Jak sledovat Sun Bowl 2018 online bez kabeluGetty Stanfordský kardinál se v Sun Bowl setká s Pittsburgh Panthers.Stanford Cardinal a Pittsburgh Panthers se v pondělí setkají v texaském El Pasu na Sun Bowl.Začátek hry je naplánován na 14:00. ET a bude vysílán na CBS. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete stále sledovat živý přenos hry (nebo jej DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících bezplatných , služby streamování živého televizního vysílání:Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazon CBS , který je dodáván také se 7denní bezplatnou zkušební verzí.Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , můžete pak sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo jej můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.FuboTV

CBS (živé na většině trhů) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje více než 75 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizí :

chlapecké bílé tenisky

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS (na většině trhů). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Stanford vs Pittsburgh

Pro Cardinala to byla sezóna běhů, kteří vyhráli první čtyři zápasy před roztažením 1: 4 a poté se umístili na špici ve svých posledních třech soutěžích základní části.

V poslední době vyhráli devátou velkou hru v řadě, jejich každoroční zápas s Cal Golden Bears.

Stanford vyhrál bitvu o obrat 3: 1 a quarterback K.J. Costello připojil 18 z 29 průchodů na 237 yardů, přistání a žádné přestávky při vítězství 23-13.

Vlastně jsem si předhru vyhledal, když byla první velká hra: 1892, řekl Costello The Mercury News . Být součástí tradice, je to neuvěřitelný pocit. Znamená to hodně. Je to něco, co si budeme pamatovat 40, 50 let po cestě.

Rohový obránce Sofomoru Paulson Adebo zachytil ve čtvrtém čtvrtletí dvakrát rozehrávače Golden Bears Chase Garbersa.

Vědět, jak moc tato hra znamená pro obě školy, pro absolventy i pro naše seniory, a poslat je ven, protože nikdy neprohráli s Kalifornií, bylo velké, řekl The Mercury News.

Adebo vede tým se čtyřmi zastaveními, druhým největším mezi hráči Pac-12. Jeho 17 obranných pasů je druhým v národě a prvním na konferenci.

jak čistit kožené tenisové boty

Má délku, rychlost, atletiku, řekl hlavní trenér Stanfordu David Shaw. Je velmi, velmi chytrý, je velmi, velmi trenérský, je extrémně soutěživý a na střední škole hrál na přijímač, takže má skvělé míčové dovednosti. Byl bych překvapen, kdyby na naší konferenci byl ještě jeden lepší (cornerback).

Adebo vrátil své dva zachycení na celkem 43 yardů, druhý nesl na tří yardovou čáru Zlatých medvědů a nastavil přistání, které způsobilo 23-6.

Je to neuvěřitelný hráč, řekl linebacker Bobby Okereke o svém spoluhráči Associated Press . Je to kouzelník s míčem v rukou. Je to bláznivé.

Adebo a zbytek Stanfordu nastoupí proti bojujícímu rozehrávači v Pittově Kenny Pickettovi.

Panthers (7-6) byli v posledních dvou zápasech vyhozeni, klesli na Miami 24-3 a na č. 2 Clemson 42-10.

Pickett šel 14 z 22 na 130 yardů při porážce Miami, pak se zhroutil ve ztrátě na Clemsona: 4 z 16 přihrávek na osm yardů, žádné přistání, zachycení a dvě ztracené mumlání.

Neexistuje nikdo jiný než Kenny Pickett. Chtěl bych vést náš útok, řekl hlavní trenér Pitt Pat Narduzzi. Associated Press . Letos hrál neuvěřitelně. … Začíná to ochranou a když bude mít čas, může být efektivní a když ne, nikdo nebude efektivní. Když tam běžíte o život, není to snadné.


Populární Problémy

Pohled na 5 nejstarších mužských hráčů, kteří získali titul ve dvouhře na US Open. Seznam obsahuje dva aktivní hráče a jednoho, který zvedl titul v amatérské i otevřené éře.

Jak připoutat palec. Pokud jste aktivní v určitých sportech, jako je lyžování nebo tenis a raketbal, nebo dokonce v každodenních činnostech, jako je psaní nebo psaní, můžete být náchylnější k vyvrtnutí a namáhání palce. Zranění palce však může ...

Roger Federer hraje v nejnovější reklamě Mercedes-Benz, která má na konci vtipný zvrat. Roger Federer je ambasadorem značky tohoto luxusního automobilového gigantu.

Přípravy Dominica Thiema na Australian Open byly minulý týden masivně oslabeny, protože jeho trenér Nicolas Massu měl pozitivní test na koronavirus.