Paris Masters 2020: Milos Raonic vs Pierre-Hugues Herbert náhled, head-to-head & prediction

Miloš Raonic

Miloš Raonic

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (10) Milos Raonic vs Pierre-Hugues Herbert

Datum: 4. listopadu 2020

Turnaj : Rolex Paris Masters 2020

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

sada pro tenis

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Indoor Hardcourt

wii sportovní areál stolní tenis

Odměna : 3 901 015 EUR

Načasování zápasu: Cca. 15:00 místního času, 19:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six / Sony Liv

Náhled Milos Raonic vs Pierre-Hugues Herbert

Finalista Milos Raonic z roku 2014 se ve středu, ve druhém kole Rolex Paris Masters 2020, utká s domácím favoritem Pierrem-Huguesem Herbertem.

Raonic byl jedním z nejúspěšnějších hráčů hned poté, co se tenis vrátil z přestávky COVID-19 a dosáhl finále na Western & Southern Open. Kanaďan ale nedokázal převést tuto formu do dobrého běhu na US Open a následně se stáhl z Roland Garros - turnaje, který od roku 2017 nehrál.

zničit to ralph streaming netflix

Raonic se však úspěšně vrátil a dosáhl semifinále na svém oblíbeném povrchu - indoor hardcourt - v Petrohradě. Světová jednička 17 také zahájila svou kampaň Paris Masters ve velkém stylu, sotva se potila a porazila Aljaza Bedeneho za ztrátu pouhých pěti her.

Bývalý finalista udržel vysokou rychlost prvního podání na 77% a trefil až 18 es, přičemž svého protivníka zlomil třikrát. Raonic získal téměř dvakrát tolik bodů než Bedene - 60 až 34 - na naprosto dominantním displeji.

Pierre-Hugues Herbert ze své strany dal Alexandru Zverevovi opravdový strach na French Open, čímž ve druhém kole posunul Němce do páté sady. Francouz však zaznamenal pouze jednu hlavní remízu v sezóně halových tvrdých kurtů, která vedla k Paris Masters.

Pierre-Hugues Herbert

Pierre-Hugues Herbert

Mnozí očekávali, že návrat na domácí trávník bude Herberta motivovat k opětovnému výkonu na nejvyšší úrovni. A právě to ukázal ve svém úvodním zápase, když se bránil z jednoho setového deficitu a porazil Tennyse Sandgrena v rozhodujícím setbreaku setů.

Herbert získal vysoké procento svých prvních bodů podání v zápase, a to na 80%. Skutečnost, že pouze 49% jeho prvních podání našlo své známky, by však pro Francouze byla do budoucna velkým problémem.

Milos Raonic vs Pierre-Hugues Herbert proti sobě

Vzájemný souboj mezi Milošem Raonicem a aktuálním stavem 1: 0 ve prospěch Raonic.

Kanaďan vyhrál své jediné setkání, které se konalo na australské Ope 2019, v přísně sporné přímé záležitosti. Téměř nezlomná povaha Raonicova podání spojená s jeho silnými údery na zem byla pro Herberta, který se v klíčových momentech všech tří setů pod tlakem, příliš ukázal.

Předpověď Milos Raonic vs Pierre-Hugues Herbert

Milos Raonic si užívá hraní na indoor hardcourts. Podmínky přidávají kousnutí do jeho již přesného a agresivního podání a také mu pomáhají používat jeho útočný forhend k rychlému ukončení bodů.

Milos Raonic dokončil druhé místo na Paris Masters 2014

Milos Raonic dokončil druhé místo na Paris Masters 2014

Ale Pierre-Hugues Herbert používá podobný útočný styl hry a je jedním z nejzábavnějších hráčů, na které se dá při zpěvu dívat. Francouz vlastní jednu z nejstylovějších služeb na turné, která mu může pomoci pobývat servisními hrami téměř stejně snadno jako Raonic.

vyrobte si vlastní tenisky

Oba hráči jsou na síti také docela pohodlní, ale Herbertovy obrovské zkušenosti ve čtyřhře mu v tomto oddělení určitě dávají výhodu. I přes to by ho Raonova síla a palebná síla ze zadní části kurtu měla vidět skrz.

Předpověď: Miloš Raonic k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

„Impeachment“, nejnovější ze série FX „American Crime Story“, má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat streamování online.

Existuje mnoho důvodů, proč se někdo může cítit jako nepřítel. Je možné, že jste si v minulosti navzájem ublížili, nebo si můžete navzájem opravdu konkurovat. Bez ohledu na důvod je mít nepřátele vždy nepříjemnou situací ....

S revidovaným systémem hodnocení ATP pro sezónu 2020 skončil Novak Djokovič jako č. 1 a Rafael Nadal jako č. 2. Pokud by byl použit tradiční systém, Dominic Thiem by nahradil Nadala jako světovou dvojku.

Bakerova cysta (také známá jako popliteální cysta) je tekutinou naplněný vak (cysta) za kolenem, který způsobuje napětí, bolest nebo ztuhlost kolena, které se mohou zhoršit při pohybu nohou kolem nebo při fyzických aktivitách. Hromadění ...

Americký tým žen ve vodním pólu zahajuje kampaň na olympijské hry 2020 proti Japonsku. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu online.