Jak sledovat BET show „Twenties“ online bez kabelu

Dvacátá léta na BET

SÁZKA Stále Gabrielle Graham jako Nia z epizody 103 BET 'Twenties' (Foto: Michael Kubeisy/BET)

Hvězda scenáristky a herečky Leny Waitheové je za posledních pár let na vzestupu a nyní s Dvacátá léta , přináší svůj příběh do televize s komediální adaptací na to, jaký byl její život ve 20 letech jako divná černá dívka, která si honí sny o showbyznysu. Premiéru má ve středu 4. března ve 22 hodin. ET/PT na SÁZKU.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Dvacátá léta na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

BET je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos z Dvacátá léta na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

TV Philo

BET je zahrnut v hlavním 59kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

dívčí tenisová raketa

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Dvacátá léta žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát většinu pořadů, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sling TV

BET je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue Sling TV. První měsíc to stojí 20 $ a poté 30 $ za měsíc:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

jak udržet tenisové výsledky

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Dvacátá léta živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „dvacátých let“Hrát si

Lena Waithe vás vezme na výlet dospělostí v nové sérii „Dvacátých let“. Již brzy SÁZKA. Od Leny Waithe přichází Twenties, nová BET komedie o navigaci v nejnapínavější a nejděsivější dekádě vašeho života při pokusu dostat se do Hollywoodu. Již brzy SÁZKA! PŘIHLASTE SE K REGISTRACI #SÁZEK HNED TEĎ! ►► bit.ly/1U0v9xG Stáhněte si aplikaci BET NOW pro plné epizody vašich oblíbených BET show a exkluzivního obsahu! Spojit s… 2019-12-03T19: 15: 00.000Z

V roce 2017 se Lena Waithe stala první černoškou, která získala Cenu Emmy za vynikající psaní za komediální seriál za její díkůvzdání Mistr ničeho . Vytvořila také Showtime’s Chi a napsal a produkoval celovečerní film Queen & Slim . Ale teď s Dvacátá léta , její příběh přichází na stříbrné plátno.

Tato nová BET komedie vypráví příběh Hattie (Jonica Jojo T. Gibbs), rádoby spisovatelky, která se snaží najít štěstí, která se setká s Idou B. (Sophina Brown), úspěšnou producentkou, která dává Hattie příležitost ukázat, Kakaové máslo . Filmová ředitelka Marie (Christina Elmore) a její manžel Chuck (Jevon McFerrin) vezmou Hattie a poté se Marie a Hattie setkají s Niou (Gabrielle Graham), dětskou hvězdou, která se stala instruktorkou jógy a chce se vrátit k herectví. Hattie, Marie a Nia se společně opírají o sebe, když se pokoušejí procházet zkouškami a strastmi černošských žen v Hollywoodu, a navíc se snaží najít lásku, orientovat se v jejich přátelstvích a nesnažit se všechno po cestě pokazit. Mezi hostující hvězdy patří Rick Fox, Kym Whitley, Big Sean a John C. Woodley.

Společnost BET Networks je nadšená, že může znovu navázat partnerství s kreativní vizionářkou Lenou Waithe na obou stranách Bumerang a Dvacátá léta protože je bezpochyby vedoucím relevantním hlasem naší generace a sama o sobě narušitelkou, uvedla v tiskové zprávě Connie Orlando, vedoucí programování, BET Networks. BET se zavazuje k povýšení inkluzivního a autentického vyprávění příběhů, které diváci od značky nadále očekávají.

Waithe to řekl Dvacátá léta je projekt, o kterém snila tak dlouho, jak si [pamatuje].

Nemohl jsem být více nadšený z prohlubování svého vztahu s BET. Vím, že diváci na tohle dlouho čekali, řekl Waithe.Hrát si

Obsazení debaty Lena Waitheho Twenties LeBron vs Jordan, Drums vs Flats & More ve '20 otázkách! ' Gabrielle Graham, Jonica 'Jojo' T. Gibbs a Christina Elmore hrají hru s 20 otázkami! Zjistěte něco více o obsazení filmu „Dvacátá léta“ právě zde! #TwentiesOnBET PŘIHLAŠTE SE na #SÁZTE HNED TEĎ! ►► bit.ly/1U0v9xG Stáhněte si aplikaci BET NOW pro plné epizody vašich oblíbených BET show a exkluzivního obsahu! Spojte se s BET Web: BET.com Facebook:… 2020-03-03T21: 30: 02,000Z

Jsem hluboce vděčný Leně Waitheové za to, že mě vytáhla z krypty, aby spustila svůj průlomový seriál o barevných ženách, které jsou stejně inteligentní jako vtipné, ambiciózní a motivované, protože jsou zmatené. Je vzrušující být zpět v televizi, na BET v okamžiku bezprecedentního multikulturního začlenění do zábavního průmyslu, dodala spoluzakladatelka Susan Fales-Hill, mezi jejíž předchozí kredity patří Najednou Susan a Jiný svět .

cena tenisové rakety

Na zimním tiskovém turné Asociace televizních kritiků 2020 Waithe řekla, že celý život chce pracovat s Fales-Hill. Svou produkční společnost dokonce pojmenovala po Fales-Hill’s Jiný svět .

Moje produkční společnost se jmenuje Hillman Grad Productions. Někteří lidé o tom vědí, někteří ne, ale Hillman je fiktivní historicky černá vysoká škola, na kterou Denise šla Jiný svět , kterou Susan Fales-Hill spustila. Opravdu mě vede celý život, než jsem se s ní vůbec setkal, řekl Waithe. A tak když jsem dostal příležitost setkat se-vždy říkali, že se nesetkávejte s vašimi hrdiny, ale pokud se chcete setkat se svým hrdinou a vaším hrdinou je Susan Fales-Hill, vřele doporučuji. Posadili jsme se, spojili jsme se, vibrovali a řekl jsem jí, řekl jsem: „Dostal jsem tu show, že pokud to někdy půjde, chci, abys to spustil“ a ona byla jako: „Dobře, možná to udělám to. “A ona to vděčně udělala.

Dvacátá léta , která má ve své první sezóně osm půlhodinových epizod, se vysílá ve středu ve 22 hodin. ET/PT na SÁZKU.


Populární Problémy

25. stát Appalachian usiluje o své 10. vítězství, když v sobotu hostí stát Texas. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Video: Federer - Švýcarský maestro

Paes měl předchozí problémy s řadou hráčů. Zde je pohled na jeho různé spory na hřišti i mimo něj.

Jak vyrobit větrný mlýn. Větrné mlýny se po staletí používají k využití síly větru. Jsou také okouzlujícím dekorativním doplňkem na zahradě nebo zahradě. Přestože tyto větrné mlýny nedokážou přeměnit větrnou energii na elektřinu, mohou ...

Takto můžete sledovat '90 Day Fiancé: The Other Way' online, bez kabelu. Epizoda 4 s názvem „Můj život v 7 kufrech“ se koná v noci na pondělí ve 21 hodin. ET na TLC.