Živý stream Browns vs Steelers: Jak se dívat online zdarmaGetty Baker Mayfield předává míč Kareem Huntovi z Cleveland Browns.Soupeření AFC North na titulní stránce břidlice NFL týdne 6, když Cleveland Browns v neděli cestuje do Pittsburghu, aby se utkal s Steelers v zápase, který má spoustu špatné krve.Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Browns vs Steelers online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Clevelandu a Pittsburghu

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSdámské tenisové rakety

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, Browns vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Clevelandu a PittsburghuMůžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Browns vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Clevelandu a Pittsburghu

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

servírování tenisových tipů

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Browns vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Clevelandu a Pittsburghu

body v tenise

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Browns vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Browns vs Steelers v přímém přenosu na aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

pravidla trávníkového tenisu

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Browns vs Steelers naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Browns vs Steelers

Cleveland Browns jsou poprvé od roku 1994 4: 1 a jejich souboj s Pittsburgh Steelers 4: 0 poslouží jako hlavní hra na měřicí tyč na začátku sezóny. Děj byl však méně o fotbale a více o obranném konci Browns Myles Garrett, který se poprvé setkal s Steelers, protože v minulé sezóně udeřil Masona Rudolfa přes hlavu helmou.

Nechvalně známý okamžik vyústil v vyloučení Garretta na šest her a pošramocenou pověst. Garrett však udělal vše pro to, aby změnil příběh kolem své sezóny, během pěti her nasbíral šest pytlů a přinutil trojici mumlat.

[Nebudeme] se obávat toho, co dělají, aby nás frustrovali nebo vyřadili z naší hry, řekl Garrett. Ale myslím si, že budou hrát čistou a férovou hru, a my uděláme to samé.

Je to podobná zpráva i na straně Steelers.

Jsou týmem 4: 1, řekl v úterý trenér Steelers Mike Tomlin. Snažíme se zůstat neporaženi. Nehledáme to nízko visící ovoce nebo příběh reality TV a tak dále. V roce 2020 je to velká hra.

Tomlin řekl, že neexistuje žádná zvláštní zpráva, kterou by kázal svému týmu, než uvidí Hnědé.

Opravdu neexistuje žádná zpráva, řekl. Moje každodenní existence předává tuto zprávu, kterou jste navrhli. Pokud jde o sázky, je na stole hodně odkazů.

informace o stolním tenise

Browns měl několik klíčových hráčů diskutabilní pro klíčové matchup, včetně quarterback Baker Mayfield a široké přijímače Odell Beckham Jr. a Jarvis Landry. Očekává se, že si zahrají všichni tři.

Bude to určující hra, řekl Garrett. To, jak se hraje zbytek sezony, bude pravděpodobně záviset na této hře kvůli tomu, jak důležité je hrát o to, kdo bude v divizi a kdo spadne.

Oceláři jsou 3,5bodovými favority zápasu, přičemž celkový počet bodů je 51 bodů.


Populární Problémy

Jak opravit škrábance na obuvi z umělé kůže. Boty z umělé kůže jsou levnou, dobře vypadající alternativou k obuvi z pravé kůže. Ačkoli jsou obvykle odolnější než jejich sourozenci na bázi zvířat, nejsou imunní vůči poškození a poškrábání nebo ...

Drezurní sport existuje tak dlouho, jak lidé jezdí na koních. Velmi jednoduše jde o umění vycvičit svého koně na plný potenciál. Dnes se vyvinul do jedné z nejvíce regimentovaných disciplín na koni ...

Víkendy jsou často dny odpočinku. Mnoho lidí má spoustu volného času. Stinná stránka věci se začíná nudit. Naštěstí pro vás existuje mnoho zajímavých věcí, které můžete udělat, abyste si víkend užili. Přemýšlejte mimo krabici ...

Váš průvodce streamováním „Cheetah Girls“ online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Kdo s největší pravděpodobností zpochybní dominanci Velké 3 v novém desetiletí?