Jak se dívat na 2. sérii, epizoda 8 „Maskovaný zpěvák“, onlineLiška Takto můžete sledovat 2. sérii seriálu „The Masked Singer“ online bez kabelu.Maskovaný zpěvák 8. epizoda 2. série má premiéru dnes večer v 8/7c na Foxu. The synopse k dnešní epizodě čte, vystupuje pět celebrit; Triumph the Insult Comic Dog host porotců. Flower, Tree, Fox, Ladybug a Rottweiler budou dnes večer bojovat s nadějí, že nebudou odhaleni, takže příští týden vystoupí čtyři soutěžící.ortéza pro úpravu loktů

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

Fox (live na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizíjak dlouho nosit tenisovou loketní ortézu

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje Fox (na většině trhů živě).jaká velikost tenisové rakety pro 7 let

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox (žijící na vybraných trzích).

at & t aplikace v roce

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Květina, strom, liška, beruška a rotvajler hrají dnes večer

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Užijte si úplně novou epizodu #TheMaskedSinger, TONIGHT v 8/7c na FOX.

Příspěvek sdílený uživatelem Maskovaný zpěvák (@maskedsingerfox) 13. listopadu 2019 v 8:00 PST

S pěti z devíti zbývajících soutěžících, kteří dnes večer vystupují, by se fanoušci mohli divit, jaké stopy již byly poskytnuty a jaké jsou nejlepší odhady pro celebrity pod maskami. Přečtěte si o krátkém shrnutí hádání a indicií na Flower, Tree, Fox, Ladybug a Rottweiler.

  • Květ: Clues for Flower zahrnuje doktorát z Temple University, stejně jako skutečnost, že vyniká v různých oblastech (s důrazem na vaření) a vždy nosí rtěnku a make -up. Často používá fráze vize lásky a co s tím má láska společného, ​​což jsou názvy písní Mariah Carey a Tiny Turnerové. Mezi oblíbené dohady patří Mariah Carey a Patti LaBelle.
  • Strom: Clues for Tree obsahují větu, miluji dolled dol ... ale když sezóna skončí, není mi to k ničemu a skutečnost, že chce, aby na mě lidé mysleli více než jednou za rok. Tree naznačila spojení s pečením na začátku této sezóny a brzy řekla, že má několik vynikajících výkonů. Mezi odhady patří Anna Gasteyer a Rachael Ray.
  • Liška: Stopy pro Fox odhalují, že celebrita pod maskou vykouzlila detaily kostýmu zvířete. Dříve zmínil, že ne vždy zapadá, že byl v minulosti šikanován a že se nyní konečně cítí sebevědomě, když vystupuje za maskou. Mezi předchozí odhady patří AJ McLean, Ne-Yo a Jamie Foxx od The Backstreet Boys.
  • Slunéčko sedmitečné: Beruška je známá svým minulým dramatem s rodinou; také řekla, že mě královny světa naučily být dámou. Odkaz na Rodinná msta a skutečnost, že v minulosti získala cenu za nejlepšího hostitele, diváky hádá, že pod maskou je buď Paris Jackson nebo Lindsay Lohan.
  • Rotvajler: Předchozí stopy pro Rottweiler obsahovaly slova Friday Night Lights, náznak, že jsem úplný perfekcionista, a udělám si ocas, abych si získal vaši štěněcí lásku, a skutečnost, že jeho kariéra začala líčením a hudebním divadlem. Poznamenal také, že členové Boyz II Men byli někteří z jeho idolů, které rostly. Mezi odhady patří Kevin Jonas a Brian Littrell.


Nalaďte si středeční noci o 20:00, abyste zachytili nejnovější epizodu Maskovaný zpěvák na Foxu. Mezitím se podívejte na profil tohoto autora, kde najdete další zábavné zprávy a televizní zpravodajství.


Populární Problémy

Roger Federer přežil svůj první velký test na Roland Garros 2021, když porazil starého nepřítele Marina Cilice ve čtyřech napjatých setech. Švýcar se ve třetím kole utká s Dominikem Koepferem.

Jak provést Wudu. Tento článek wikiHow vás provede procesem provádění wudu. Před modlitbou salaha je vyžadováno wudu. Kroky musí být dokončeny v uvedeném pořadí níže a musí být provedeny bez dlouhých přestávek mezi ...

Jak se zbavit bolesti cvičením. Specifické formy cvičení mohou pomoci snížit úroveň chronické bolesti dolní části zad (LBP), bolesti fibromyalgie, bolesti krku, ramen a loktů. Roste také důkaz, že osteoartróza, revmatoidní ...

„Tiger Woods: America's Son“, nový dokument ESPN, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak můžete film sledovat online.

Jak cvičit se zlomenou nohou. Zlomená noha se může cítit jako oslabující zranění. V závislosti na typu, závažnosti a umístění přestávky se můžete dívat na týdny až měsíce v sádře nebo imobilizující botě. Nicméně,...

Utah a Texas se v úterý večer utkají v Alamo Bowl. Zde je návod, jak sledovat hru, pokud nemáte kabel.