Jak se dívat na NCAA Wrestling Championships onlineGetty Penn State Nittany Lions usilují o své druhé národní mistrovství v řadě pod trenérem Caelem Sandersonem.

Mistrovství wrestlingu NCAA divize I 2019 se uskuteční v PPG Paints Arena v Pittsburghu v Pensylvánii od 21. do 23. března.Pokrytí národních šampionátů bude v televizi na ESPNU (čtvrtek v poledne ET, pátek v 11:00 ET, sobota v 11:00 ET) a ESPN (čtvrtek v 19:00 ET, pátek ve 20:00 ET, sobota v 19:00 ET). Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat ESPN a ESPNU na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují ESPN, zatímco tři horní svazky mají ESPNU.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos národních šampionátů na počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPNU.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos národních šampionátů na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.výsledky stolního tenisu v Moskvě

Sling TV

rick and morty sezóna 4 epizoda 4 zdarma

ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange, zatímco ESPNU je v doplňku Sports Extra.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos národních šampionátů na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Platformy ESPN

Kromě toho můžete na svém počítači sledovat živý přenos jednotlivých rohoží přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN. Tyto streamy, které se liší od televizního vysílání, jsou na ESPN3, což znamená, že je můžete sledovat, pokud se přihlásíte pomocí zúčastněného poskytovatele internetových služeb.

Vysílání ESPN a ESPNU můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN, ale abyste se mohli dívat tímto způsobem, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli. Pokud to nemáte, můžete se přesto zaregistrovat k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů PlayStation Vue, Hulu nebo Sling TV přihlásit a sledovat na digitálních platformách ESPN.

h2> 2019 NCAA Wrestling National Championships Preview

Penn State Nittany Lions to všechno vyhrál před rokem. Šampióni Big Ten 2019 mají v letošním turnaji tři semena č. 1, nejvíce ze všech škol: Bo Nickal se 197 libry, Mark Hall ve 174 a Jason Nolf ve 157.

Nickal, senior, je trojnásobný All-American, trojnásobný národní finalista a dvojnásobný národní šampion, ačkoli to vše bylo dosaženo jako 184-pounder. Je 25-0 při 197 librách.

Pokud máte štěstí, můžete se v národním turnaji utkat pouze čtyřikrát. Toto bude moje počtvrté, a to je vše, řekl Nickal podle Center Daily Times . Chci z toho jen vytěžit maximum a bez ohledu na to, zda jsem (už) zápasil s kluky, nebo ne, doufám, že tam budu moci jít a soustředit se na to, abych ze sebe vydal 100 procent svého úsilí a prostě si to užil, protože na na konci dne, to je vše, co mohu od sebe chtít.

Hall to všechno vyhrál jako nováček a pak před rokem prohrál ve finále. Letošnímu juniorovi je 26: 0, což zahrnuje vítězství nad Zahidem Valencií z Arizonského státu, který jej porazil v loňském mistrovském zápase.

Cítím, že právě teď zápasím o to nejlepší ze své kariéry, řekl Hall, podle Center Daily Times. Cítím se jako v těchto posledních pár zápasech, událostech, přinesl jsem svůj nejlepší zápas. Takže jsem nadšený, že v tom pokračuji.

Nolf, senior, je trojnásobný All-American a dvakrát bránící národní šampion. Ve své kariéře má 59 pinů, což je školní rekord.

Oklahoma State Cowboys jsou jedinou další školou s několika semeny č. 1: nováček Daton Fix (31-1), 133 liber a senior Derek White (28-1), těžká váha.

Zápas v turnaji NCAA je něco, o čem jsem snil, řekl Fix podle Oklahoman . Půjdu tam a dám do toho všechno. Vyhrajte národní titul. Pokaždé, když stoupnu na podložku, je mým cílem zvednout ruku.

Cowboys odcházejí ze sedmého titulu Big 12 v řadě.

To byl další odrazový můstek. Jeden bližší státním příslušníkům, semeno Preston Weigel (11-0) o hmotnosti 197 liber č. 3, o titulu Big 12 podle The Oklahoman. To je zábava. Máme dobrý tým a jsem hrdý, že mohu být jeho součástí.

jak koupit tenisky

Velká show je na řadě. Myslím, že jsme to zkusili. Předvádíme správné výkony, ve finále máme pár kluků a můžeme to vyhrát.


Populární Problémy

Grindcore vokály jsou běžným typem hrdelního zpěvu/ječení v extrémní metalové hudbě, jako je Grindcore (samozřejmě), Deathcore, Hardcore a Death Metal. Průkopníkem a razitelem britské metalové kapely, Napalm Death, je vokál Grindcore ...

Alex Corretja věří, že Novak Djokovič je dobře vybaven na to, aby překonal své olympijské zklamání a reagoval důrazně na US Open tento měsíc.

Sprchové žlaby se mohou ucpat minerály z tvrdé vody, vlasů a mýdla. Vlasy jsou většinou viníkem způsobujícím ucpání a snadno je odstraníte vytažením rukama. Pokud to nepomůže, zkuste použít ...

Jak zmenšit silikonový náramek. Silikonové náramky jsou zábavným způsobem, jak podpořit věc, předvést svá oblíbená loga nebo jen dodat svému vzhledu barevný nádech. Často jsou vyráběny sériově a mají pouze několik velikostí. Pokud máte menší ...

Pilates je typ fitness systému, který se skládá z pohybových cvičení, která jsou navržena tak, aby zpevnila tělo, posílila svaly, zvýšila flexibilitu a hbitost, zlepšila držení těla a zvýšila koncentraci. Pohyby vyžadují ...

Dominic Thiem minulý týden roztočil hlavu tím, že zveřejnil obrázek Lili Paul-Roncalli na svých „příbězích“ na Instagramu a nadpisoval jej emoji srdce. Světová č.