeově výhře 90-64 nad San Diego State v pondělí na Maui:

sledujte dobrého lékaře online zdarma reddit

O dnešní epizodě filmu „Sion vs. okraj“… pic.twitter.com/SH33AmiEeK

- CBS Sports (@CBSSports) 19. listopadu 2018

Pak je tu R.J. Barrett, který dává nejtišších 24,0 bodů na zápas. A Cam Reddish, nejnebezpečnější vnější hrozba Modrých ďáblů, která v každé soutěži srazila 43,3 procenta ze svých 7,5 tříbodových pokusů. A Tre Jones, který efektivně vede show s 6,0 asistencemi a pouhými 1,3 obraty ve hře.

Dejte to všechno dohromady a Duke není jen nejzábavnějším týmem v zemi. Jsou nejdominantnější.

Jejich čtyři výhry v této sezóně dosáhly v průměru o 30,0 bodu - a nehrály jen cupcakes. Kentucky je 11. v Ken Pomeroy upravená hodnocení účinnosti , a padli chlapcům Mikea Krzyzewského o 34. Státu San Diego je solidních 65. místo a v pondělí byli vyhnáni z kurtu.

Jsou to dobří hráči, je to prosté a jednoduché, Řekl hlavní trenér San Diega Brian Dutcher vévodových prváků. Vědí, jak hrát basketbal, hrají ho na vysoké úrovni. Myslím, že odvedli dobrou práci, když zůstali věrní sami sobě a hráli svou hru, ale určitě jsou dobrou skupinou nováčků.

V úterý čeká vévodův mladý tým nejtěžší test mladé sezóny.

Dalo by se tvrdit, že Kentucky byl dosud nejtěžším vévodovým vévodou, ale Auburn - který v Pomeroyově žebříčku zaujímá jedno místo před Kentucky - je mnohem zkušenějším týmem než Wildcats. A ve vysokoškolském basketbalu zkušenosti často dobývají mladistvý talent.

Tygři mají dvojici vyšších tříd v zadní části hřiště v Bryce Brownovi a Jaredovi Harperovi. Prohlížení je v průměru 16,8 bodu na soutěž, zatímco Harper se etabloval jako jeden z nejlepších strážců bodů v zemi, ve čtyřech hrách zaznamenal 17,5 bodu, 7,5 asistence a jen 2,0 obratu. Ten druhý není úplně cizinec pro zvýraznění dunků, a to buď:

Jared Harper je baaadský muž pic.twitter.com/etmu7yBCZP

- SI College Hoops (@si_ncaabb) 19. listopadu 2018

sledujte tvrdé klepání online zdarma

Brown i Harper dělají více než tři 3 na zápas, což je trend pro tým jako celek. Střílí dlouhý míč zdravým 39,4 procentním klipem a mají pět hráčů, kteří za hru vydělávají alespoň jeden trey. Pokud trefují své trojky, tygry je extrémně těžké porazit.

Modří ďáblové začínali jako sedmibodoví favorité a toto číslo se vyšplhalo na 11,5, ale Auburn má palebnou sílu v útoku a délku a atletiku v obraně, aby představoval zajímavou výzvu pro nejlepší tým v zemi.


Populární Problémy

Patriots a Texans se dnes setkávají v zajímavém zápase AFC. Zde je návod, jak můžete sledovat bezplatný přímý přenos online.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování finále Mr. Robot online, a to i bez kabelu.

Rafael Nadal se omluvil svému nyní trenérovi Carlosovi Moyovi poté, co ho porazil v jejich prvním zápase v roce 2003. Tehdy šestnáctiletý Nadal právě našel na turné nohy a podle Moyi velmi respektoval své seniory.

Villanova a Ohio State se sejdou ve středu na brzké basketbalové utkání Top 20. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Utíkají vám psi i přes vaše přátelské chování? Pokud chcete, aby se psi kolem vás cítili pohodlněji, začněte změnou způsobu, jakým se kolem nich pohybujete a mluvíte. Psi budou uvolněnější, pokud se budete pohybovat pomalu, mluvit jemně a ...

Liverpool se v úterý utká s Red Bull Salzburg v zápase skupinové fáze Ligy mistrů. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelu.