Jak sledovat muže v kiltech online bez kabelu

Clanlands natáčí na Loch Awe se Samem Heughanem a Grahamem McTavishem.

Starz Clanlands natáčí na Loch Awe se Samem Heughanem a Grahamem McTavishem.

Na pomoc příliv fanouškům během Droughtlander, dva Outlander hvězdy berou diváky na dobrodružnou smršť kolem Skotska Muži v Kiltech , která má premiéru v neděli 14. února ve 20 hodin. ET/PT na Starz.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Starz, podívejte se, jak se dívat Muži v Kiltech streamování online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Starz Channel Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Starz naživo a na vyžádání na kanálu Prime Starz . Amazon Prime i Starz Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Starz na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Starz, můžeš se dívat Muži v Kiltech živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos Starz a Více než 140 dalších televizních kanálů prostřednictvím balíčku „Premier“ AT&T TV. Kromě toho jsou zahrnuty také HBO Max, Cinemax, Showtime a NBA League Pass a bezplatná zkušební verze na 14 dní:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Muži v Kiltech živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


FuboTV

Starz je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Balíček hlavního kanálu i doplněk Starz lze zahrnout do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Muži v Kiltech živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sling TV

Starz je k dispozici jako samostatný balíček prostřednictvím Sling TV, což znamená, že se můžete zaregistrovat do Starz bez ohledu na to, zda se přihlásíte také k jednomu z hlavních balíčků Sling Orange nebo Sling Blue. Prostřednictvím Slingu můžete Starz získat celkem za 9 $ měsíčně:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Muži v Kiltech živě nebo na vyžádání v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .


Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Starz je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu a doplňku Starz:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Muži v Kiltech živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „Muži v kiltech“Hrát si

Muži v kiltech | Oficiální upoutávka | STARZ Připravte se na největší roadtrip, jaký jste kdy vyzkoušeli, bez kalhot. Men in Kilts: Roadtrip se Samem a Grahamem má premiéru na Valentýna na STARZ. #MenInKilts #STARZ Přihlaste se k odběru kanálu YouTube STARZ: bit.ly/1kalhP0 Like Men in Kilts na Facebooku: starz.tv/YTMenInKiltsFB Sledujte muže v Kilts na Twitteru: starz.tv/YTMenInKiltsTW Sledujte muže v Kilts na Instagramu:… 2021-01-08T18: 43: 40Z

Připravte se na epickou zábavu na skotském venkově, Outlander fanoušci. Men in Kilts: Roadtrip with Sam and Graham vezme diváky zábavným cestovatelským cestopisem po Skotsku pod vedením Outlander hvězdy Sam Heughan a Graham McTavish, podle tiskové zprávy Starz.

cvičit tenis sám

Pokračuje to, ti dva se znovu spojí v epické dobrodružství, prozkoumají své dědictví a setkají se s neuvěřitelnou sbírkou lidí, kteří skutečně předvedou, co to znamená být skotský. Půlhodinová série s osmi epizodami nabízí jedinečný pohled dvojice na vše od skotských klanů a bitvy u Cullodenu až po ochutnávku whisky a lidový tanec, přičemž v čele stojí vtipné škádlení Sama a Grahama a hijinky. Ať už visí na okraji útesu, hádají se stádo divokých ovcí nebo objevují skutečný odkaz svých postav Outlandera, oba muži se ponoří hlavou do každého zážitku.

Před premiérou, řekl Heughan Rozhodující že chtěl udělat show, protože to bylo tak odlišné, než jak ho obvykle vidí fanoušci.

Myslím, že zaprvé to byla zábava dělat něco trochu jiného. Evidentně jsem rád pracoval Outlander … Highlanders a kultura show byla pro mě rozhodně lákadlem. Myslím, že pro spoustu fanoušků milují Skotsko, řekl Heughan. Takže já a Graham, víte, rozhodli jsme se udělat televizní pořad, abychom to prozkoumali dál.

Obě hvězdy také uvedly, že jedním z nejlépe střežených tajemství Skotska je jeho neuvěřitelné surfování, kterého se účastnili, přestože McTavish na tom byl hrozně.

Myslím, že lidé opravdu nemyslí na to, že by Skotsko bylo cílem surfování. Ale voda je nádherná. Pláže jsou neuvěřitelné. Vypadají, jako by byli v Thajsku, máme palmy! řekl Heughan a dodal: Jen je trochu zima. Ale žraloci tam nejsou. Takže si myslím, že je to vítězství všude kolem.

Jo, surfování bylo opravdu skvělé, řekl McTavish. Vlastně jsem překvapený, jak moc jsem si to užil. I když jsem na tom byl hrozně.

Premiérový díl se jmenuje Good & Drink a diváci se mohou těšit na to, jak Heughan a McTavish prozkoumají, co je potřeba k výrobě nejlepší whisky na světě a k vaření jídel „pouze ve Skotsku“, jako je Haggis.

Ve druhé epizodě nazvané Scottish Sports a odvysílání v neděli 21. února Sam a Graham prozkoumají klasický i moderní skotský sport, když se pustí do všeho, od zvedání kamenů a házení kladiva Highland Games Hammer po golf na uctívaném St. Andrews a oblékání na hodinu rugby na stadionu Murrayfield.

Muži v Kiltech vysílá v neděli ve 20 hodin ET/PT na Starz.


Populární Problémy

Jak odstranit chromování. Chromování je proces, při kterém se tenká vrstva chromu nanáší na kovový povrch galvanickým pokovováním (obvykle na vrstvu niklu). Ultra lesklé výsledky jsou dekorativní, korozní a ...

Martina Hingis a Leander Paes Melbourne 1. února (IANS) Indická tenisová hvězda Leander Paes a jeho švýcarská partnerka Martina Hingisová porazili francouzský Kanad.

Baylor vypadá, že se odrazí od těžké ztráty z minulého týdne, když v sobotu hostí Texas. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

UFC 239 se považuje za jednu z nejlepších karet roku. Zde je návod, jak koupit PPV a sledovat jej na televizi, telefonu, počítači, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení.

Martina Navrátilová s Julií Lemagovou Martina Navratilova si vzala svého dlouholetého partnera ulie Lemigova na soukromém obřadu na horkém poloostrově.

Všichni jsme to zažili v jednom bodě - obávané chvění fotoaparátu. Když ten skvělý záběr, který jste pořídili, byl zničen malým otřesem a místo ostré fotky jste dostali rozmazaný obraz. Ačkoli je to opravdu nepříjemné, existuje spousta řešení! ...