Přímý přenos Texans vs Lions: Jak se dívat na Den díkůvzdání onlineGetty Rozehrávač Houston Texans Deshaun Watson.

Detroit Lions mají šanci dostat se zpět na trať po ztrátách ve třech z posledních čtyř, když ve čtvrtek hostují Houston Texans na Den díkůvzdání.

Hra začíná ve 12:30. ET a bude vysílán na CBS. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Texans vs Lions online takto:

obrázky tenisových míčků
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Houstonu, Detroitu a všech ostatních měst NFL

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, Texans vs Lions můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Houstonu a Detroitu

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Texans vs Lions můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

nejlepší tenisová raketa pro středoškoláka

Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Houstonu a Detroitu

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Texans vs Lions můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

kde hrát tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Houstonu, Detroitu a všech ostatních měst NFL

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Texans vs Lions můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Texans vs Lions na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Texans vs Lions

Lions naposledy utrpěli nejhorší ztrátu ve své sezóně a podlehli zkrácené sestavě Carolina Panthers 20: 0. Ztráta přišla, aniž by Panthers odstartovali quarterbacka Teddyho Bridgewatera a Christiana McCaffreyho.

Znovu si myslím, že pro nás se tak nějak soustředíme jeden týden v kuse a na všechny ty věci, řekla Patricia. Mám filozofii už dlouho, každý den chodím do práce, abych se pokusil získat si práci. To je přesně to, co dělám. Nezáleží na tom, jestli je to koučování, strojírenství, je mi jedno, jestli jsem ve škole. Podívejte se, já se chystám pracovat a tvrdě pracovat. Všichni to víme. Víme, že jsme v NFL, a o to jde. Musíme jít lépe.

princezna a žabí proud

Ztráta byla Lions třetí v posledních čtyřech zápasech a bez nováčka D’Andre Swifta nedokázali rozběhat žádnou hru. Jako tým měli Lions jen 40 spěchajících yardů, i když hodně z toho bylo proto, že Lvi po celou hru hráli zezadu.

Prostě jsme to neprovedli, řekl quarterback Matt Stafford. Chystali se hrát tři sestřely, osm sestřelů a palebné zóny, dokud je z toho nedostaneme a nikdy jsme to neudělali. Takže jim děkujeme za dobré hraní a evidentně jsme nehráli dost dobře.

Texasané vyšli ze spojkového vítězství minulý týden proti New England Patriots, 27-20. Vedl Quarterback Deshaun Watson, který dokončil 28 z 37 povolení na 344 yardů a dvě přistání. Vedl také tým ve spěchu s 36 yardy na šest přenosů. Watson vyhrál ofenzivního hráče týdne v AFC.

Řekl bych, že věc na tomto chlapci je úžasná v tom, jak je po celou dobu hry soutěživý, řekla Patricia. Nezáleží na situaci, tenhle chlap má vždy takovou mentalitu, že bude hrát, aby vyhrál, a mnohokrát ano.

Texans jsou 3bodovými favority zápasu, s celkovým součtem 51 bodů. Houston má v posledních 11 zápasech 3: 8 na postup. Detroit proti 6: 14 proti rozpětí v posledních 20 zápasech.


Populární Problémy

Hledáte přímý přenos Manchester City vs Tottenham? Zde je návod, jak sledovat první zápas Ligy mistrů online v USA.

Zde je návod, jak můžete sledovat online období „Supernatural“ v polovině sezóny s názvem „Náš otec, kteří nejsou v nebi“ online, bez kabelu.

Odchod Rogera Federera z Australian Open 2015 ve 3. kole proti Andreasu Seppimu znamená, že jeho poslední zbývající série vítězství byla odtržena.

Okamžik, který byl zachycen na videu, ukazuje, jak silné je mezi nimi pouto.

Když se poprvé setkali, Novak Djokovič požádal číšníka, aby klikl na jeho fotografii s Marií Šarapovovou. Rus a Srb jsou už roky blízkými přáteli a na jejich instagramovém chatu to bylo evidentní.

Andy Murray se po delší odmlce vrátil na cvičiště, ale už vypadá v dobrém rytmu. Skot se plánuje vrátit k tenisu, jakmile se turné obnoví, v naději, že se naplno vrátí po operaci kyčle.