Jak sledovat ESPN Plus na mobilu: iOS a Android

ESPN+

ESPN

Ne každý má možnost sedět doma a sledovat nejnovější sportovní přenosy. Pro ně ESPN+ spustil mobilní aplikaci, která poskytuje stejné skvělé pokrytí, jaké je k dispozici na většině streamovacích zařízení. ESPN+ poskytuje předplatitelům neomezený přístup ke všem sportovním aktivitám, od zpravodajství o živých událostech až po archivovaný obsah z minulých sezón.

ESPN+ stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček

Díky sledování ESPN+ na mobilním zařízení máte to nejlepší z NHL, NBA, NFL a MLB přímo na dlani. Ať už cestujete za prací nebo se vyhříváte na slunci, vaše mobilní zařízení vám poskytne kontakt s nejkvalitnějším obsahem ESPN na vyžádání a živými přenosy aktuálních her a zápasů. ESPN+ přináší přenosy exkluzivních přímých přenosů, včetně událostí PPV, turnajů, mistrovství a her místních vysokoškolských basketbalových, fotbalových nebo lakrosových týmů.

Díky ESPN+mají diváci neomezený přístup do knihovny originálních produkcí ESPN ve svých rukou. Sledujte své oblíbené provozovatele vysílání, ať jste kdekoli, a držte krok s ESPN Originals, které kladou důraz na sport a sportovní odvětví. Sledujte obsah přímo ze studií ESPN s knihovnou plnou tisíců hodin originálního a jedinečného obsahu, který zahrnuje série 30 za 30 doku. Sledujte historii pozoruhodných a zajímavých sportovních událostí v letech 1979 až 2003.

ESPN+ umožňuje divákům stahovat obsah pro budoucí prohlížení. Zobrazení ovládacích prvků během přehlídek a událostí na vyžádání obsahuje funkci převíjení zpět, takže můžete znovu sledovat hry měnící hry nebo nezapomenutelné mumlání, které se určitě zapíše do sportovní historie. S aplikací ESPN staženou do vašeho mobilního zařízení nikdy nezmeškáte ani okamžik.

Aplikace ESPN také poskytuje předplatitelům ESPN+ přístup k exkluzivním nástrojům fantasy ligy. Vybudujte si týmovou sílu pomocí Optimalizátoru sestav, Generátoru hodnot aukcí, Doporučení volných agentů a odborných posudků těch nejbystřejších mozků v oboru. S těmito možnostmi na dosah ruky ovládnete fantasy ligu.

Jak streamovat ESPN+ na mobilu

Vaše předplatné ESPN+ je k dispozici na zařízeních iOS i Android. Vyžaduje stažení oficiální aplikace ESPN a předplatné služby ESPN+. Neexistuje žádná samostatná aplikace ESPN+, ale předplatitelé mají přístup ke svému účtu ESPN+ přímo z aplikace ESPN. Pokud nemáte neomezená data, doporučujeme spustit aplikaci ESPN při připojení k WiFi.

re grip tenisová raketa

Níže naleznete kroky ke stažení aplikace ESPN:

ios

 1. 1. Zaregistrujte se k ESPN+
 2. 2. Otevřete App Store
 3. 3. Vyberte Hledat
 4. 4. Zadejte ESPN
 5. 5. Vyberte aplikaci ESPN
 6. 6. Stiskněte Získat
 7. 7. V případě potřeby zadejte heslo k Apple ID

Android

 1. 1. Zaregistrujte se k ESPN+
 2. 2. Otevřete Obchod Google Play
 3. 3. Do horního panelu Hledat zadejte ESPN
 4. 4. Vyberte aplikaci ESPN
 5. 5. Stiskněte Instalovat

Po stažení aplikace ESPN budete muset své předplatné ESPN+ propojit s účtem ESPN. Udělejte to pomocí těchto kroků:

 1. 1. Stiskněte ikonu Nastavení
 2. 2. Klikněte na ESPN+ Subscriptions
 3. 3. Vyberte možnost Přihlásit se
 4. 4. Zadejte své ESPN+ uživatelské jméno a heslo

Když si načtete aplikaci ESPN, budete mít přístup ke všemu obsahu dostupnému na ESPN+, streamovanému přímo do vašeho mobilního zařízení.


Kolik stojí ESPN+?

Při registraci do ESPN+existuje několik různých cenových možností. Obecné předplatné , který vám poskytne veškerý obsah ESPN+, stojí buď 4,99 $ měsíčně, nebo 49,99 $ ročně (což znamená úsporu asi 15 procent oproti měsíčnímu předplatnému).

