Jak se dívat na Gardner-Webb vs Charlotte Football Online

Fotbal na Twitteru/GWU Gardner Webb čelí ve čtvrtek Charlotte v otvíráku sezóny 2019.Jeden z nejnovějších národních programů FBS, Charlotte 49ers, se ve čtvrtek v noci na McColl-Richardson Field účastní Gardner-Webb v otvíráku sezony 2019 každého týmu.

Hra (začátek v 19:30 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat přímo zde prostřednictvím ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která zahrnuje většinu fotbalových her Charlotte a C-USA v této sezóně, další školní fotbal a živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně .Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete Gardner-Webb vs Charlotte sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Gardner-Webb vs Charlotte

Charlottein fotbalový tým byl přiveden zpět k životu v roce 2013, kdy původně začali hrát na úrovni FCS jako nezávislí. 49ers strávili dvě sezóny splněním požadavku NCAA na spouštěcí programy, než se přestěhovali do FBS, kde se fotbalový tým připojil ke zbytku svých sportovních programů jako členové Conference USA. Charlotte také vychází z nejlepší sezóny v historii programu, kde v roce 2018 končí 5-7, a přidala nového hlavního trenéra Will Healyho, aby pomohl programu udělat další krok.

Pravděpodobně důležitější než kterýkoli jiný hráč, příchod Healyho - který otočil mnohem více skličující tým Austina Peayho - představuje velký okamžik ve vývoji programu. Healy by měl mít nějakou pomoc, protože 49ers jsou nabití vracejícími se hráči a jsou extrémně těžcí pro seniory. I když to nejsou hráči, které Healy přijal, měli by hrát velkou roli při vytváření jeho kultury a dát Charlotte šanci potenciálně se okamžitě zlepšit navzdory změně režimu.Mezitím má Gardner-Webb řadu těžkých let jako členové Velké jižní konference FCS. Bez vítězné sezóny od roku 2013, kdy skončili 7–5, se Gardner-Webb snaží spoléhat na řadu mladých-ale poněkud zkušených-přispěvatelů, kteří pomohou věci obrátit. Spousta nováčků a druháků viděla akci v obraně ke konci minulé sezóny a že počáteční zkušenosti by měly jít dlouhou cestou k tomu, aby pomohly připravit tým na letošní kampaň.

Přestože někteří jejich hráči viděli v minulé sezóně trochu akce, faktem zůstává, že tato jednotka Gardner-Webb je extrémně mladá. Vzhledem k tomu, že by mělo začít 17 podtříd, zdá se nejpravděpodobnější, že GWU je na dvouletém plánu obnovy, přičemž tento rok bude použit k položení základů silného roku 2020.

Strážce Sophomore GWU Jordan Smith by měl stát za to sledovat. Jako nováček Smith zaznamenal překvapivě dobrou sezónu, přestože vstoupil do méně než hvězdného týmu. Teď, když má rok pod pásem, by měl být Smith pověřen, aby přestupek trochu více otevřel, a bude zajímavé sledovat, čeho je mladý volající schopen schopen.Zatímco Charlotte je extrémně mladý program, v loňském roce dokázali, že mají skutečný talent na úrovni FBS, a vystěhovali se ze sklepa FBS. Mezitím je Gardner-Webb naplněn mladistvými otazníky na obou stranách fotbalu. Nepočítejte, že Gardner-Webb možná vyjde a překoná všechna očekávání, ale nejpravděpodobnějším výsledkem je, že to nakonec bude vyladěná hra, kterou Charlotte dokáže ovládat ze skoku.


Populární Problémy

Jak léčit zlomeniny u koček. Ke zlomeninám dochází, když je na kost vyvíjeno abnormální napětí, které způsobí prasknutí nebo zlomení. U domácích zvířat jsou zlomeniny obvykle způsobeny něčím traumatickým, jako je pád, útok zvířete nebo srazení auta. V...

Noah Rubin nedávno hovořil o PTPA vedené Novakem Djokovičem a jeho motivaci vstupu do asociace. Podle Rubina několik minut po setkání začali hráči dostávat varovné textové zprávy od samotného ATP.

Jak vycvičit andulku. Andulka je živý a povídavý ptáček. Pokud jste se rozhodli koupit si jedno z těchto fantastických zvířat a už jste si přečetli, jak se o andulku starat, je načase se ji naučit vycvičit. Připravte se na spoustu ...

Neporazení náčelníci se v neděli setkají s lupiči v zápase 5. týdne. Takto můžete hru sledovat na svém zařízení Roku, Firestick nebo jiném streamovacím zařízení.

Jak léčit poruchy srdečního rytmu cvičením. Pokud zjistíte, že máte poruchu srdečního rytmu, známou také jako arytmie, neznamená to, že už nemůžete nikdy cvičit. Https://www.heart.org/HEARTORG/Conditions/Arrhythmia ...