Jak sledovat Indii vs. Nový Zéland 3. ODI naživo v USAGetty Kriketové týmy Nového Zélandu a Indie se opět setkají v Bay Oval.učit tenis online

Kriketové týmy Indie a Nového Zélandu se sejdou v Bay Oval na Mount Maunganui, aby se zúčastnily druhého zápasu v řadě ve třetím pokračování série pěti ODI po stranách.Pro ty ve Spojených státech začne zápas ve 21 hodin. ET v neděli.I když to nebude vysíláno celonárodně v televizi kdekoli v USA, můžete sledujte živý přenos zápasu na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně mezinárodního kriketu, každý týden.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos ze zápasu - a každý další zápas ze série Indie Tour of New Zealand - na vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazonu Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.Pokud se nemůžete dívat naživo, zápas bude možné sledovat na vyžádání prostřednictvím ESPN+ poté.
Nový Zéland vs Indie 3. náhled ODI

Pokud má Nový Zéland vzít sérii pěti ODI, musí zvítězit. Indie vyhrála první zápas o osm branek, poté si vzala druhý, když vstřelila 324 za 4 a bowlingovala Black Caps za 234 v 40,2 přenosech.

otevírání zamčených dveří auta tenisovým míčkem

Během dvou zápasů nedokázali Black Caps vyřešit indické přadleny Kuldeep Yadav, Yuzvendra Chahal a Kedar Jadhav, kteří získali 14 branek v průměru 16,5 s působivou ekonomickou rychlostí 4,78.Není to tak, že bychom nemohli hrát spin bowling, jen jsme využili některé možnosti, které občas nebyly nejlepší, řekl trenér Black Caps Gary Stead. New Zealand Herald .Věřím našim klukům - proti Srí Lance jsme velmi dobře roztočili bowling a oni měli také mnoho přadlenů, takže to není tak, že bychom nemohli, jen jsme to nedělali efektivně. Dva přadleny na zápěstí, které zde mají, jsou velmi efektivní nadhazovači-naší výzvou je najít způsob, jak být lepší.

V posledním zápase Yadav produkoval svůj druhý po sobě jdoucí výkon se čtyřmi brankami, přičemž Nový Zéland od 136-4 do 166-8.

naučit se hrát tenis v mém okolí

Je to chytrý nadhazovač-spinner levé nohy příliš často nevidíte, dodal Stead. Své googly používá velmi dobře a my musíme najít způsob, jak s ním bojovat. V prvním zápase měl po sedmi přenosech 0-30 a já jsem si myslel, že jsme ho vlastně hráli docela dobře, a možná jsme jen museli trochu zatáhnout plyn kolem našeho bodování a být spokojení s 0-45, pokud můžeme.

Počáteční partnerství Indie Rohit Sharma a Shikhar Dhawan přineslo 154 běhů, ale novozélandští nadhazovači drželi po zbytek zápasu muže v modrých netopýrech na uzdě.

Podle klinického výkonu opět indický kapitán Virat Kohli The Times of India . S pálkou jsme byli opravdu vyrovnaní. 325 byl par. S ohledem na odpalování Nového Zélandu to není nic příjemného. Bylo dobré podat vyrovnaný výkon.

kdy v tenise měníte servery

Sharma byl jmenován mužem zápasu.

Dobrý pocit (z jeho výkonu), ale hlavně jsme podle The Times of India hru vyhráli, řekl Rohit. Nikdy nevíme, jak bude hřiště hrát. Ale jak hra pokračovala, pochopili jsme, jaké bude nominální skóre.

Když sem přišel hráč Nový Zéland – Srí Lanka, byla to hra s vysokým skóre. 325 byl par. Ale naši nadhazovači dodali.