Jak se dívat na RuPaul’s Drag Race Season 13 online bez kabelu

Obsazení RuPaula

VH1 Obsazení série RuPaul's Drag Race 13. série

S každým je oblíbená drag queen RuPaul’s Drag Race sezóna 13, která má premiéru v pátek 1. ledna ve 20 hodin. ET/PT na VH1.

Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat nové epizody RuPaul’s Drag Race streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos VH1 a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat RuPaul’s Drag Race žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos VH1 a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

pravidla pro badminton

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat RuPaul’s Drag Race živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos VH1 a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat RuPaul’s Drag Race živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Náhled „RuPaul's Drag Race“Hrát si

RuPaul’s Drag Race | Sezóna 13 První pohled RuPaul’s Drag Race | Sezóna 13 První pohled #VH1 #DragRace Nyní na YouTube TV: tv.youtube.com/welcome/ Více z RuPaul's Drag Race: Oficiální web: vh1.com/shows/rupauls-drag-race Sledujte RuPaul's Drag Race na Twitteru: twitter. com/rupaulsdragrace Sledujte RuPaul's Drag Race na Instagramu: instagram.com/rupaulsdragrace Sledujte RuPaul's Drag Race na TikTok: tiktok.com/@rupaulsdragrace Like RuPaul's Drag Race na Facebooku: facebook.com/rupaulsdragrace 2020-12-09T15: 31: 56Z

Pro 13. sezónu RuPaul’s Drag Race , hostitel RuPaul vytahuje všechny zastávky. Mezi porotce patří Cynthia Erivo, Nicole Byer, Loni Love, Ts Madison a Jamal Sims, se speciálními hosty Anne Hathaway, Scarlett Johansson, Valentina, Nina West a Heidi N Closet.

V této sezóně se představí také první soutěžící v transgender mužích a dojde k novému zvratu-poprvé v herně Drag Race „královny“ vstoupí do místnosti s Werk, aby objevily výbušné překvapení: že se musí okamžitě postavit proti sobě mainstage obhájit své místo v soutěži se šesti synchronizacemi rtů pro jejich životy.

Tisková zpráva VH1 o obsazení zní:

Denali (Chicago, IL)
Všichni vítají chicagskou ledovou královnu. S kariérou profesionálního krasobruslaře velká část jedinečného tažení Denali zahrnuje bruslení a akrobatické prvky. Denali je zvyklá soutěžit, ale nyní na olympiádě v Dragu je připravena prolomit ledy.

Elliott s 2 Ts (Las Vegas, NV)
Tančící královna známá svými kopy a rozchody, tato show show v Las Vegas je tu, aby vynikla z davu. Díky své estetice a pozadí 80. let jako profesionální tanečnice doufá, že Elliott roztančí kruhy kolem své soutěže.

bodování pro tenis

Gottmik (Los Angeles, Kalifornie)
Ahojky! Tato vizážistka celebrit je připravena vyhrát soutěž po jedné tváři. Gottmik je transman, který mění tvar drag, a je připraven ukázat nervózní persona d’arte.

Joey Jay (Phoenix, AZ)
Nepodceňujte tuto taneční sílu. Tato oslavovaná židovská princezna s bezkonkurenčními schopnostmi rhinestoningu je připravena klouzat a sbírat peníze až na vrchol.

Kahmora Hall (Chicago, IL)
Chicagská premiéra panenky Mackie Barbie je tady, aby definovala, co to znamená kapat v luxusu. Jako podstata pozlátka a půvabu Kahmora ví, jak otočit vzhled na přistávací dráze a podávat stylově.

Kandy Muse (New York, NY)
Tato „špatná a bougie“ dominikánská panenka z NYC je připravena vzít svou soutěž útokem. Poté, co se Kandy stala virální na sociálních médiích a vyhrála Brooklyn Drag Queen of the Year, je profesionálem v centru pozornosti a přináší celý balíček ke stolu.

LaLa Ri (Atlanta, GA)
LaLa Ri je tu, aby zabíjel. Tato bavička z Atlanty, která se narodila v Atlantě, je připravena přivést do soutěže svou směsici sexy, elegantních a drzých spolu se svou okouzlující a zábavnou osobností.

Olivia Lux (New York, NY)
Lux buď dnes večer dámou. Jako diva se zlatým srdcem může Olivia roztavit pokoj svým oslnivým úsměvem. Se svým starým hollywoodským stylem a zázemím v hudebním divadle je tento klavírista tady, aby zazářil až na vrchol.

jak změřit velikost přilnavosti tenisové rakety

Rosé (New York, NY)
Na křižovatce Wit Avenue a Fashion Blvd. najdete newyorskou královskou královnu Rosé. Jako členka dívčí skupiny Stephanie’s Child po boku Jana 12. sezóny je Rosé připravena zpívat a tancovat až do cíle.

Symone (Los Angeles, CA)
Ebenová kouzelnice dorazila! Jako první královna pocházející z Arkansasu přichází tato sebevědomá maloměstská venkovská dívka na RuPaul’s Drag Race připravená dát módu, tvář, osobnost a srdce.

Tamisha Iman (Atlanta, GA)
Tamisha Iman je jednou z nejzkušenějších v umělecké formě drag. Jako postava matky, která vytvořila svou vlastní dynastii, přichází Tamisha do soutěže s působivými dovednostmi šití a vyrábí všechny své vlastní jedinečné oděvy od nuly.

Tina Burner (New York, NY)
Od členství v chlapecké skupině až po fázi RuPaul’s Drag Race je Tina Burner vždy připravena předvést show. Tato královna kostýmních komedií a úřadující národní Miss Comedy Queen 2019 je NY legendou a je tady, aby vypálila dům.

Utica Queen (Minneapolis, MN)
Utica Queen je připravena kroutit se přímo ke koruně. Utica se identifikuje jako šílená, vlnitá nafukovací královna ramenních trubek a doufá, že vezme svět útokem svou vlastní formou praštěného, ​​pop-artového tažení.

RuPaul’s Drag Race sezóna 13 vysílá v pátek ve 20 hodin ET/PT na VH1.


Populární Problémy

Jak uspořádat párty pro zahřátí domácnosti. Kupujete si nový dům a chcete pozvat lidi, aby viděli a oslavili váš nový domov. Pokud je to váš první domov, možná jste nikdy předtím nepořádali párty pro zahřátí a možná si říkáte ...

Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní hru Patriots vs Bengals 15. týden naživo, pokud nemáte kabel.

Oblékání jako turista je snadné! Světlá havajská košile je klasického vzhledu, ale skvělé možnosti košile jsou také neonové potisky a suvenýrová trička. Pokud jde o kalhoty, rozhodně jděte k khaki šortkám nebo nákladním šortkám. Vklouzněte do dvojice bílé posádky ...

Proto Roger Federer inspiruje tolik tenisových fanoušků a dalších po celém světě.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy LA Galaxy vs Philadelphia Union na počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Jersey 4 Jersey, finanční sbírky COVID-19 New Jersey s Brucem Springsteenem a Jonem Bon Jovi.