Jak se dívat na Jižní Karolínu vs Fotbal ve Východní Illinois

Jižní Karolína vs EIU Jak se dívat

Getty Shane Beamer převezme funkci hlavního trenéra Jižní Karolíny v roce 2021

V sobotu večer začíná v Kolumbii éra Shane Beamera, protože Jižní Karolína otevírá sezónu 2021 proti Eastern Illinois.

Tato hra (čas zahájení 19:00 ET) není na běžné televizi, ale bude se živě streamovat na SEC Network+ (lze ji sledovat v aplikaci nebo na webu ESPN, pokud máte kabelový balíček nebo streamovací službu, která obsahuje SEC Network) a ESPN+ .

30 miluji tenis

Zde je podrobnější přehled všech způsobů, jak můžete sledovat Východní Illinois vs Jižní Karolína:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

ESPN+

Každá hra, která je na SEC Network+ (která se liší od běžného televizního kanálu SEC Network), je také k dispozici na ESPN+:

Získejte ESPN+

Díky ESPN+budete moci během sezóny 2021 streamovat stovky živých univerzitních fotbalových zápasů. Obsahuje také desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 6,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 13,99 $ měsíčně . Samostatně by tyto tři streamovací služby stály celkem 20,97 $ za měsíc, takže ušetříte asi 33 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Eastern Illinois vs Jižní Karolína naživo v aplikaci ESPN na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4 nebo 5, Xbox One nebo Series X/S, jakékoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), Samsung Smart TV , Oculus Go, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .

dno tenisek

FuboTV

SEC Network+ můžete sledovat s předplatným FuboTV. Budete potřebovat doplněk Sports Plus, ale k bezplatné sedmidenní zkušební verzi můžete zahrnout balíček hlavního kanálu a jakékoli doplňky:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Eastern Illinois vs Jižní Karolína naživo v aplikaci ESPN (nikoli aplikace FuboTV), která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (jako např. Sony TV nebo Nvidia Shield), různé chytré televize, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek ESPN .

Budete vyzváni k přihlášení ke kabelovému poskytovateli, abyste mohli sledovat tento způsob, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Fubo.


Vidgo

SEC Network+ můžete sledovat s předplatným Vidgo. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Eastern Illinois vs Jižní Karolína naživo v aplikaci ESPN (nikoli aplikace Vidgo), která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (jako např. Sony TV nebo Nvidia Shield), různé chytré televize, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek ESPN .

Budete vyzváni k přihlášení ke kabelovému poskytovateli, abyste mohli sledovat tento způsob, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Sling TV

Můžete sledovat živý přenos SEC Network + s předplatným Sling TV - budete potřebovat balíček Sling Orange + Sports Extra. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování se SEC Network+a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 21 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Eastern Illinois vs Jižní Karolína naživo v aplikaci ESPN (nikoli aplikace Sling TV), která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (např. jako Sony TV nebo Nvidia Shield), různé chytré televize, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek ESPN .

Budete vyzváni k přihlášení ke kabelovému poskytovateli, abyste mohli sledovat tento způsob, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Ke sledování SEC Network+budete potřebovat možnost Choice and up, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledovat Eastern Illinois vs Jižní Karolína naživo v aplikaci ESPN (nikoli aplikace AT&T TV), která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (např. jako Sony TV nebo Nvidia Shield), různé chytré televize, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek ESPN .

Budete vyzváni k přihlášení ke kabelovému poskytovateli, abyste mohli sledovat tento způsob, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos SEC Network+ s předplatným Hulu With Live TV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

živé přenosy z Indie a Jižní Afriky

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Eastern Illinois vs Jižní Karolína naživo v aplikaci ESPN (nikoli aplikace Hulu), která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (jako např. Sony TV nebo Nvidia Shield), různé chytré televize, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek ESPN .

Budete vyzváni k přihlášení ke kabelovému poskytovateli, abyste mohli sledovat tento způsob, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.


Populární Problémy

Jak léčit AC kloub. AC (akromioklavikulární) kloub pravděpodobně označujete jednoduše jako „rameno“ a jakékoli poranění kloubu se nazývá „oddělení ramen“. Po technické stránce spojuje klíční kost s ramenem ...

Jak naostřit břitvu. Žiletky jsou matné z mnoha důvodů, jako je nadměrné používání nebo nedostatečná údržba. Tupá břitva poskytuje nejen špatné oholení, ale může vám také pořezat obličej, což vede k infekci a dalším vážným onemocněním. Vy...

Chcete streamovat Brink !? Připravili jsme pro vás dokonalého průvodce prohlížením rodiny, včetně toho, kde ho sledovat, herců, postav, zábavných faktů a dalších.

Roger Federer má téměř jistotu, že zůstane v top 8 žebříčku ATP i přes 9měsíční propuštění. Federer by mohl být dokonce nasazen mezi nejlepší 4 na příštím ročníku Australian Open, podle toho, jak dopadnou další výsledky.

Dnes v noci pokračuje sezóna 4 „The Bold Type“. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Jak získat letecký pohled na Mapy Google. Mapy Google vám mohou ukázat jiný pohled na vaše tradiční mapy. Můžete přepnout na zobrazení Země nebo Satelit a získat tak letecký pohled na celou mapu. V tomto zobrazení můžete vidět skutečné struktury na ...