Jak sledovat dokument HBO Roy Cohn online bez kabelu

HBO

HBO Dokument HBO Roy Cohn

Než byl Roy Cohn právníkem prezidenta Donalda Trumpa, byl hlavním poradcem během slyšení senátora Josepha McCarthyho v padesátých letech minulého století, zodpovědný za stíhání Juliusa a Ethel Rosenbergových za špionáž a špičkový politický fixátor. Tento nový dokument o něm má premiéru ve čtvrtek 18. června ve 21 hodin. ET/PT na HBO.Pokud nemáte kabel, postupujte takto Příběh Roye Cohna na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte HBO na Amazon PrimeJakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Příběh Roye Cohna buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplňku HBO:Bezplatná zkušební verze HuluJakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku HBO, můžete sledovat Příběh Roye Cohna žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


'Tyran. Zbabělec. Oběť. Náhled příběhu Roye CohnaHrát si

Tyran. Zbabělec. Victim: The Story of Roy Cohn | Oficiální upoutávka | HBO TYRAN. ZBABĚLEC. OBĚŤ. PŘÍBĚH ROY COHNE se neochvějně dívá na život a smrt nechvalně proslulého právníka Roye Cohna, který se poprvé proslavil trestním stíháním Julia a Ethel Rosenbergových v případu známém jako případ atomových špiónů. Režisérka Ivy Meeropol přináší jedinečnou perspektivu jako vnučka Julia… 2020-06-12T14: 55: 08Z

Tento nový dokument o Royu Cohnovi pochází od filmaře a spisovatele řeči Ivy Meeropol, která je vnučkou Julia a Ethel Rosenbergových. Podle tiskové zprávy HBO se film neochvějně dívá na život a smrt nechvalně proslulého právníka Roye Cohna, který se poprvé proslavil trestním stíháním Julia a Ethela Rosenberga v případu „atomových špiónů“.

Dokument čerpá z rozsáhlého, nově objeveného archivního materiálu, který představuje dosud nejzjevnější zkoumání Roye Cohna. Režisérka Ivy Meeropol přináší jedinečnou perspektivu jako vnučka Julia a Ethel Rosenbergových; poté, co strávila velkou část svého života, se cítila odpuzována a fascinována mužem, který stíhal její prarodiče, získal své přesvědčení u federálního soudu a poté trval na jejich popravách.

V rozhovoru pro září 2019 s Ženy a Hollywood „Řekl Meeropol o filmu, chci, aby lidé pochopili, proč je vztah Donalda Trumpa s Cohnem kriticky důležitý, a pomohlo divákům získat hlubší vhled do toho, jak Cohn pomohl Trumpovi nastavit cestu, která dnes odráží. Tento film je můj způsob, jak na diváky zapůsobit, že minulost je velmi přítomná, a my bychom byli moudří, abychom nezapomněli, jak jsme se sem dostali.

Film zachycuje Cohnův život od McCarthyho hlavního rádce až po vrchol jeho politické moci, když se stal miláčkem Reaganova Bílého domu, vzteklého aktivisty proti homosexualitě a politického mentora Donalda J. Trumpa, než se v roce 1986 setkal s jeho smrtí na AIDS. .

Film obsahuje audionahrávky diskusí mezi Cohnem a novinářem Peterem Manso, které sledují klíčová období Cohnova života, včetně jeho působení v Provincetownu, MA, kde byl o své sexualitě mnohem otevřenější než v jiných prostředích a kde sdílel dům s Manso a romanopisec, Norman Mailer.

Mezi další rozhovory patří John Waters, Cindy Adams, Alan Dershowitz, Nathan Lane a Tony Kushner, jejichž Pulitzerova cena a Tony-vítězná obnova Andělé v Americe představoval Lane jako Cohn. Lane nabízí pohled na to, jak zničující byl skutečný Roy Cohn a jak ovládal moc prostřednictvím invektiv a narážek.

Roy Cohn učinil své jméno stíháním a tlačí na popravu mých prarodičů Ethel a Julius Rosenberg, uvedl Meeropol ve svém prohlášení. O mnoho let později se stal právníkem, rádcem a blízkým přítelem Donalda Trumpa. Pokud byl někdy čas přemýšlet o tom, jak jsme se sem dostali, je to nyní. Jsem tak vděčný za příležitost sdílet film s publikem HBO.

Příběh Roye Cohna premiéra čtvrtek 18. června ve 21 hodin ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Řekněte slovo 'artritida' a většina lidí si myslí o artritidě běžné u starších mazlíčků, kde jsou klouby bolavé a zanícené v důsledku dlouhodobého opotřebení. Existují však i jiné typy artritidy, jako je polyartritida, u nichž ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Jazz vs Rockets Game 2 online bez kabelu.

Je matoucí přejít z běžného každodenního života se svým partnerem na náhlé pociťování nepřítomnosti, když stráví trest ve vězení. Můžete zažít ztrátu, smutek, hněv, smutek, frustraci, pocit viny nebo stud. Můžeš...

Dislokace kloubů může být pro kočky bolestivé a vážné zdravotní problémy. K dislokaci kloubu dochází, když je bod, ve kterém se setkají dvě nebo více kostí, narušen nebo poškozen. K tomu může dojít v jakémkoli kloubu, ale obvykle se to vyskytuje v nohou nebo ...

Hledáte živý přenos z boje Terence Crawford vs. Felix Diaz? Zde je kompletní přehled toho, jak se dívat, i když nemáte kabel.

Rozhodnutí Jannika Sinnera odhlásit se z olympijských her v Tokiu a pokračovat v turnaji ATP přineslo Italovi bohaté dividendy, když v neděli na Citi Open zvedl svůj třetí titul v kariéře.