Jak sledovat hru Memphis Express vs Birmingham Iron AAF onlineGetty Christian Hackenberg začne pro Memphis Express.

Birmingham Iron bude v neděli hostit Memphis Express na Legion Field, kde bude každý tým zahajovat debut Aliance amerického fotbalu.

Začátek hry je naplánován na 16:00. ET a budou vysílány na CBS Sports Network, ale pokud nemáte kabel, můžete stále sledovat živý přenos hry na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení pomocí kterékoli z následujících možností:

Digitální platformy AAF

Všechny hry AAF můžete sledovat na počítači přes AAF.com, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Alliance of American Football.

FuboTV

jak nasadit loketní ortézu

Můžete sledovat živý přenos CBS Sports Network a celkem 75 kanálů prostřednictvím hlavního balíčku FuboTV, který je do značné míry přizpůsoben sportu. Kromě toho jsou zahrnuty také CBS, NFL Network a TNT, které budou vysílat ostatní hry AAF.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru až tři dny po vysílá, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network, CBS a TNT.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Preview Memphis vs Birmingham

V pátek hlavní trenér Memphis Express Mike Singletary pojmenoval Christian Hackenberg jako startéra týmu pod středem.

New York Jets si ve druhém kole draftu NFL 2016 vybral bývalého zadáka Penn State. Po dvou letech v New Yorku byl Hackenberg vyměněn k Oakland Raiders, kteří se ho vzdali o tři týdny později.

V offseason 2018, on podepsal s Philadelphia Eagles, který ho vzdal před prvním týdnem sezóny. Poté strávil měsíc v tréninkovém týmu Cincinnati Bengals, než se zúčastnil tábora quarterbacků Aliance amerického fotbalu.

Express ho draftoval ve druhém kole.

Nemělo smysl to dělat jen proto, abych řekl: „Hej, jsem na soupisce NFL, ale sedím tam a sleduji trénink“, řekl Hackenberg o svém rozhodnutí vstoupit do osmičlenné ligy. Patriot-News .

Tam, kde jsem byl ve své kariéře, musím jít hrát. Tak jsme sem přišli.

Expresní ofenzivní koordinátor David Lee - který sloužil jako trenér quarterbacků u pěti týmů NFL - věří, že s Hackenbergem identifikovali chybu v mechanice quarterbacka a provedli úpravy, které by měly pomoci jeho přesnosti při postupu vpřed.

Christian měl prodloužené zpětné uvolnění a otočil míč ven, řekl Lee ve videu pro Patriot-News . Psychicky na něm není nic špatného. Jen mechanická vada. Když se to pokusil dostat zpět sem, nemohl to dostat do uvolňovací polohy a ztratil by to. I na krátké přihrávky. Na krátké přihrávky to bylo vážnější než na hluboké. Může to přijít a vyletět, dokud to přijde, ale když to bude dlouhé a vyletí to, bude to příliš dlouhé na to, dostat se zpět do polohy házení, kde se věci mohou pokazit.

Hackenberg řekl listu: Nemyslím si, že jsem někdy hodil fotbal tak dobře. Nikdy. Přál bych si, abych to měl před pěti lety. Ale dobrá zpráva je, že mi je 23, nejsem si jistý, že bych to mohl udělat, a udělal jsem to. Teď je to jen o tom jít ven a hrát si.

The Iron obsahuje několik bývalých hráčů Alabama Crimson Tide, včetně běžícího zpět Trenta Richardsona-ofenzivního hráče roku SEC 2011, který odehrál tři sezóny v NFL-a quarterbacka Blakea Simse, který podpoří bývalého excelentního Texas A & M-Commerce Luise Pereze .

Tým trénuje Tim Lewis, který sloužil jako asistent trenéra u šesti týmů NFL.

Doufám, že se [fanoušci] připojí k nám, řekl Lewis podle AAF.com . Předvedeme skvělou show. Ukážeme jim, jak vypadá „Birminghamská železná cesta“, a doufejme, že nás mohou povzbudit k vítězství.


Populární Problémy

Jak zacházet s poraněním manžety rotátoru. Pokud dojde k poranění jednoho nebo více svalů nebo šlach ve vašich rotátorových manžetách, může pro vás být bolestivé hýbat paží. Protože tato bolest může vážně ovlivnit kvalitu vašeho života, je důležité ...

Pokud jste připraveni ukázat světu, že jste plnohodnotným dospělým, zkuste začít s aktualizací šatníku. Několik jednoduchých změn ve vašem stylu může znamenat dlouhou cestu k tomu, že budete vypadat jako zralý a schopný jedinec. Možná zjistíte, že lidé jsou ...

Lexingtonská šampionka Jennifer Bradyová vítězí v Citi Open Jessice Pegula v 1. a 2. kole Western & Southern Open. Půjde o první vzájemný souboj mezi těmito dvěma Američany.

Bob Hewitt si odsedí šest let ve vězení za počty znásilnění a sexuálních útoků.

Kytara bude vydražena za účelem získání finančních prostředků pro postižené AIDS.