Jak sledovat Indii vs. Jižní Afriku, 2. T20 v USA

Sledujte Indie vs Jižní Afrika 2. T20 online

Getty

Indie bude ve středu hostit Jihoafrickou republiku na stadionu Punjab Cricket Association IS Bindra v Mohali na druhé ze tří plánovaných zápasů T20. První v neděli vyplavil déšť.

jaký jsem tenista

Ve Spojených státech začne zápas ve středu ráno v 9:30 ET. V televizi to nebude nikde v USA, ale můžete zápas sledovat živě přímo zde na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí celého turné po Indii po Jižní Africe, plus desítky dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Indie vs Jižní Afrika na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Indie vs Jižní Afrika 2. náhled T20

Kapitáni Quinton de Kock Jižní Afrika

S pravidelným jihoafrickým kapitánem Faf du Plessisem, který vyčníval ze série T20, udělil Proteas kapitánství 26letému Quintonovi de Kockovi.

Pevně ​​věřím, že máme dostatečně dobrý tým. Máme zde dobrého vůdce, řekl ředitel týmu Enoch Nkwe poté, co Jižní Afrika dorazila do Indie ESPNcricinfo . Je to také příležitost začít stavět do budoucna. Víme, kde stojí Faf, jako kapitán i jako hráč. Pro jihoafrický kriket udělal skvělé věci. Musíme se také podívat na to, jak vypadá budoucnost. Věříme v Quintona, který povede tým v této sérii.

Brankář-pálkař je kapitánem týmu, který tvoří tři debutanti v rychlém nadhazovači Anrich Nortje, pálkař Temba Bavuma a všestranný Bjorn Fortuin

sledujte velkého detektiva myší

Když se podíváte na skupinu lidí, máme podle ESPNcricinfo dost dobré zkušenosti, řekl Nkwe. Sám kapitán zde v Indii hrál hodně kriketu. Máme čerstvou krev, která přichází do týmu, a to je velmi vzrušující. Budeme konkurenceschopní. Chceme odejít se sériovou výhrou. Celá skupina je velmi odhodlaná. Jsme tu, abychom vyhráli. Chápeme, že opozice je na jejich dvorku silná, ale to je něco, co v parku necháme.

Nkwe dodal: Doufáme, že typ kriketu, se kterým budeme hrát, bude lidem umožněno číst a porozumět značce kriketu, kterou chceme hrát.

Ravi Shastri varuje Rishabh Pant

sledujte ženský basketbal uconn naživo zdarma

V pondělí indický hlavní trenér Ravi Shastri varoval pálkaře branky Rishabha Panta, aby byl při výběru střel rozumnější.

Jednadvacetiletý hráč má při hře T20 míru úderů 161,03, ale kvůli přílišné agresi je náchylný ke promarňování startů. Shastri citoval konkrétní kachnu Pant ve třetím ODI týmu z jejich nedávné návštěvy Západní Indie.

platí tenisté za vstup do turnajů?

K vítězství potřeboval 164 výběhů 22,3, těžký útočník postoupil na dráhu ke svému prvnímu míči od Fabiana Allena, jen aby se pokazil a ztratil branku.

Necháme ho být, ale občas, když uvidíte ránu jako odpálení prvního míče v Trinidadu, pokud to zopakuje, bude mu to řečeno, řekl Shastri podle Star Sports. oficiální webové stránky ICC . Dojde k rapu na klouby prstů, talent nebo žádný talent.

Tak jednoduché. Protože zklamáváte tým, zapomeňte na to, že jste zklamali sami sebe. V situaci, kdy máte kapitána na druhém konci, cíl k pronásledování, je potřeba hodiny rozumným kriketem.


Populární Problémy

Tenisoví obři svázaní uzlem: Přinesly jim jejich milenky štěstí?

V neděli proběhne speciální přenos Nickelodeon ze hry Bears vs Saints. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos online, pokud nemáte kabel.

Váš lékař vám možná řekl, že jste obézní a že musíte změnit životní styl, aby se vaše váha dostala do zdravějšího rozmezí. Ať už chcete žít déle, změnit svůj vzhled nebo se snadněji pohybovat, jste připraveni ...

Váš průvodce streamováním 'Programu ochrany princezen' online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Barbora Strycova a Varvara Lepchenko se v neděli setkají v prvním kole French Open 2020. Strycova má v poměru 2: 1 náskok na Lepčenka.