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček

Pokud plánujete sledovat události UFC PPV, které si mohou zakoupit pouze předplatitelé ESPN+, vy může získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a nadcházející událost PPV (hodnota 64,99 $) za zvýhodněnou cenu 84,98 $, což odpovídá úsporám asi 26 procent:

Balíček ESPN+ a UFC PPV

Všechna předplatná se automaticky obnovují po měsíci nebo roce (podle toho, co máte), ale lze je kdykoli zrušit.


Jaký obsah je na ESPN+?

espn plus ufc

Getty

Živé sporty

Pojmenujte sport a pravděpodobně bude někdy v průběhu roku na ESPN+:

 1. UFC : Většina akcí Fight Night je na ESPN+, zatímco události PPV lze objednat prostřednictvím ESPN+
 2. Mezinárodní fotbal : ESPN+ má výhradní práva na všechny zápasy Serie A, FA Cup, Carabao Cup a Copa del Rey v USA. Také zahrnuje EFL, Coppa Italia, Copa America, A-League, Dutch Eredivisie, Indian Super League, W-League a další
 3. Box : Desítky soubojů Top Rank, mezi které patří Vasyl Lomachenko a Tyson Fury
 4. College Sports : Stovky fotbalových a mužských a ženských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), dále lakros, hokej, zápas, volejbal, softball, baseball, plavání, gymnastika a další
 5. Tenis : Grand Slam události, včetně exkluzivního pokrytí všech zápasů Wimbledonu a US Open, které nejsou vysílány na ESPN nebo ESPN2
 6. Mezinárodní kriket : Zápasy představující Nový Zéland, Indii a další
 7. Mezinárodní ragby : Včetně zápasů Guinness PRO14 a Super Rugby
 8. MLB : Jedna denní hra mimo trh
 9. NHL : Jedna denní hra mimo trh
 10. MLS : Všechny shody mimo trh

Dokumenty 30 za 30

Každý z více než 150 filmů 30 za 30 je k dispozici na ESPN+. Mezi nejoblíbenější patří Vicku , Úř. Věst .: Vyrobeno v Americe , Chuck a tito , Rodman: V dobrém i ve zlém a Nesnáším Christiana Laettnera .

K dispozici jsou také další filmy ESPN, které nejsou zahrnuty do skutečné série 30 za 30 D. Wade: Život neočekávaný , Venuše vs. , 99 let a další.

Originální řada

Seznam originálů ESPN+ stále roste. To zahrnuje Peytonova místa , Zasedací místnost s Kevinem Durantem, NBA Rooks , Ariel & The Bad Guy , Fantasy show a Alex Morgan: Ekvalizér .

Knihovna UFC na vyžádání

Kromě živých událostí UFC nabízí ESPN+ také rozsáhlou knihovnu minulých bojů, které můžete sledovat. To zahrnuje klasiky od Conora McGregora, Andersona Silvy, Michaela Bispinga, Brocka Lesnara, Khabiba Nurmagomedova, Nicka Diaze, Nate Diaze, Franka Mira a dalších. Kompletní přehled knihovny ESPN+ UFC najdete zde.Populární Problémy

Snowpiercer, již kriticky uznávaný grafický román a film, debutuje v televizi v neděli. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu zdarma.

Rychlost je definována jako rychlost objektu v daném směru. Http://www.physicsclassroom.com/class/1dkin/u1l1d.cfm V mnoha běžných situacích používáme k nalezení rychlosti rovnici v = s/t, kde v se rovná rychlosti, s se rovná celkovému ...

Statistická analýza žebříčku ATP na konci roku, když jsme na závěrečné akci Masters roku před finále.

Jak se natáhnout pro zánět Achillovy šlachy. Achillova tendonitida je problém, který může způsobit velké množství bolesti v zadní části kotníku a patě nohy. Protahování oblasti může být velkou pomocí při snižování této bolesti. Při protahování ...

Ať už to milujete nebo nenávidíte, Subspace Emissary je velkou součástí hry Super Smash Bros. Brawl; poskytuje hodiny hraní, je skvělý, když nemůžete hrát s přáteli, má skvělý příběh a je to nejjednodušší způsob, jak získat většinu ...

Jak vyrobit kuřecí guláš a rýži na Blízkém východě. Kuřecí guláš je jedním z nejjednodušších, nejjednodušších a nejchutnějších slaných receptů, které může každý udělat. V kombinaci s rýží, která je plná zdravých vitamínů a minerálů, je ...