Jak se dívat na Princeton vs Yale Basketball online bez kabeluGetty Jordan Bruner z Yale Bulldogs.

Yale vypadá, že bude pokračovat v sérii nadvlády nad Princetonem, když se v sobotu v amfiteátru Johna J. Lee objeví nepřátelé Ivy League.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení 19:00 ET) nebude v televizi, ale kdokoli v USA může sledovat Princeton vs Yale naživo na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 vysokoškolských basketbalových her (včetně většiny her Ivy League), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Princeton vs Yale naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletem, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastem, PlayStation 4, Xboxem Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Princeton vs Yale

Díky velké výhře 76-73 nad Pennem v pátek večer se Yale dostal na přední místo, aby si zajistil přední místo v tabulce Ivy League, ale nebylo to snadné.

Bulldogs si zajistili místo v konferenčním turnaji čtyř týmů po sezoně vymazáním 10bodového deficitu v posledních dvou minutách, čímž hru dohráli 13-0.

Dalo by se říci, že [naši kluci] chtěli vyhrát a oni věřili, že by mohli, řekl hlavní trenér James Jones pro Yale Daily News. Jalen Gabbidon byla všude. Průhyby. Chlapi potápějící se na zemi pro volné míče. Všechno co chceš. Museli jsme způsobit zmatek a udělali jsme ... Je těžké uvěřit všem bláznivým věcem, které se staly. Pokud si projdete tuto hru a uvidíte všechny věci, které jsme museli udělat, abychom byli úspěšní, není to zázrak.

Jones připsal obranné úsilí týmu po vítězství.

V poslední době jsme se trochu potýkali, a zejména v první polovině, a udělali jsme lepší práci, abychom měli energii a dokázali to, řekl Jones. Když začal druhý poločas, bylo vidět, že budeme lepším obranným týmem.

Imploze Penna byla dobrou zprávou pro Princeton, který má konferenční rekord 8-3, přestože je celkově jen 13-11. Tygři vyhráli tři z posledních čtyř, přičemž osamělá ztráta byla jednobodovým nezdarem proti Harvardu.

Poslední výhrou pro Princeton bylo dovádění 71-49 proti Brownovi, když zajel 19 bodů od Jaelina Llewellyna.

Když se tým naposledy setkal, nebyla to žádná soutěž, přičemž Yale zničil Princeton 88-64.

Jaké je to správné slovo? Řekl po zápase hlavní trenér Princetonu Mitch Henderson. Zničen? Špatně nás nakopali. Kredit patří Yale, tam je velký respekt. Dnes v noci jsme se opravdu pokořili.

Byli prostě tak pohodlní, dodal Henderson o zápase. Myslím, že hráli opravdu dobře. Udělali možná své první čtyři nebo pět střel a nehráli jsme dobře, ale bylo jich jen pět a pak to uteklo. V loňském roce nám bylo na turnaji Ivy League 13 a utekli jsme, ale neměli jsme žádné odpovědi.

Yale je domácím favoritem 8,5 bodu na zápas, s celkovým součtem 137 bodů. Celková částka přesáhla devět z posledních 10 her Yale v této sezóně. Yale usiluje o své šesté vítězství v řadě nad Princetonem.


Populární Problémy

Feliciano Lopez a Pierre-Hugues Herbert se ve středu setkají v prvním kole Generali Open v Kitzbühelu. Lopez vede Herberta 2-1 v head-to-head na turnaji ATP.

Váš průvodce streamováním „Třináctého roku“ online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Nike údajně odhalila oblečení Rafaela Nadala na Australian Open 2021, které má začít v únoru. Španěl příští rok nebude v Melbourne sportovat svůj podpis bez rukávů.

Je čas na Big Game 2020, protože soupeři Cal a Stanford v pátek obnovují své dlouholeté soupeření. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Video: Dvanáctiletý Rafael Nadal hraje tenis

San Jose State vypadá, že ve čtvrtek zakončí neporaženou sezónu proti Ball State v Arizona Bowl. Zde je návod, jak sledovat hru, pokud nemáte kabel.