Jak sledovat basketbal olympiády Slovinsko vs Francie v USA

Getty Slovinský Luka Doncic reaguje během mužského čtvrtfinálového basketbalového zápasu mezi Slovinskem a Německem na olympijských hrách v Tokiu 2020 v Saitama Super Arena v Saitamě 3. srpna 2021. (Foto ARIS MESSINIS / AFP) (Foto ARIS MESSINIS / AFP přes Getty Snímky)Francie se v semifinále olympijského basketbalového turnaje mužů utká s Lukou Doncicem a Slovinskem.

Ve Spojených státech bude hra (začátek: čtvrtek ráno v 7:00 ET/4:00 PT) vysílána na NBC Sports Network. Můžete také sledovat živý přenos (nebo opakování) hry přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream Slovinsko vs Francie online:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte Slovinsko vs Francie živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.
Sling TV

Živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s těmito kanály a můžete získat svůj první měsíc (který pokryje celou olympiádu) za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

jak hrát bezohledný raketbal

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte Slovinsko vs Francie živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

profesionálních tenistů, kteří začali pozdě

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kteréhokoli z nich můžete sledovat živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat libovolný balíček a libovolný doplněk. .

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledujte živě Slovinsko vs Francie v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte Slovinsko vs Francie naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

band it loketní opěrka

Náhled Slovinsko vs Francie

Slovinsko zatím v hrách neprohrálo a tým vstupuje do semifinále na postup, když porazil Německo 90: 70. Vedl opět Doncic, který zaznamenal 20 bodů, vytáhl osm doskoků a rozdal 11 asistencí.

Když máte Luku, je to snadné. Všechno je snadné, trenére Slovinska Řekl Aleksander Sekulic o superstar jeho týmu. Nechodí se sem předvádět. Přichází sem, aby v první řadě pomohl týmu. Přišel sem, aby se [bavil] na kurtu, aby se bavil s kluky na kurtu, a vy jste tady, abyste ho využívali co nejvíce, abyste používali jeho - řekněme - kouzlo.

Doncic také v poslední době prospíval, pokud jde o vyřazovací hry. Při letošní prohře 7 Dallas Mavericks s Los Angeles Clippers v play off získal 46 bodů a připsal si 14 asistencí a ve slovinské olympijské kvalifikaci zaznamenal triple-double (31 bodů, 11 doskoků a 13 asistencí). Litva. Má tendenci se objevovat ve velkých hrách a pravděpodobně se znovu objeví. Ze 17 mezinárodních her, kterých se Doncic zúčastnil, je Slovinsko 17: 0, takže Francie by měla hrát svou „A“ hru.

Na druhé straně se Francie dostala do semifinále tím, že porazila Itálii 84: 75. Rudy Gobert získal 22 bodů, což vedlo Francouzi, zatímco Evan Fournier přidal 21 v solidním úsilí.

Tuto hru jsem nemohl prohrát, francouzský kapitáne týmuŘekl Nicolas Batumpo hře. Tuto hru jsme nemohli prohrát.

Zde je pohled na soupisky pro obě země:

Francie: Centra: Rudy Gobert (Utah Jazz), Moustapha Fall (ASVEL), Vincent Poirier (Real Madrid) Útočníci: Guerschon Yabusele (ASVEL), Amath M'baye (Pinar Karsiyaka), Nicolas Batum (Los Angeles Clippers), Timothe Luwawu-Cabarrot (Brooklyn Nets) Stráže: Nando De Colo (Fenerbahce), Evan Fournier (Boston Celtics), Andrew Albicy (Gran Canaria), Thomas Heurtel (ASVEL) a Frank Ntilikina (New York Knicks)

Slovinsko: Luka Rupnik, Point Guard, Aleksej Nikolic, Guard, Klemen Prepelic, Guard, Edo Muric, Forward, Mike Tobey, Center, Jaka, Blazic, Shooting Guard, Gregor Hrovat, Small Forward, Ziga Dimec, Center, Zoran Dragic, Forward, Vlatko Cancar, malý útočník, Jakob Cebasek, Guard/Forward, Luka Doncic, Guard


Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat novou sérii HBO Perry Mason online.

Andrea Petkovic porazila Saru Erraniovou a Simona Halepová překonala Světlanu Kuzněcovovou, aby se na French Open 2014 dostala do semifinále.

Marketa Vondrousová nastoupí proti Lauře Siegemundové ve svém prvním zápase na Western & Southern Open 2020. Současná forma favorizuje Siegemundu a nebude překvapením, když dvaatřicetiletý hráč porazí desáté nasazené.

Chelsea nastoupí ve středu do přípravného klubu RB Salzburg. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste ve Spojených státech.

Vykastrovat vaši fenku nebo fenu je společensky odpovědné. Odstranění jejího lůna znamená, že nemůže dostat infekci dělohy (pyometra), a pokud kastrace proběhne před její druhou sezónou, má ochranný účinek proti ...