Jak sledovat stát Iowa vs Louisiana Monroe bez kabelu

Přímý přenos státu Iowa vs Louisiana Monroe

Getty

Fotbalový tým Iowa State Cyclones bude v sobotu hostit UL Monroe Warhawks na stadionu Jack Trice.Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

sledovat tenis espn

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. FuboTV má také tato hra je k dispozici ve 4K (na kompatibilních zařízeních).Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Iowa State vs UL Monroe na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizíFox Sports 1 je součástí balení Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.velikost tenisové rakety podle věku

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Iowa State vs UL Monroe na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně Fox Sports 1.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Iowa State vs UL Monroe na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

kouzelníci z Waverly online zdarma

Náhled státu Louisiana Monroe vs. Iowa

Cyklóny zahájily sezónu rozdělením dvojice kousačů nehtů doma. Ve svém otvíráku ořízli severní Iowu Panthers 29-26 v prodloužení a poté padli na Iowa Hawkeyes 18-17.

Stát Iowa přerostl Iowu 418-313, ale ztratil pár mumlání a, když zbývaly dvě minuty, obrátil míč na pády na 39 yardové lajně Hawkeyes. Iowa míč neproměnil.

Jsme si velmi blízcí, protože jsme ve hře třikrát trestali. Pohybujeme míčem nahoru a dolů po fotbalovém hřišti, řekl hlavní trenér státu Iowa Matt Campbell 247Sporty . Střílí se nám do nohy někde podél čáry, která nás omezuje. Vraťte se zpět k první hře, i tam jsme míč třikrát potrestali. Pohybujeme míčem nahoru a dolů po hřišti, opět přes 400 yardů urážky. Je to detail a disciplína, že se nemůžeme dál střelit do nohy.

V pondělí Campbell pochválil staršího rozehrávače ULM Caleba Evanse, který ve dvou zápasech odehrál 42 ze 63 za 424, trojici přistání a zachycení a přidal 54 yardů a pár skóre na zemi.

Řekl bych, že až do tohoto bodu, pravděpodobně nejatletičtější tým, který jsme hráli na začátku této sezóny, řekl Campbell o Warhawks, podle 247Sporty . Zkušený rozehrávač, který má na svém kontě mnoho velkých vítězství, který je starší, atletický, může hrát na všech úrovních a na ofenzivní straně míče má skvělé tvůrce hry a vy jste to viděli na jejich prvních dvou hry v této sezóně. Defenzivně, opravdu agresivní, druh hry na hraní, kouzelný typ obrany. Bude to tým, který rozhodně má veškerou atletiku a veškeré dovednosti, aby se zde skutečně ukázal a byl velkou výzvou pro náš fotbalový program.

jaké jsou nejlepší tenisové boty?

Warhawks zahájili svou kampaň 31-9 bušením Grambling Tigers a poté málem naštvali floridské státní seminoly, když naposledy.

ULM druhák kicker Jacob Meeks trefil branku na 24 yardů, aby vyrovnal na 38: 1: 3 zbývající v regulaci. Týmy poté vyměnily touchdowny v první přesilovce, ale Meeks minul bod navíc, čímž Seminoles vyhrál.

Nakonec opravdu odehráli ještě jednu hru než my, řekl hlavní trenér ULM Matt Viator Associated Press . Řekl jsem hráčům, že cílem je bojovat, dostat se do druhé poloviny a čtvrté čtvrtiny a mít šanci vyhrát zápas, což se nám podařilo. Právě jsme došli o bod méně.


Populární Problémy

Jak se zbavit křečí v prstech na nohou. Křeče v prstech vás mohou probudit uprostřed noci a způsobit nepříjemnosti po celý den. Křeče na nohou můžete dostat z různých důvodů, od dehydratace po těhotenství. Pokud vám křeče v prstech vydrží ...

Zhruba polovina všech účastníků raketových sportů zažívá tenisový loket. Přijďte se seznámit s příznaky tenisového lokte, abyste zjistili, zda jste jedním z nich.

Speciální den pro učitele: Judy Murray a Gloria Connors - pilíře pro Andyho a Jimmyho

Ve čtvrtek večer se koná speciální sváteční akce „Hlas“. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

9. sezóna seriálu 'Counting On' se vysílá v síti TLC. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.