Jak sledovat kouzelné hry online bez kabelu 2019

GettyPoté, co v loňském roce překvapili mnohé s play-off, vstoupili Orlando Magic do sezóny 2019-20 jako legitimní uchazeči na východě.

Magické hry se letos budou odehrávat buď na Fox Sports Florida (místně vysílané pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi), NBA TV (celostátně vysílané), ESPN (celostátně vysílané), TNT (národní) nebo ABC (celostátně vysílané).staré tenisové rakety stojí za cokoliv

Pokud nemáte kabel, můžete hry Magic sledovat naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících streamovaných živých televizních přenosů bez kabelu služby:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Magické kanály v ceně : Fox Sports Florida (vybrané trhy), ESPN, TNT, ABC (vybrané trhy)

Cena : 44,99 $ za měsícFox Sports Florida, ESPN, TNT a ABC patří mezi Více než 60 živých televizních kanálů s Hulu With Live TV . NBA TV není zahrnuta, ale tyto hry budou také vysílány na Fox Sports Florida, takže Hulu je nejlevnější možností pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi sledovat každou televizní hru Magic online bez kabelu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her Magic na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.Pokud ABC ve vaší oblasti není zahrnuto, jsou tyto hry také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Magické kanály v ceně : Fox Sports Florida (vybrané trhy), NBA TV, TNT

Cena : 54,99 $ za měsíc

Fox Sports Florida, NBA TV a TNT jsou součástí Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ESPN a ABC nejsou zahrnuty, ale většina her ESPN bude také na Fox Sports Florida a hry ABC lze sledovat zdarma bez kabelu na digitálních platformách ESPN, takže FuboTV zůstává fantastickou volbou pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi.

bekhendové podání badmintonu

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos her Magic na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hry ABC jsou také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Hry mimo trh: Amazon NBA League Pass

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Stojí 28,99 $ měsíčně nebo 199,00 $ za celou sezónu, ale mezi 22. říjnem a 29. říjnem můžete získat bezplatnou zkušební verzi.

Můžeš zaregistrujte se zde Amazon Prime a kanál NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos všech her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick , Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje několik různých cenových možností. Nabízejí průkaz pro jeden tým (17,99 $ měsíčně nebo 119,99 $ za sezónu), průkaz pro celý tým (28,99 $ měsíčně nebo 199,99 $ pro sezónu) nebo průkaz pro celý tým bez komerčního využití (39,99 $ měsíčně nebo 249,99 $ za sezóna).

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Náhled na sezónu Orlando Magic 2019

Poté, co Magic obsadil sedmé místo Východní konference v play-off se skóre 42-40 v letech 2018-19, Magic stál z větší části přes offseason, znovu podepsal první All-Star centrum Nikola Vučević, záložní centrum Khem Birch a křídlo pro skórování na lavičce Terrence Ross ve volné agentuře.

Aby podpořil svůj mladistvý soupisku, vyšel také Orlando a podepsal dvojici dlouhých ozbrojených obránců v útočníkovi Al-Farouq Aminu a Michael Carter-Williams.

Devětadvacetiletý Aminu vstupující do své 10. sezóny měl v loňském roce průměrně 9,4 bodu a 7,5 doskoku na zápas pro Portland Trail Blazers, přičemž z hloubky střílel 34,3%.

přímý přenos rose bowl průvod

Díky mladým hráčům, jako jsou útočníci Aaron Gordon a Jonathan Isaac a centr Mo Bamba, měla Magic už před přidáním Aminu spoustu délky na předním počtu.

Děláme zde spoustu skvělých věcí v defenzivě, a tam budete většinu času vyhrávat nebo prohrávat hry, řekl Aminu pět zápasů do Orlandova předsezónního plánu, podle oficiální webové stránky týmu . Ofenzivně to někdy přijde a odejde, ale máme dlouhou a hbitou obranu. Stále se učíme všechna naše místa, ale zatím to byla pěkná předsezóna a budeme i nadále makat a zlepšovat se.

Dodal: Je to v první řadě skvělá skupina kluků, kteří se snadno přizpůsobili. Všichni byli velmi nápomocní od shora dolů, od trenérů po hráče, jen mi pomáhali aklimatizovat se a zvyknout si na každou maličkost. Myslím, že si spolu pěkně začínáme jelit a všechno mi to přijde.

The Magic získala v únoru 2019 celkový výběr Markelle Fultz z roku 2017 Markelle Fultz v obchodě s Philadelphií 76ers, ačkoli nehrál za Orlando, protože se zotavil ze zranění ramene, které utrpěl měsíce před dohodou.

V první přípravné hře Orlanda, 5. října, bodový strážce sestoupil z lavičky, aby během 17 minut získal 6 bodů a 4 asistence. Od listopadu 2018 nehrál.

Po jeho první akci po 10 měsících se reportér zeptal Fultze, co to znamená znovu hrát basketbal.

Bylo to obrovské, řekl Fultz Orlando Sentinel . Bylo to opravdu jen požehnání. Chválím toho muže nahoře, Bože. To je vše, co mohu říci. Bylo to poprvé, co jsem tam byl po dlouhé době, a jsem rád, že jsem mohl vystoupit na podlahu a soutěžit.

Dodal: Odvedli skvělou práci, když mě podporovali, a to je podle mě ta největší věc. Mám pocit, že mi všichni spoluhráči stojí zády.


Populární Problémy

Jak se zbavit ochablých zbraní. Jste si vědomi svých ochablých paží? Pokud tato obava zasahuje do vašeho oblečení a aktivit, možná je načase udělat pozitivní změnu a zapracovat na zpevnění těchto zbraní a ...

Jak se přestěhovat do Francie. Francie je krásná země plná historie, kultury a vzrušení. Mnoho lidí chce emigrovat do Francie, ať už jde o krátkodobé přemístění nebo o trvalé stěhování. S několika jednoduchými a praktickými kroky ...

Talentovaná ukrajinská teenagerka Marta Kostyuk se bude snažit zvrátit velké rozrušení, když v prvním kole US Open 2021 nastoupí na 17. pozici Maria Sakkari.

Líbání partnerovi na krk může být roztomilým způsobem, jak ukázat svou náklonnost, nebo to může být sexy tah, který iniciuje předehru a vede k něčemu víc. Svého partnera můžete políbit na krku na různých místech a dokonce si to můžete splést s ...